pol
 • ger
 • gb

Hot Target Online Za Darmo

Bębny
5
Linie wygrywające
9
Producent
Novomatic
Typ automatu
Classic slots
Bonusy
No
Min. zakład
1
Maks. zakład
900
RTP (zwrot dla gracza)
95.61%

Hot Target od producenta Novomatic to automat online, ale wzorowany bardzo na automatach klasycznych, naziemnych. To odwzorowanie widać w samej grafice, która imituje prawdziwy automat – mamy ekran z bębnami a pod nim charakterystyczne dla automatów naziemnych przyciski. Automat ma 5 bębnów i 9 linii wygrywających.

Chcesz spróbować swoich sił w Hot Target? Mamy dla ciebie całkowicie darmową wersję próbną. Aby w nią zagrać, nie musisz zakładać konta – jest dostępna dla wszystkich! Dzięki temu możesz bez stresu sprawdzić, czy taki retro-online slot będzie ci się podobał.

Na naszej stronie znajdziesz także listę polecanych przez nas kasyn online. Są to kasyna sprawdzone, bezpieczne i lubiane przez graczy.

Podstawowe cechy Hot Target

Najważniejsze informacje o grze Hot Target:

 • Dostawca oprogramowania: Novomatic
 • Typ slotu: klasyczny
 • Liczba linii: 9
 • Liczba bębnów: 5
 • Minimalny zakład: 1.00
 • Maksymalny zakład: 900.00
 • Procent zwrotu RTP: 95.61%
 • Wild symbol: tak
 • Scatter symbol: tak

Najważniejsze funkcje gry Hot Target:

 • Automatyczne odtwarzanie: tak
 • Rundy bonusowe: tak
 • Darmowe spiny: tak
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: 3 rodzaje Jackpota
 • Wersja mobilna: nie

Jak zagrać w Hot Target?

Hot Target zrobiony jest na zasadzie starych automatów do gier, przez co na początku może nie być do końca czytelny – jego nawigacja choć ma wszystkie te same rzeczy, co w innych grach, wizualnie się różni.

Duży czerwony przycisk START po prawej stronie Hot Target jasno określa, że to on odpowiada za uruchomienie gry. Obok niego mamy funkcję gry automatycznej – jeżeli nie chcemy klikać w START po każdym obrocie. Jednak musimy jej pilnować, ponieważ nie ma ustawień zatrzymania gry pod konkretnie narzuconymi warunkami. Przez co możemy przegrać więcej niż planowaliśmy.

Następnie mamy przyciski BET MAX i BET ONE. Pierwszy Bet Max ustawia maksymalny możliwy zakład na jedna linię wygrywającą. Z kolei Bet One, ustawia wysokość zakładów stopniowo – minusem tego przycisku jest brak cofania. Dlatego jeżeli przejdziemy niechcący kwotę, jaką planowaliśmy, musimy przeklikać się przez wszystkie możliwe wartości w Hot Target.

Następnie mamy dziewięć przycisków od 1-9,które oznaczają, na ile linii chcemy postawić zakład. Zmiana ilości linii ma wpływ na wysokość zakładu całkowitego.

Następnie mamy dwa przyciski SELECT GAME oraz COLLECT, które wyprowadzają nas z gry na stronę kasyna – dlatego lepiej ich nie wciskać przypadkiem w trakcie gry.

Ostatni przycisk z lewej strony, to INFO, gdzie znajdziemy szczegółowe informacje na temat symboli występujących w grze.

No dobrze, ale gdzie odczytamy wysokość zakładu? Ta informacja znajduje się po prawej stronie nad przyciskiem start – i niestety nie należy do najbardziej czytelnych. Na samej górze widnieje BET/LINE, czyli wartość zakładu na jedną linię (to tutaj możemy obserwować zmiany zachodzące przy kliknięciu w przycisk BET ONE).

Znajdujące się pośrodku LINES BET oznacza na ile linii chcemy zakład postawić, aby zmienić wartość należy kliknąć na przyciski od 1 do 9. Najniżej znajduje się informacja o zakładzie całkowitym: BET. Ten zmienia się zarówno podczas zmienia wartości BET/LINE jak i wartości LINES BET.

CREDIT znajdujący się po lewej stronie mówi nam o wysokości naszego debetu, za który możemy grać.

W grze znajdują się takie symbole jak: owoce (pomarańcza, cytryna, wiśnia, arbuz), dzwonek, 3 różne symbole BAR. Są to symbole zwykłe. Symbolem WILD jest Joker, który zastępuje wszystkie symbole, oprócz symboli SCATTER.

Symbolami SCATTER są:

 • Gwiazda – która uruchamia 10 darmowych gier,
 • Tarcza strzelnicza – pojawia się podczas darmowych gier i podwaja wysokość wygranych.

Podczas darmowych obrotów nie można wygrać kolejnych Free Spins.

W Hot Target mamy możliwość zagrania także w grę GAMBLING. Jest ona jednak nieintuicyjna do uruchomienia – podświetlone bowiem zostają wymiennie przyciski BET ONE oraz MAX BET. Wciśnięcie któregokolwiek z nich, przenosi nas do gry Ryzyko, gdzie musimy wybrać kolor losowanej karty, i znów robimy to poprzez przyciski BET ONE oraz MAX BET.

W grze na prawdziwe pieniądze Hot Target jest także możliwość grania o Jackpot – aż trzy jego rodzaje, uzależnione od wysokości stawek, na jakie gramy.

Podstawowe informacje
Oprogramowanie Novomatic
Typ automatu klasyczny
Liczba linii 9
Liczba bębnów 5
Min. stawka na linię 1.00
Maks. stawka na linię 100.00
Min. rozmiar monet 1.00
Maks. rozmiar monet 900.00
Jackpot Są trzy rodzaje Jackpota
Procent zwrotu 95.61%
Rundy bonusowe Tak
Wild symbol Tak
Scatter symbol Tak
Opcja autoodtwarzania Tak
Darmowe spiny Tak
Dlaczego opuszczasz stronę bez bonusu? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję
alt
50 darmowych spinów bez depozytu na Book of Dead po weryfikacji przez SMS