EggOMatic Online Za Darmo

Producent
Netent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny
EggOMatic Online Za Darmo

EggOMatic świat robokur

Włącz ta grę i zobacz jak wygląda życie robokur, które, dzięki maszynie EggOmatic, produkują robojaja.

Zasługują na nagrodę grafika w grze i również pomysł na jej stworzenia. Niestety, nie znajdziesz tu odpowiedzi na wieczne pytanie: co było pierwsze: kura czy jajko? Lecz, na pewno znajdziesz tu zabawy na kilka godzin.

Jajka z bonusami w grze EggOMatic

Gra EggOMatic podczas gry wytwarza różne rodzaje jajek: Spreading Wild Eggs – te jajka mnożą wygraną, Spins Eggs – jajka, za pomocą których otrzymujemy darmowe spiny, Surprise Eggs – jajka niespodzianki, które losowo obierają funkcję jednego z innych jaj.

Oprócz tych ekstra symboli bonusowych dodatkowo można dostać symbole standardowe. Za 5 symboli z młodymi kogutami dostaniesz najwyższa wypłatę – 1000 kredytów. 5 kwok warte trochę mniej – 700 kredytów, 5 mądrych kurczaków – 500, 5 wodnych kurczaków – 400, a 5 brzydkich kurcząt – 300.

Gdy tylko EggOMatic wytwarza jajko, ono zostaje umieszczone na transmisyjnym pasie, który umieszczony jest nad bębnami i potem, w tempie jednej kolumny, rusza w stronę lewego bębna na spina. Jeżeli na jednym z bębnów pojawi się Wild symbol, moc jajka, które znajduje się nad tym bębnem, zostaje uwolniona. Dla przykładu, jajko Darmowych Spinów obdarza darmowymi rundami, a jajko z Wildami pozwala dzikim rozpowszechnić się po bębnie, co oznacza większą ilość wygrywających kombinacji.

EggOMatic nie posiada specjalnej rundy bonusowej i progresywnego jackpota, jednak już opisane nietypowe elementy gry tworzą sporo ekscentrycznych sytuacji, które pozwolą graczom zapomnieć o tej drobnej wadzie. Średni zwrot dla gracza wynosi 96.5%. Jest on bardzo wysoki dla tego typu automatów.