The Legend of Shaolin

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
The Legend of Shaolin
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 92.7%
Bębny 5
Linie wygrywające 9
Min. zakład 9
Maks. zakład 90
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

The Legend of Shaolin od Evoplay

The Legend of Shaolin automat do gry to kolejna odsłona gier w tematyce związanej z kulturą Dalekiego Wschodu. Evoplay, czyli światowej renomy producent oprogramowania gier hazardowych, słynie z tego, że fabuła jego gier jest różnorodna i interesująca. Tytułowy klasztor Shaolin to znana świątynia buddyjska, która jest uznawana za kolebkę chińskich sztuk walki. To w nim, już od ok. V wieku naszej ery mnisi buddyjscy rozwijali i doskonali chińskie sztuki walki. Obecnie klasztor Shaolin jest ważną atrakcją turystyczną Chińskiej Republiki Ludowej. W The Legend of Shaolin gra gracze przeniosą się wprost do świątyni, gdzie w obecności dwóch wojowników, próbują ułożyć zwycięskie układy. Szata graficzna jest starannie wykonana. W kwestii kolorystyki to barwy są dobrze dobrane, dominuje czerwień. Na bębnach maszyny widnieją przedstawienia broni używanych w chińskich sztukach walki, tzw. Wushu oraz podstawowe figury przyjmowane w tych walkach. Wejdź na naszą stronę internetowej, celem zagrania w The Legend of Shaolin demo. Tutaj zagrasz bez rejestracji. To świetny sposób na wypróbowanie gry zanim zdecydujesz się zagrać na prawdziwe pieniądze.

Podstawowe cechy The Legend of Shaolin

The Legend of Shaolin automat ma wszystko to co powinna mieć dobra gra slotowa – ciekawą fabułę, ładną grafikę i przyjemną ścieżkę dźwiękową, a przede wszystkim dynamikę rozgrywki, gwarantującą wysokie wygrane. Jest to automat do gry z 5-bębnami, 9 stałymi liniami wygrywającymi oraz 13 symbolami. Na bębnach maszyny widnieją najbardziej popularne w Wushu bronie, takie jak szabla (dao), kij (gun), nunchaku, noże do rzucania czy halabarda. Ponadto na bębnach zobaczymy figury stylów walki, miskę ryżu czy znak yin-yang. Zgodnie z informacją od Evoplay współczynnik zwrotu (RTP) wynosi dla tej gry 92,7%. W porównaniu do innych gier slotowych, należy uznać, że wskaźnik na tym poziomie znajduje się raczej poniżej średniej. Przy każdej trafionej zwycięskiej kombinacji wojownicy, stojący obok bębnów, uraczą graczy pokazem wschodnich sztuk walk.

Tabela wypłat The Legend of Shaolin

Przed rozpoczęciem gry warto zapoznać się z tabelą wypłat. Kwota wygranej stanowi iloczyn wniesionej stawki oraz mnożnika przewidziane dla danego układu zgodnie z tabelą The Legend of Shaolin online. Mnożniki kształtują się następująco:

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Kij 2 5 25 100
Szabla x 5 25 100
Szuriken x 5 25 100
Halabarda x 5 25 100
Noże do rzucania x 10 50 125
Nunchaku x 10 50 125
Mnich w niebieskim kimono x 15 75 150
Mnich w żółtym kimono x 15 75 150
Manekin do ćwiczeń X 20 100 400
Miska ryżu 2 25 125 750
Mnich w Pomarańczowym Kimono 2 25 125 750
Złoty Gong 2 5 20 500
(Yin-Yang) 10 250 2500 9000

W konsekwencji przy wartości zakładu 10, gdy trafimy 4 symbole miski ryżu, wygramy 1250 (10 x 125).

Jak wygrać w The Legend of Shaolin?

Podobnie jak inne gry od Evoplay obsługa The Legend of Shaolin nie sprawi graczom większych problemów, w szczególności spokojni mogą być początkujący gracze. Przed uruchomieniem bębnów należy wnieść zakład. Wartość zakładu zwiększa się za pomocą suwaków (góra, dół). Minimalna wartość zakładu wynosi 1 na jedną linię wygrywającą czyli 9. Warto nadmienić, że poza wartością stawki (bet) ustalić należy wartość monety (coin value), czyli niejako ustalić wartość jednostki w zakładzie. Rundę zaczyna się poprzez naciśnięcie przycisku spin w prawym, dolnym rogu ekranu. W lewym, dolnym rogu ekranu widnieje natomiast informacja, w której można sprawdzić wartość mnożników w tabeli wypłat czy przebieg linii wygrywających.

Bonusy i promocje

The Legend of Shaolin oferuje swoim graczom interesujące bonusy. W pierwszej kolejności symbol Scatter uruchamia 10 darmowych obrotów. W przypadku pojawienia się kolejnego symbolu Scatter ilość darmowych spinów zwiększa się o kolejne 5. W trakcie darmowych obrotów uruchamiana jest losowo jedna z funkcji specjalnych –  mnożniki (x2, x3, x4 albo x5), losowy mnożnik dla aktualnej wygranej oraz dwa dodatkowe symbole Wild na rolce. Symbol Wild, przedstawiający znak Yin-Yang zastępuje każdy inny symbol (poza symbolem Scatter)

The Legend of Shaolin – nasza opinia

Wszyscy miłośnicy wschodnich sztuk walki powinni zagrać w tę grę. Dzięki niej nie tylko mamy okazję poczuć dreszczyk emocji związanych z wygranymi, ale także dowiedzieć się jak wyglądają bronie używane w chińskich sztukach walk – Wushu. Pomimo niskiego wskaźnika RTP, warto zagrać w tę grę ze względu na świetną grafikę oraz ścieżkę dźwiękową. Podkreślamy ponownie, że w Legend of Shaolin bez depozytu można zagrać na naszej stronie internetowej.

Dodaj opinię

Ocena