Red Cliff

Bębny
5
Linie wygrywające
25
Producent
Evoplay
Typ automatu
Wideo Slot
Bonusy
Wild Symbol, Scatter Symbol, Darmowe Spiny
Min. zakład
0.1
Maks. zakład
100
RTP (zwrot dla gracza)
94%

Red Cliff od Evoplay

Evoplay to deweloper oprogramowania pod gry hazardowe, z którego produktami gracze mają kontakt już od 2017 r. Producent odszedł od schematycznych automatów owocowych i eksploruje wiele popularnych tematów fabularnych. Wiele uwagi poświęca także dalekowschodniej tematyce, w szczególności Chinom. W trend ten wpisuje się także wydany 12 marca 2017 roku Red Cliff automat do gry.

Red Cliff gra opiera się na jednej z najbardziej znanych powieści chińskich, opowiadającej o losach wojny domowej, w wyniku której do władzy doszła dynastia Jin. W tle ekranu widać decydujące starcie w konflikcie, scenę batalistyczną przedstawiające lądowanie wojsk na plażach. W Red Cliff demo można zagrać na naszej stronie internetowej. Co ważne oferuje wersję gry Red Cliff za darmo, dzięki czemu możesz wypróbować grę, zanim spróbujesz zagrać w Red Cliff na prawdziwe pieniądze.

Cechy Automatu do Gry Red Cliff

Red Cliff automat to 5-bębnowy slot z 25 stałymi liniami wygrywającymi, 10 regularnymi symbolami oraz 2 symbolami specjalnymi (wild i scatter). Poza dynamiczną rozgrywką, gwarantowaną przez wydarzenia losowe oraz symbole specjalne, gra ma także świetną ścieżkę dźwiękową, która idealnie komponuje się z klimatem batalistycznym.

Mechanika gry raczej nie odbiera od tradycyjnych rozwiązań, na uwagę zasługują jednakże 3 rodzaje wydarzeń losowych, które ułatwiają ułożenie zwycięskiej kombinacji. Na bębnach maszyny widnieją symbole związane z fabułą gry. Są to przedmioty chińskiej proweniencji, bohaterowie powieści Trzy Królestwa, symbol scatter z kolei przedstawia formację bojową – ściana tarcz, zaś symbol scatter przedstawia chiński miecz. Ułożenie na linii wygrywającej kombinacji uruchamia animację przewidzianą dla każdego symbolu. Współczynnik zwrotu dla tej gry (return to player – RTP) wynosi 94%. Wskaźnik na tym poziomie należy uznać za lekko poniżej przeciętnej w porównaniu do innych gier slotowych dostępnych w ofercie kasyn internetowych.

Red Cliff – Tabela Wypłat

Z tabelę wypłat Red Cliff online gracz może się zaznajomić, klikając w ikonkę przedstawiającą literę “i”, znajdującą się w lewym, dolnym rogu ekranu. Kwota wygranych tradycyjnie stanowi iloczyn wartości wniesionej stawki oraz mnożnika przewidzianego dla danej kombinacji. Wygrane kształtują się następująco:

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Filiżanka 0,1 0,4 4
Ptak 0,1 0,4 4
Lampion 0,2 0,5 5
Instrument 0,2 0,5 5
Kusza 0,4 0,6 6
Waza 0,4 0,6 6
Zielony Wojownik 0,5 0,8 8
Biały Wojownik 0,5 0,8 8
Muzykant 0,1 0,6 3,5 10
Księżniczka 0,1 0,6 3,5 10
Miecz 0,2 1 10 40
Ściana tarcz 2 5 12 100

Z powyższego wynika, że gdy np. trafimy 4 symbole miecza, przy zakładzie wynoszącym 10, wygramy 100 (10 x 10).

Red Cliff – jak Grać?

Obsługa Red Cliff nie powinna sprawić graczom większych problemów. Warto jednak zapoznać się z rozbudowanymi zasadami działania bonusów oraz mechaniką, kryjącą się za wydarzeniami losowymi. Przed wciśnięciem przycisku Spin, który wprawia w ruch bębny maszyny, należy uiścić stawkę. Wysokość stawki reguluje się za pomocą przycisków “plus” i “minus”. Minimalna wartość stawki wynosi 0,1, maksymalna zaś 100. Przytrzymanie przez dłuższy czas przycisku Spin, uruchomi funkcję automatycznego odtwarzania. W lewym, dolnym rogu gracze mogą rozwinąć menu gry. Tutaj można zapoznać się z zasadami gry oraz zmienić ustawienia gry.

Bonusy za Grę w Red Cliff

Bonusy w Red Cliff są dwojakiego rodzaju. Pierwsza kategoria jest ściśle związana z symbolami specjalnymi – wild i scatter. Trafienie 3 lub więcej symboli scatter, przestawiający formację bitewną – ścianę z tarcz, uruchamia 5 darmowych obrotów. W trakcie bezpłatnych rund gracze mogą ponownie dostać dodatkowe obroty.

Ponadto w trakcie darmowych obrotów trafienie symbolu miecza (wild) umożliwia zwiększenie wygranej do 250x, w zależności od liczby formacji ściany z tarcz, którą się trafi. Symbol miecza (wild) zastępuje każdy inny symbol (za wyjątkiem symbolu scatter), co ułatwia w znaczący sposób ułożenie zwycięskiej kombinacji.

Druga kategoria bonusów związana jest z wydarzeniami losowymi, które mogą wystąpić w trakcie gry:

  • Cleave Hit – trafienie miecza, powoduje zamianę wszystkich symboli w pionie w symbole wild;
  • Savage Blow – miecz trafia ukośnie, zamieniając 3 symbole w symbol wild;
  • Laceration Hi – miecz tnie poziomo, dzięki czemu aż 5 symboli jest zamienianych w symbol wild.

Naturalnie wydarzenia losowe w znaczący sposób ułatwiają ułożenie zwycięskich kombinacji.

Red Cliff – nasza Opinia

Red Cliff świetnie oddaje ducha walki zmagania o władzę w państwie chińskim. Ścieżka dźwiękowa zasługuje na pochwałę, jest energiczna i wywołująca emocje. Dużym plusem jest także duża liczba funkcji specjalnych oraz wydarzenia losowe. W Red Cliff bez depozytu można zagrać na naszej stronie internetowej, do czego gorąco zachęcamy wszystkich miłośników orientalnych przygód. Co ważne zagrasz w Red Cliff bez rejestracji oraz Red Cliff bez logowania!

Bonus powitalny w kasynie Sportaza
sportaza kasyno
100% do 3200 zł + 200 free spinów