Caribbean Poker od Betsoft

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Caribbean Poker od Betsoft
Zagraj Na pieniądze
Producent Betsoft
RTP (zwrot dla gracza) 95.7%
Min. zakład 1
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Caribbean Poker online za darmo

Nasz dzisiejszy artykuł przeznaczony jest przede wszystkim dla fanów pokerów wideo, ale miłośnicy innych gier hazardowych także mogą go przeczytać z pożytkiem dla siebie. Prezentujemy bowiem dzisiaj wspaniałą grę na prawdziwe pieniądze, jaką jest Caribbean Poker online wyprodukowaną w 2017 roku przez znaną i cenioną na całym świecie firmę Betsoft. Naprawdę warto ją poznać, więc zapraszamy wszystkich fanów hazardu online do przeczytania recenzji tego znakomitego produktu.

A jeśli miałbyś chęć zagrać w Caribbean Poker za darmo, to dobrze trafiłeś – na tej stronie udostępniamy Ci także zupełnie bezpłatnie wersję tej gry na wirtualne monety. Pozwoli Ci ona zagrać w ten tytuł w celu poznania jego zasad, opanowania interfejsu i obsługi gry oraz sprawdzenia, jak będzie ona współpracować z Twoim telefonem komórkowym lub laptopem.

No i co najważniejsze – możesz grać w oferowane przez nas Caribbean Poker demo zupełnie za darmo i bez żadnych ograniczeń. Gra jest dostępna bez logowania i bez zakładania sobie u nas konta, możesz w nią grać kiedy tylko będziesz mieć ochotę i jak długo zechcesz. A potem, gdy już nabierzesz pewności, to przejdź do swojego legalnego kasyna internetowego i zagraj w tę grę na prawdziwe pieniądze i z wirtualnym krupierem zgarniając spore wygrane dzięki doświadczeniu, jakiego u nas nabyłeś!

Specyfikacje techniczne Caribbean Poker

Jak już wiesz, producentem Caribbean Poker darmowe gry online jest firma Betsoft, a sama gra pochodzi z 2017 roku. Minimalna kwota do postawienia w tym tytule to 1 moneta, a maksymalna to aż 100 monet.  (w rzeczywistości to 3 monety i 300 monet, o czym dokładniej napiszemy w kolejnym punkcie naszej recenzji).

Współczynnik opłacalności tej gry nie został oficjalnie podany, ale używając analogii do innych pokerów z odmiany Caribbean można uznać, że powinien on wynosić około 98%, co jest naprawdę dobrym wynikiem. Ciekawą opcją jest tutaj także możliwość wybierania jednej z trzech prędkości rozgrywki. Jeśli natomiast chodzi o wygrane, to tabela nagród, jaką dysponuje Caribbean Poker gra online, prezentuje się następująco.

Układ kart gracza Wygrana w formie mnożnika dla stawki podstawowej
Poker królewski 200 do 1
Poker 50 do 1
Kareta 20 do 1
Full 7 do 1
Kolor 5 do 1
Strit 4 do 1
Trójka 3 do 1
Dwie pary 2 do 1
Jedna para 1 do 1
Wysoka karta 1 do 1

Caribbean Poker – jak grać?

Caribbean Poker gra cechuje się bardzo prostą rozgrywką. Interfejs jest niezwykle prosty i zrozumiały, bo składa się tylko z kilku przycisków – mamy tutaj na przykład włączenie i wyłączenie efektów dźwiękowych, dostęp do wbudowanego w grę samouczka z opisem zasad, tabeli wygranych i zestawu różnych ustawień, wybór tempa rozgrywki za pomocą jednej z trzech opcji, zdjęcie wszystkich żetonów ze stołu oraz wybór nominału żetonu używanego do tworzenia zakładów.

Sam ekran gry jest starannie wykonany i przypomina stół ze standardowego kasyna naziemnego z zielonym suknem i skórzanymi obramowaniami. Wygląda to naprawdę dobrze i zachęca do rozpoczęcia gry. Aby jednak zacząć grę, musisz najpierw przygotować swój zakład. Zwróć uwagę na migające, okrągłe pole na środku stołu opisane jako ANTE. Kliknij w nie, a wtedy żeton o wybranym przez Ciebie nominalne pojawi się na tym właśnie polu. Możesz dołożyć większą liczbę żetonów, o ile łączna kwota zakładu nie przekroczy wartości 100 monet.

