Excalibur Online Za Darmo

Producent
Netent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny
Excalibur Online Za Darmo

Ekskalibur – „miecz światła”

A dla tych, którzy wielbią szczyptę hazardu i niesamowite emocji mamy dobrą wiadomość: w grze można wygrać magiczne skarby.

Kasyno gra darmowa Excalibur posiada symbole, które są tematycznie poświęcone legendzie o królu Arturu. Na gracza czekają postaci związane z mitami arturiańskimi: czarownica Morgana, czarodziej Merlin, sam król Artur, Pani z Jeziora, rycerze, Mityczny Graal i symbol przesławnego Excalibura. Ten tytułowy miecz jest dzikim symbolem w grze, a jeżeli traficie na złotego Excalibura wygrana będzie pomnożona czterokrotnie.

Wyruszamy na przygodę z grą Excalibur

Gra Ekskalibur to 5-bębnowy automat z 20 liniami wygrywającymi. Symbole gry mają różne stopnie wartościowe:  najniższe wartości mają symbole kart, a najwyższe wartości mają obrazki postaci, które są obecne w legendzie o mieczu światła. Gra oferuje Jackpot w wysokości 40 tysięcy monet.

Wild symbolem jest miecz Ekskalibur, który – w przypadku zwycięskiej kombinacji – gwarantuje najwyższą wygraną. Złoty Ekskalibur, który znajduje się na trzecim bębnie, również jest symbolem Wild. Jeśli trafisz na złotego Excalibura możesz uzyskać mnożnik nawet do x4. Rolę Skattera pełni Złoty Graal. By uzyskać wolne obroty, których można wyrobić 10, 20 albo 30, wystarczy  wykręcić trzy symbole Skattera.

Przyjemne wrażenia w grze wynikają z motywów legend arturiańskich, porywającego poszukiwania złotego Grala oraz tematyki licznych zwycięstw wspaniałych rycerzy Okrągłego Stołu. Więc, nie czekaj dłużej i wyruszaj na przygodę życia z grą Excalibur.