Season Sisters

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Season Sisters
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Season Sisters

Season Sisters automat do gry to slot utrzymany w kolorowym klimacie fantasy. Tytułowe „Siostry pór roku” dzielą nam symbole na cztery pory roku, z której każdą reprezentuje inna bajkowa królowa:

  • Winter czyli niebieska zima, królowa Hilda
  • Spring czyli wiosna, królowa Aileen
  • Summer czyli lato, to królowa Shamsia
  • Autumn, pomarańczowa jesień, królowa Zlata.

W grę możemy zagrać bez trudu, ponieważ producent oferuje Season Sisters demo, gdzie możemy zagrać w Season Sisters bez rejestracji w dodatku za darmo. Wersję demo znajdziesz m.in. na naszej stronie oraz na stronie producenta Evoplay, prężnie rozwijającego się studia deweloperskiego, działającego na rynku gier od 2017 roku.

Season Sisters – opis gry

Wita nas cukierkowa grafika w układzie klasycznym, trzy rzędy, pięć bębnów i aż dwadzieścia różnych linii wygranej. Gra oferuje zarówno wersję Season Sisters online na komputery, jak również wersję na urządzenia mobilne w kasynach polskich.

W grze znajdziemy autospin z możliwością ustawienia limitu spinów od pięciu do stu. Zakłady w spinach możemy ustawić na poziomie od 0.1 aż po 500 za każdy spin. Napotkamy tu wild symbole, mnożniki, a także cykliczne darmowe spiny. RTP wynosi 95.91%.

Season Sisters – stół wypłat

W Season Sisters gra się licząc na wygrane, które można trafić w aż dwudziestu różnych kombinacjach układów symboli, od pełnego rzędu, aż po bardziej rozproszone wzory przypominające szachownicę w przeróżnych ustawieniach. Na tablicy pojawia się dziewięć różnych symboli, każdy z własnym przelicznikiem, w zależności także od tego ile symboli trafimy, od trzech do pięciu.

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Zielony ptak x1.2 x3 x10
Żółty motyl x1 x2.5 x7
Czerwony jeż x0.8 x2 x5
Niebieski bałwan x0.7 x1.5 x3.5
Zielony kwiat x0.5 x1 x2
Żółty kwiat x0.3 x0.8 x1.5
Pomarańczowy kwiat x0.2 x0.7 x1.2
Niebieski płatek śniegu x0.1 x0.5 x1

Poza podstawowymi symbolami, każda z bajecznych władczyń oferuje inaczej działający wild symbol.

Jak wygrać w Season Sisters?

Pośród wyraźnych kolorów i umilających ucho dźwięków, w centralnym punkcie Season Sisters automat mamy przycisk od uruchomienia spina. Zaraz obok niego po lewej stronie mamy kontrolę wysokości stawki za jaką gramy, jej poziomem sterujemy za pomocą przycisków plus i minus. Kolejną informacją po lewej od stawki, jest nasz aktualny balans, który aktualizuje się z kolejnymi spinami.

Końcowa ikona i po lewej stronie ekranu to podstawowe informacje o zasadach gry – stawki, wygrane i bonusy oferowane przez królowe itp. Z prawej strony od uruchomienia spina mamy ustawienia takie jak przyspieszenie tempa animacji, włączenie i wyłączenie dźwięku, koło zębate od zaawansowanych ustawień z poziomem głośności, czy ustawieniem na jakich zasadach automatycznie zatrzymany zostanie autospin.

Grę możemy włączyć także w ustawieniu na pełnym ekranie, poprzez ostatnią ikonę po prawej stronie. Dłuższe przytrzymanie przycisku od spina otworzy nam opcję autospin, w której automat po kolejnych spinach będzie kręcił dalej, aż do osiągnięcia limitu, jaki mu wskażemy.

Bonusy i promocje w Season Sisters

W zależności od pory roku w grze, każda królowa z inną zasadą kieruje bonusami wild symbolów. Dodatkowo co pewien czas królowe pojawiają się po kolejnych spinach w środkowym bębnie, dając dodatkowe bonusy:

  • Mroźna zima daje nam możliwość utrafienia „Wild Frost” czyli bonus przemieniający cały jeden bęben w trzy lodowate wild symbole.
  • Wiosenna Aileen oferuje „Wild Flower”, który powoduje że wild symbol zostaje na tarczy przez nawet kolejne trzy spiny od jednego, do kolejnych trzech spinów w zależności od rzędu, na którym wypadł symbol, w tej porze roku z każdym kolejnym spinem wild symbole „unoszą się” o jeden rząd.
  • Letnia królowa Shamsia przychodzi z „Wild Sun”, które pozostawia wild symbol na tarczy przez jeden do trzech kolejnych spinów.
  • Królowa Jesieni w swoim arsenale ma „Wild Leaves”, który duplikuje wild symbol jako lustrzane odbicie będące mnożnikiem 2x po drugiej stronie tablicy.

Każda królowa dodatkowo podczas pojawienia się przy zmianie pory roku oferuje trzy lub cztery darmowe spiny, każda na swoich zasadach. Jedna przemienia kolumny w wild symbole, inna z kolei umieszcza je na tarczy z każdym kolejnym spinem, multiplikując możliwe wygrane.

Wypróbuj Season Sisters za darmo

Podsumowując, możesz zagrać w Season Sisters bez logowania na naszej stronie aby przetestować zasady gry, jeszcze bez żadnej wpłaty ponieważ możemy zagrać w Season Sisters bez depozytu. Gra oferuje przyjemne dla oka wrażenia oraz wiele różnych opcji wygranych, a w szczególności kusi pozostawiając gracza w oczekiwaniu na to kiedy pojawi się kolejna królowa oferująca dodatkowe bonusy. Po przetestowaniu wersji demo, jak zobaczymy ile i w jaki sposób możemy wygrać, wartym rozważenia będzie zdecydowanie się zagrać w Season Sisters na prawdziwe pieniądze.

Dodaj opinię

Ocena