Columbus Online Za Darmo

Producent
Novomatic
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny
Columbus Online Za Darmo

Odkryj nagrody w grze Columbus

Symbolami w grze  są: postać Kolumba, piękne księżniczki, okręty, kosztowna biżuteria, lunety i karty. Postać Kolumba przynosi dodatkowe nagrody w grze. Ona może zwiększyć stawkę wygranej nawet do 5000 razy.

Wszystko to sprawia, ze gra Columbus gwarantuje rozrywkę na długo oraz pomaga graczowi się wzbogacić. Tak jak Krzysztof Kolumb odkrywał nieznane do tej pory lady, tak i ty możesz odkryć dużo nagród dzięki grze Columbus.

Szlak do wygranej w grze Columbus

Columbus gra to 5-bębnowy i 9 liniowy automat. Wygrywające kombinacje przebiegają od lewej do prawej strony. Automat Columbus, oprócz gry podstawowej, zawiera również kilka innych trybów – są to gra o podwojenie i gra bonusowa.

W grze Columbus symbolem Skatter jest okręt. Krzysztof Kolumb jest dzikim symbolem, który może zastąpić inny symbol. Jeśli w jednej linii trafimy 5 symboli Wild – to gwarantuje wielką wygraną: zakład powiększy się w  5000 razy. Znajdziesz 5 złotych naszyjników – stawka powiększy się w  500 razy.

Trafienie co najmniej 3 symbole Skattera dają 10 darmowych obrotów. Podczas gry bonusowej symbol Skatter staje się drugim „dzikim” symbolem.

W trakcie gry masz okazję spróbować swoich sił i wygrać podwójną wygraną. Wygrane można podwoić grając w grę ryzyko. Dla tego gracz musi odgadnąć kolor zakrytej karty. Żeby aktywować  grę ryzyko  naciskamy na przycisk Max Bet, nie zabierając wygraną. Wtedy pojawia się karta, kolor której należy zgadnąć, a obok dwa przyciski „Red” i „Black”. Jeśli będziemy mieć sukces, wygrana podwaja się i możemy kontynuować. Jeśli się pomylisz wygrane zostaną utracone. Dla powrotu do trybu normalnej gry naciskamy Take Win czy Start.

Gra Columbus  oferuje fascynujące emocji i bogactwo o którym nie marzył sam Kolumb oraz mnóstwo innych atrakcji.