Ultra Hot Deluxe Online Za Darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Ultra Hot Deluxe Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
RTP (zwrot dla gracza) 95.17%
Bębny 3
Linie wygrywające 3
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Ultra Hot Deluxe – klasyka gier slotowych hazardowych

Jeżeli jest w świecie hazardu jakaś gra, którą zna absolutnie każdy, to jest to Ultra Hot Deluxe od producenta Novomatic. Ta gra to nie tylko klasyka gier online, ale również tytuł kultowy.

I nic w tym dziwnego, bo z jednej strony bierze to co najlepsze z automatów klasycznych, a z drugiej, dodaje do nich możliwości atrakcyjnych wygranych. Ultra Hot Deluxe to automat 3 bębnowy z 5 liniami wygrywającymi.

Chcesz spróbować swoich sił w najbardziej kultowej grze kasynowej? Koniecznie zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz jej darmową wersję demo – która pozwoli ci poczuć klimat gier slotowych. Co musisz zrobić? Absolutnie nic. Nie wymagamy logowania ani rejestracji, nasze gry dostępne są dla każdego.

A jeżeli szukasz dobrego kasyna online, zajrzyj na naszą listę polecanych kasyn. U nich możesz bezpiecznie stawiać swoje zakłady na prawdziwe pieniądze.

Podstawowe cechy Ultra Hot Deluxe

Najważniejsze informacje o Ultra Hot Deluxe:

 • Dostawca oprogramowania: Novomatic
 • Typ slotu: klasyczny
 • Liczba linii: 5
 • Liczba bębnów: 3
 • Minimalny zakład: 5
 • Maksymalny zakład: 25 000
 • Procent zwrotu RTP: 95.17%
 • Wild symbol: nie
 • Scatter symbol: nie

Najważniejsze funkcje gry Ultra Hot Deluxe:

 • Automatyczne odtwarzanie: tak
 • Rundy bonusowe: tak
 • Darmowe spiny: nie
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: brak
 • Wersja mobilna: tak

Jakie bonusy czekają nas w Ultra Hot Deluxe?

Jeśli czekasz na to, co wymyślił dla was partner Novomatic, Green Tube, gdy chodzi o opcje bonusowe, to tutaj nie mamy dodatkowych darmowych spinów. Gra toczy się wedle tradycyjnych zasad klasycznego automatu, więc nie znajdziemy tu również takich symboli, jak wild, czy scatter. Jednym z urozmaiceń w typie bonusa jest opisany wcześniej zapełnienie całej planszy jednego rodzaju owocem, co mnoży nasze zwycięskie środki x2.

Dla tych, którzy lubią podkręcać atmosferę, dostępna jest wersja Gamble, czyli gra-ryzyko. Po trafieniu zwycięskiej wygranej masz możliwość zagrać w tym trybie i odgadnąć kolor karty. Jeśli szczęście ci sprzyja, twoja wygrana się podwaja. W przeciwnym razie oddajesz część wygranej!

Jak zagrać w Ultra Hot Deluxe?

Ultra Hot Deluxe to gra owocowa. Nawiązuje tym samym do starych, klasycznych automatów naziemnych, u których dominujące symbole to właśnie gry siódemki. Owoce narysowane są bardzo prosto, ale starannie. W tle, za bębnami, umieszczone są języki ognia.

Aby uruchomić grę Ultra Hot Deluxe, musimy nacisnąć przycisk START, znajdujący się po prawej stronie. To właśnie on wprawia bębny w ruch. Tuż obok niego znajduje się przycisk GAMBLE. Jest on nieaktywny, aż do momentu trafienia linii wygrywającej. Wtedy zostaje podświetlony na zielono, a przycisk START zamienia się w przycisk COLLECT. Naciskając GAMBLE decydujemy się postawić świeżo wygrane pieniądze w grze dodatkowej – przycisk COLLECT pozwala na wygrane pieniądze zatrzymać.

