Fruit Zen Online Za Darmo

Producent
Betsoft

Relaksująca atmosfera gry Fruit Zen

Wizualna część zasługuję na szczególną uwagę. Gra łączy w sobie uspokajające tło oceanu i tradycyjne symbole automatu, jakimi są owoce. Więc, jeżeli gracz jest w nastroju na relaks, może on po prostu zanurzyć się w atmosferze gry Fruit Zen.

Grając w automat Fruit Zen, można sobie wyobrazić, że spacerujesz wzdłuż morza, spoglądając fale po zachodzie słońca. Każdy element gry na ekranie idealnie pasuje do interfejsu i tylko uzupełnia dobrze emocje. Efekty dźwiękowe pomogą zanurzyć się w specyfikę gry.  Nazwa gry prawi sama za siebie, więc, wiesz czego oczekiwać od rozgrywki.

 Fruit Zen – prawdziwy owocowy koktajl

Fruit Zen to 5 bębnowy automat z 10 liniami wypłat. Fabuła gry toczy się w pięknej okolice z cudownym widokiem na zachód słońca i tropikalną wyspę. Jak można się domyślić, symbolami w tej grze są owoce.  Do symboli gry należą: cytryny, wiśnie, winogrona, śliwki, maliny, pomarańcze i arbuzy. Symbolem, który zastępuje Wild jest Fruit Zen. On wywołuje opcję kolejnych zakręceń. Symbol  Wild jest doskonały na jedno albo dwa zakręcenie, jeżeli zjawia się następny symbol Fruit Zen.

Automat do gry Fruit Zen – to jest gra innego rodzaju, niż się spodziewasz, ze względu na producenta, który tworzy gry z rozbudowaną grafiką i opcjami. Niestety, automat nie posiada gry bonusowej,symbolu mnożnika, a Jackpot wynosi tylko 250 monet. Lecz nie jest to coś złego, natomiast,  tworzy koloryt, którego każdy gracz musi doświadczyć co najmniej raz. Fruit Zen jest prostą grą, która pozwoli z łatwością wybrać liczbę linii wygrywających  i stawkę oraz stworzyć własną strategię.

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT