Phoenix Sun Online Za Darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Phoenix Sun Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent
Typ automatu Video slots
RTP (zwrot dla gracza) 96.08%
Bębny 5
Linie wygrywające 243
Min. zakład 0.25
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Phoenix Sun to gra od Quickspin i z pewnością nie można nazwać jej klasycznym slotem. Przenosi nas do starożytnego Egiptu, ale robi to w sposób wyjątkowy i wyróżniający ją na tle innych gier o podobnej tematyce.

Posiada 5 bębnów i od 243 do 7776 linii wygrywających. Skąd te wahania? 3 górne rzędy bębnów są bowiem zasłonięte i główna gra toczy się na 5 3-rzędowych bębnach. W dalszej części recenzji dowiesz się co zrobić, aby odblokować ukrytą część.

Zaintrygowany! Świetnie! Możesz całkowicie za darmo przetestować Phoenix Sun na naszej stronie internetowej. Nie wymagamy rejestracji ani logowania, nie wpłacasz również własnych środków pieniężnych. To demo pozwoli ci na dokładne zapoznanie się z zasadami gry, zanim spróbujesz swoich sił w wersji na prawdziwe pieniądze.

Szukasz dobrego kasyna? Koniecznie zapoznaj się z nasza listą kasyn godnych zaufania i przez nas polecanych!

Podstawowe cechy Phoenix Sun

Najważniejsze informacje o grze slotowej Phoenix Sun:

 • Dostawca oprogramowania: Quickspin
 • Typ slotu: video slot
 • Liczba linii: 243 – 7776
 • Liczba bębnów: 5
 • Minimalny zakład: €0,25
 • Maksymalny zakład: €100
 • Procent zwrotu RTP: 96,08%
 • Wild symbol: tak
 • Scatter symbol: nie

Najważniejsze funkcje automatu do gry Phoenix Sun:

 • Automatyczne odtwarzanie: tak
 • Rundy bonusowe: nie
 • Darmowe spiny: tak
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: brak
 • Wersja mobilna: tak/nie

Jak zagrać w Phoenix Sun?

Bębny gry Phoenix Sun to kwadrat 5 x 6, z czego połowa jest zasłonięta przez większą część gry za darmo. Sprawia to, że rozgrywka Phoenix Sun jest niezwykle atrakcyjna i ekscytująca.

Aby móc odsłonić zasłoniętą część planszy, musimy wylosować Phoenix Wild, czerwony symbol, który nie tylko zapewnia darmowe spiny, ale także ognistymi kulami niszczy zasłonięte fragmenty. Jednak nie usuwa ich na stałe. Gdy jeżeli w kolejnych spinach nie wylosujemy następnego Phoenix Wild, darmowe spiny się kończą, a odsłonięte części bębnów znów znikają z zasięgu gracza. 5 czerwonych Phoenix Wild oznacza odsłonięcie całej powierzchni gry.

Oprócz czerwonego Phoenix Wild, jest także złoty symbol Wild, który zastępuje wszystkie symbole, poza Phoenix Wild.

W grze, oprócz symboli WILD, znajdziemy także symbole podstawowe: 10, J, Q, K, A, Horusa, Bastet, Anubisa, Kleopatre oraz Faraona.

Więc skoro już wiemy co wyróżnia Phoenix Sun na tle innych gier, to jak w nią zagrać? Obsługa nawigacji nie różni się od innych slotów online.

Po lewej stronie mamy przycisk Spin (zawracająca strzałka), który wprawia bębny w ruch. Jeżeli chcemy, możemy uruchomić grę automatyczną – przyciskiem znajdującym się tuż obok Spin. Grę automatyczną możemy ustawić w dowolny sposób. Może zatrzymać się po ustalonej liczbie obrotów, ale także je rozszerzone ustawienia pozwalają wprowadzić maksymalną możliwą przegraną lub zatrzymanie się gry po wygraniu większej sumy pieniędzy.

Pod przyciskiem gry automatycznej, znajduje się przycisk decydujący o tempie rozgrywki. Gra automatycznie ustawiona jest na tempo wolne, więc możemy je przyspieszyć.

Duży szary prostokąt z napisem WIN to miejsce, w którym wyświetla się wartość naszej ostatniej wygranej.

Tuż obok znajduje się informacja TOTAL BET – czyli zakład całkowity. Możemy go ustawić strzałkami lub rozwiną i od razu wybrać konkretną wartość zakładu. W Phoenix Sun nie ustawiamy osobno linii wygrywających i wartości zakładu na linię – tylko od razu cały zakład. Docenić to mogą zwłaszcza nowi gracze, którzy mają problem z odnalezieniu się w bardziej skomplikowanych ustawieniach zakładów.

Dalej mamy BALANCE: czyli wysokość naszego depozytu (w darmowej grze, jest to depozyt fikcyjny) oraz BET WAYS, czyli ilość linii wygrywających. W zależności od tego, ile planszy jest odsłoniętej, linie wahają się on minimum 243 do maksymalnej 7776. To, ile linii jest aktywnych obecnie, wyświetla się po prawej stronie bębnów.

Na samym końcu mamy tzw. hamburger, czyli ikonkę prowadzącą do informacji grze. Znajdziemy tam opisy symboli, zasady symboli WILD itd. Koniecznie tam zaglądnijcie, ponieważ brak zrozumienia zasad gry, może prowadzić do przegranych z winy gracza, których można było uniknąć. Pod hamburgerem znajduje się koło zębate, które z kolei odpowiada a ustawienia gry.

Podstawowe informacje
Oprogramowanie Quickspin
Typ automatu video slot
Liczba linii 243 – 7776
Liczba bębnów 5
Min. stawka na linię 0,25
Maks. stawka na linię 100
Min. rozmiar monet 0,25
Maks. rozmiar monet 100
Jackpot brak
Procent zwrotu 96,08%
Rundy bonusowe Nie
Wild symbol Tak
Scatter symbol Nie
Opcja autoodtwarzania Tak
Darmowe spiny Tak

Dodaj opinię

Ocena