Następnie mamy informację BET – która mówi o całkowitej wysokości zakładu na wszystkie postawione linie. Obok niej jest informacja BET/LINE, która mówi nam o wysokości zakładu na jedną linię – to tutaj zmieniamy wysokości swoich zakładów. Należy pamiętać, że BET/LINE nigdy nie oddaje pełnej wartości zakładu, ją odczytujemy w BET.

Następnie mamy LINES, gdzie widzimy na ile linii postawiliśmy zakład. W wersji demo zawsze jest to 5 linii, przyciski do zmiany ich ilości są zablokowane. Ilość linii jest przemnaża przez wartość BET/LINE, co daje wynik BET (np. 5 linii x 200 bet/line = 1 000 bet, czyli wartość faktycznego zakładu wynosi 1 000).

Niebieski przycisk to PAYTABLE. Jest to miejsce, w którym znajdziemy informacje o wszystkich symbolach i zasadach gry. Gdy wejdziemy do PAYTABLE, wygaszony przycisk GAMBLE zmienia się na niebieski przycisk MORE INFO, pod którym znajdziemy kolejne informacje o zasadach gry Ultra Hot Deluxe.

Ważne, by koniecznie się z nimi zapoznać, dzięki czemu będziemy rozumieć, co dzieje się na kręcących się bębnach w Ultra Hot Deluxe.

Ostatnim przyciskiem jest AUTOPLAY, czyli przycisk gry automatycznej. Gra będzie się sama toczyć, aż jej ręcznie nie zatrzymamy lub aż nie skończą się nam środki na koncie.

Powyżej mamy ono CREDIT – tutaj znajduje się wysokość naszego depozytu. Po środku znajdziemy informacje co należy zrobić w grze, np. PLEASE PLACE YOUR BET, co oznacza abyśmy postawili zakład. Na samym końcu mamy informacje o naszej ostatniej wygranej, czyli WIN.

Symbole występujące w Ultra Hot Deluxe to: znak X, wiśnie, cytryny, pomarańcze, śliwki, BAR, gwiazdy i szczęśliwe siódemki. Żaden z tych symboli nie jest WILD lub Scatter.

Jednak, jeżeli uda się nam wylosować bębny pokryte jednym symbolem (np. same pomarańcze) nasza wygrana zostaje obliczona x2.

Po każdej wygranej linii możemy także podwajać swoje wygrane poprzez grę GAMBLE. Polega ona na odgadnięciu koloru karty krupiera. Każde prawidłowe odgadnięcie podwaja wygrana. Jednak każde błędne sprawia, że nasza ostatnia wygrana w grze podstawowej przepada.

Tabela wygranych i oznaczenia w Ultra Hot Deluxe

Na owocówce maksymalna liczba symboli, jakie mogą pojawić się na planszy to 3 i tyle jest również rzędów na planszy. Trzy takie same symboli na linii wygrywającej i wygrana jest nasza. W tabeli znajdziesz przedstawienie symboli w slocie Ultra Hot Deluxe łącznie z ich wartościami.

Symbol Wartość (przy trzech symbolach)
777 7500
Gwiazda 2000
Bar / sztabka 600
Owoce 400
X 50

To nie wszystko, bo jeśli takie same owoce zapełnią całą matrycę (x9), wszystkie dotychczasowe wygrane się dublują!

Ocena końcowa Ultra Hot Deluxe

Co można ogółem stwierdzić o slocie Ultra Hot Deluxe? Jako propozycja odwzorowania typowej maszyny wrzutowej ta gra działa z powodzeniem w świecie online. Pewnie nie jest to najlepsza opcja dla zwolenników zaawansowanej grafiki, efektów i skomplikowanych motywów, aczkolwiek nie taki był też cel stworzenia tego automatu.

Klasyki są w Polsce jednymi z najbardziej popularnych typów gier hazardowych do dziś, więc jeśli szukasz właśnie takiego typu rozrywki, możesz spróbować z Ultra Hot Deluxe. Polecamy ci też odpalić wersję demo i przetestować. Dzięki temu na własnym doświadczeniu wyrobisz sobie zdanie i zdecydujesz, czy grać dalej!

Dodaj opinię

Ocena