Elements Online Za Darmo

Producent
Netent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny
Elements Online Za Darmo

Poczuj energię Elements

Dziś już wiemy, że w ich domniemaniach tkwiło ziarno prawdy. Jeżeli chcesz poznać potęgę żywiołów  zagraj darmowe gry hazardowe Elements.

Elements to 5-bębnowa, 3-rzędowa gra z 20 liniami wygrywającymi, animowanymi symbolami 3D oraz piękną grafiką. W tej grze niby wszystko typowe, jednak inne: kręcenie bębnów nie jest w ogóle kręceniem, a lawinowym spadaniem symboli z tablicy.  Gdy pojawi się linię, symbole, które złożone są na nią, zostają przestawione na tarczę z cechami żywiołów. Gdy te symbole znikną, puste miejsce będzie zastąpione następnymi symbolami i jeżeli będziesz mieć szczęście – kolejną linią wygrywającą.

Elements to niezwykła wciągająca gra, z wieloma funkcjami dodatkowymi.

Zakręć żywiołami w  Elements

W Elements awatary przedstawiają cztery żywioły: Powietrze, Wodę, Ogień i Ziemię.  Gra Elements posiada trzy symboli bonusowe: Avalanche, tryb swobodnego spadaniaFree Falls, oraz Wild symbol  podczas gry głównej i Storm Wilds podczas trybu Free Falls. Symbol Wild zastępuje dowolny znak na bębnach, pomagając utworzyć jak najwyższą wygraną. Re-spin następuje za każdym wygranym spinem, a wskaźnik Avalanche, jak i wskaźnik energii, zostaje podświetlony. Gdy gracz zapełni wszystkie Avalanche, następuje aktywacja Free Spinów. Każdy z żywiołów może namieszać na bębnach znakami Wild.

Tryb Avalanch powoduje, że symbole z wygraną kombinacją wybuchają, a nowe znaki pojawiają się na ich miejscu. Ta funkcja czyni atrakcyjną rozgrywkę i zwiększa szansę gracza na wygraną. Gra Elements wyróżnia cztery znaki Storm Wilds, dla każdego żywiołu. Możemy zgarnąć 10 darmowych spinów, gdy tryb Free Falls jest aktywny.