USSR Seventies

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
USSR Seventies
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu 3D slot
RTP (zwrot dla gracza) 94.8%
Bębny 5
Linie wygrywające 15
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

USSR Seventies od Evoplay

Cenimy sobie gry, które w ciekawy sposób nawiązują do historii. Dlatego też na naszej stronie znalazł się USSR Seventies automat hazardowy online. Ta produkcja od studia Evoplay tematycznie związana jest z latami 70. w Związku Radzieckim. Nie doświadczymy tu jednak zdarzeń z historii, lecz klimatu tamtych lat. Na bębnach bowiem pojawiają się charakterystyczne symbole jak: czarna wołga, aparat fotograficzny, radio, telewizor czy kalkulator – to w głównej mierze „sukcesy radzieckiej myśli technologicznej”. USSR Seventies online to slot 3D, w którym to obecny jest także obywatel ZSRR z lat 70., który żywiołowo reaguje na wydarzenia na bębnach. Gra ma z pewnością ciekawy klimat. Przy tym nie można zapominać o ładnej oprawie graficznej i muzyce w tle.

Na naszej stronie można w każdej chwili zagrać w USSR Seventies za darmo. Jako portal z darmowymi grami hazardowymi udostępniamy bowiem wersje demo USSR Seventies bez logowania, zakładania konta czy depozytu. Można u nas po prostu sprawdzić ten automat, postawić na całkiem dobrą zabawę. Polecamy zatem rozgrywkę bez ryzyka czy pobierania gry na smartfon, komputer.

Funkcje i specyfikacje techniczne USSR Seventies

Gra USSR Seventies demo należy do standardowej kategorii slotów 3D z układem 5 na 3. Oznacza to, że posiada 5 bębnów z 3 rzędami symboli. Producent przy tym postawił na 15 stałych linii wypłat. Ta gra z początku 2018 roku zawiera 10 standardowych symboli oraz znaki specjalne: scatter z nagrodą 10 free spinów oraz wild. Podczas gry za darmowe spiny możliwy jest do aktywowania zwiększony mnożnik za wygrane od x2 do x4. W grze nie znajdziemy jednak progresywnego jackpota czy znanej opcji gamble. Zakłady można obstawiać od 0.1 do 500. Gra dostępna jest przy tym również na urządzenia mobilne. Jej wskaźnik zwrotu dla gracza RTP wynosi 94.8%, co jest w miarę dobrym wynikiem.

Tabela wypłat USSR Seventies

Jeśli chodzi o grę USSR Seventies na prawdziwe pieniądze, to każdy z graczy zarówno dla zabawy jak i w kasynie może wygrać określoną ilość żetonów. Same wygrane uzależnione są od wysokości stawki jak i układów symboli. Te zaś rozliczane są od 3.

 • symbol 10: wygrana od x0.3 do x3.3
 • symbol J: wygrana od x0.3 do x3.3
 • symbol Q: wygrana od x0.3 do x3.3
 • symbol K: wygrana od x0.5 do x3.8
 • symbol A: wygrana od x0.5 do x3.8
 • symbol kalkulatora: wygrana od x0.6 do x7
 • symbol radia: wygrana od x0.6 do x7
 • symbol aparatu: wygrana od x0.7 do x10
 • symbol telewizora: wygrana od x1 do x16
 • symbol samochodu: wygrana od x1.4 do x33
 • symbol domu: wygrana od x2 do x25. To scatter, który może zapewnić 10 free spinów
 • symbol znaczka z Breżniewem: wild, który występuje na 2. i 4. bębnie. Zastępuje inne znaki z wyjątkiem scatter.

Jak wygrać w USSR Seventies?

Gra USSR Seventies bez rejestracji należy do kategorii slotów 3D. Cechuje się ładną grafiką, a przy tym również niezwykle prostą obsługą. Gracz wszystkie niezbędne przyciski znajdzie w dolnej części maszyny. Opcja Bet z przyciskami + oraz – służy ustawieniu wysokości zakładu. Przy stałej ilości linii wybieramy zatem zakład od 0.1 do 500. Obok niego z lewej strony znajduje się balance (stan konta) oraz “i”, które pokazuje zasady gry czy możliwe wygrane z tabeli. Największy przycisk na środku wprawia bębny w ruch, a dłuższe jego przytrzymanie włącza opcję autospin. W prawym dolnym rogu ponadto znajduje się panel z ustawieniami dźwięku, bębnów czy ekranu.

Bonusy i promocje w USSR Seventies

Niestety opisywana USSR Seventies gra hazardowa pozbawiona została opcji bonusowej. Gracze w toku obstawiania zakładów mogą jednak wygrać 10 darmowych spinów. W czasie darmowych obrotów może wystąpić opcja sticky wild, gdzie na bębnie pojawia się stały symbol wild bądź też wild multiplier z opcją mnożnika za wygrane od x2 do x4.

Zagraj w USSR Seventies automat do gry – wypróbuj fortunę

USSR Seventies bez depozytu jest grą, która w ciekawy sposób przybliża graczom nieco codzienności Związku Radzieckiego lat 70. ubiegłego wieku. Możemy zatem znaleźć znaczek pocztowy z Breżniewem, słynną czarną wołgę czy też telewizor. Gra w online kasynach zapewnia wygraną nawet do 66 tysięcy żetonów. Polecamy zatem USSR Seventies automat w opcji darmowej na naszej stronie. To świetna opcja do gry bez ryzyka i przygotowania się do rozgrywki w kasynie.

Dodaj opinię

Ocena