Ale pamiętaj w tym momencie o jednym szczególe – nie obstawiaj więcej, niż 33% Twojego całkowitego salda. Dlaczego? Bo gdy klikniesz przycisk DEAL po położeniu żetonów, to otrzymasz następnie pięć kart. Na podstawie tego, jaki układ one utworzą, podejmujesz decyzję na temat dalszej rozgrywki. Jeśli chcesz spasować, kliknij FOLD. Ale jeśli chcesz zagrać dalej i sprawdzić karty krupiera, musisz kliknąć przycisk 2X, co oznacza położenie na stole dodatkowo dwukrotności swojego zakładu ANTE. Inaczej mówiąc, jeśli na początku wybrałeś ANTE na kwotę 100 monet, do sfinalizowania całej rozgrywki musisz posiadać co najmniej 300 monet na koncie!

Caribbean Poker – darmowa gra

Firma Betsoft ma w swoim portfolio gry hazardowe z wielu różnych kategorii, większość fanów skupia się przede wszystkim na maszynach slotowych. Ale Caribbean Poker darmowy także zasługuje na uwagę, bo jest po prostu znakomitym produktem. Doskonale działa na telefonach komórkowych, jest wciągający i emocjonujący, ma proste zasady i pozwala wygrywać atrakcyjne kwoty – ma zatem wszystkie te zalety, które pozwalają uznać go za godny polecenia tytuł dla wszystkich fanów pokerów wideo. Ty też w niego zagraj już dziś!

FAQ

Czy w grze Caribbean Poker online dostępne są jakieś opcje bonusowe?

Nie, w tej grze nie znajdziesz żadnych opcji dodatkowych. Wszystko to wynika z jednego prostego faktu - producent gry, czyli firma Betsoft uznała, że chce zaprojektować wideo pokera jak najlepiej odwzorowującego klasycznego pokera w odmianie Caribbean, popularnej w wielu kasynach naziemnych na całym świecie. Zatem Caribbean Poker poker także trzyma się wyjątkowo ściśle kanonu zasad tej gry i nie stosuje od niej żadnych odstępstw.

Gdzie uda mi się pograć w Caribbean Poker za darmo?

Jeśli przed rozpoczęciem grania na prawdziwe pieniądze miałbyś chęć zagrać w Caribbean Poker bez depozytu, to możemy Ci zasugerować zwrócenie uwagi na naszą stronę internetową. Znajdziesz na niej między innymi tę wspaniałą grę firmy Betsoft w wersji demonstracyjnej, która pozwoli Ci na nieograniczone granie w nią i rozkoszowanie się rozgrywką. To świetny sposób na nauczenie się zasad tej gry bez wydawania pieniędzy. A nie jest to jedyne demo, jakie Ci możemy zaoferować!

Czy trzeba pobierać Caribbean Poker, żeby zagrać w tę grę na telefonie?

Firma Betsoft od bardzo dawna tworzy gry w pełni kompatybilne ze wszystkimi rodzajami urządzeń. Za ten efekt odpowiada powszechne stosowanie technologii HTML5 oraz JavaScript, które w sporym uproszczeniu oznaczają, że mamy do czynienia po prostu z typowymi aplikacjami internetowymi, które działają pod kontrolą przeglądarki WWW, nie interesuje ich więc zupełnie system operacyjny urządzenia, czy też jego platforma sprzętowa i rozdzielczość ekranu. Grając w Caribbean Poker internetowy wszystko dzieje się w pełni automatycznie i bez konieczności nadzoru ze strony gracza!

Czy da się zdobyć wysokie wygrane w Caribbean Poker?

Nie jest to zdecydowanie tytuł dla tych graczy, którym się marzy jednorazowa wygrana na gigantyczną kwotę. W Caribbean Poker casino wypłaca Ci nagrody w ściśle określonej wysokości, maksymalna wypłata może wynieść dwustukrotność stawki na pojedyncze rozdanie - ale najczęściej padają wygrane typu x1, x2, x3 i tak dalej. Za to możesz tutaj wygrywać naprawdę często!

Dodaj opinię

Ocena