Hot Target Online Za Darmo

Bębny
5
Linie wygrywające
9
Producent
Novomatic
Typ automatu
Classic slots
Bonusy
No
Min. zakład
1
Maks. zakład
900
RTP (zwrot dla gracza)
95.61%

Hot Target od producenta Novomatic to automat online, ale wzorowany bardzo na automatach klasycznych, naziemnych. To odwzorowanie widać w samej grafice, która imituje prawdziwy automat – mamy ekran z bębnami a pod nim charakterystyczne dla automatów naziemnych przyciski. Automat ma 5 bębnów i 9 linii wygrywających.

Chcesz spróbować swoich sił w Hot Target? Mamy dla ciebie całkowicie darmową wersję próbną. Aby w nią zagrać, nie musisz zakładać konta – jest dostępna dla wszystkich! Dzięki temu możesz bez stresu sprawdzić, czy taki retro-online slot będzie ci się podobał.

Na naszej stronie znajdziesz także listę polecanych przez nas kasyn online. Są to kasyna sprawdzone, bezpieczne i lubiane przez graczy.

Podstawowe cechy Hot Target

Najważniejsze informacje o grze Hot Target:

 • Dostawca oprogramowania: Novomatic
 • Typ slotu: klasyczny
 • Liczba linii: 9
 • Liczba bębnów: 5
 • Minimalny zakład: 1.00
 • Maksymalny zakład: 900.00
 • Procent zwrotu RTP: 95.61%
 • Wild symbol: tak
 • Scatter symbol: tak

Najważniejsze funkcje gry Hot Target:

 • Automatyczne odtwarzanie: tak
 • Rundy bonusowe: tak
 • Darmowe spiny: tak
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: 3 rodzaje Jackpota
 • Wersja mobilna: nie

Jak zagrać w Hot Target?

Hot Target zrobiony jest na zasadzie starych automatów do gier, przez co na początku może nie być do końca czytelny – jego nawigacja choć ma wszystkie te same rzeczy, co w innych grach, wizualnie się różni.

Duży czerwony przycisk START po prawej stronie Hot Target jasno określa, że to on odpowiada za uruchomienie gry. Obok niego mamy funkcję gry automatycznej – jeżeli nie chcemy klikać w START po każdym obrocie. Jednak musimy jej pilnować, ponieważ nie ma ustawień zatrzymania gry pod konkretnie narzuconymi warunkami. Przez co możemy przegrać więcej niż planowaliśmy.

Następnie mamy przyciski BET MAX i BET ONE. Pierwszy Bet Max ustawia maksymalny możliwy zakład na jedna linię wygrywającą. Z kolei Bet One, ustawia wysokość zakładów stopniowo – minusem tego przycisku jest brak cofania. Dlatego jeżeli przejdziemy niechcący kwotę, jaką planowaliśmy, musimy przeklikać się przez wszystkie możliwe wartości w Hot Target.

Następnie mamy dziewięć przycisków od 1-9,które oznaczają, na ile linii chcemy postawić zakład. Zmiana ilości linii ma wpływ na wysokość zakładu całkowitego.

Następnie mamy dwa przyciski SELECT GAME oraz COLLECT, które wyprowadzają nas z gry na stronę kasyna – dlatego lepiej ich nie wciskać przypadkiem w trakcie gry.

Ostatni przycisk z lewej strony, to INFO, gdzie znajdziemy szczegółowe informacje na temat symboli występujących w grze.

No dobrze, ale gdzie odczytamy wysokość zakładu? Ta informacja znajduje się po prawej stronie nad przyciskiem start – i niestety nie należy do najbardziej czytelnych. Na samej górze widnieje BET/LINE, czyli wartość zakładu na jedną linię (to tutaj możemy obserwować zmiany zachodzące przy kliknięciu w przycisk BET ONE).

Znajdujące się pośrodku LINES BET oznacza na ile linii chcemy zakład postawić, aby zmienić wartość należy kliknąć na przyciski od 1 do 9. Najniżej znajduje się informacja o zakładzie całkowitym: BET. Ten zmienia się zarówno podczas zmienia wartości BET/LINE jak i wartości LINES BET.

CREDIT znajdujący się po lewej stronie mówi nam o wysokości naszego debetu, za który możemy grać.

W grze znajdują się takie symbole jak: owoce (pomarańcza, cytryna, wiśnia, arbuz), dzwonek, 3 różne symbole BAR. Są to symbole zwykłe. Symbolem WILD jest Joker, który zastępuje wszystkie symbole, oprócz symboli SCATTER.

Symbolami SCATTER są:

 • Gwiazda – która uruchamia 10 darmowych gier,
 • Tarcza strzelnicza – pojawia się podczas darmowych gier i podwaja wysokość wygranych.

Podczas darmowych obrotów nie można wygrać kolejnych Free Spins.

W Hot Target mamy możliwość zagrania także w grę GAMBLING. Jest ona jednak nieintuicyjna do uruchomienia – podświetlone bowiem zostają wymiennie przyciski BET ONE oraz MAX BET. Wciśnięcie któregokolwiek z nich, przenosi nas do gry Ryzyko, gdzie musimy wybrać kolor losowanej karty, i znów robimy to poprzez przyciski BET ONE oraz MAX BET.

W grze na prawdziwe pieniądze Hot Target jest także możliwość grania o Jackpot – aż trzy jego rodzaje, uzależnione od wysokości stawek, na jakie gramy.

Podstawowe informacje
Oprogramowanie Novomatic
Typ automatu klasyczny
Liczba linii 9
Liczba bębnów 5
Min. stawka na linię 1.00
Maks. stawka na linię 100.00
Min. rozmiar monet 1.00
Maks. rozmiar monet 900.00
Jackpot Są trzy rodzaje Jackpota
Procent zwrotu 95.61%
Rundy bonusowe Tak
Wild symbol Tak
Scatter symbol Tak
Opcja autoodtwarzania Tak
Darmowe spiny Tak
Uzyskaj 50 darmowych spinów
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT