Roulette Advanced online za darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Roulette Advanced online za darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Netent
RTP (zwrot dla gracza) 98%
Min. zakład 1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Ruletka Advanced od NetEnt

Roulette Advanced bez depozytu od NetEnt jest automatem online z ruletką w wersji europejskiej, a zarazem kolejną świetną grą stołową stworzoną przez to studio. Ze względu na specyfikę tytułu Roulette Advanced użytkownik gra samodzielnie, mając za przeciwnika oprogramowanie (jest to automat, nie gra live).

Teraz Roulette Advanced hazardowa od NetEnt jest dostępna na naszej stronie całkowicie za darmo oraz bez rejestracji jak i w kasynach online. Aby przetestować darmową wersję demonstracyjną automatu Roulette Advanced, wystarczy otworzyć grę w oknie przeglądarki internetowej. Tytuł jest dostępny nie tylko dla desktopów, ale też dla przeglądarek mobilnych urządzeń z iOS i Androidem. Gra w wersji mobilnej nie wymaga pobierania aplikacji na dysk twardy.

Cechy Roulette Advanced

Roulette Advanced gra oddaje do naszej dyspozycji standardową dla ruletki europejskiej planszę z 36 polami zwykłymi oraz jednym polem zerowym. W grze mamy do dyspozycji żetony o nominałach od 0,1 do aż 5000. Maksymalny zakład na poszczególne pola wynosi 100 żetonów.

 • Na kolumny możemy stawiać maksymalnie 1000 monet,
 • Na tuziny 1200,
 • Na kolory, zakłady Even/Odd oraz Low/High do 2000 żetonów.

Najwyższa dopuszczalna wysokość całego zakładu na jedno zakręcenie to 5000 monet. W Roulette Advanced mamy wszystkie standardowe zakłady znane z ruletki europejskiej. Ponadto jednak gra udostępnia nam też szereg zakładów specjalnych:

 • Red Splits;
 • Black Splits;
 • Les Orphelins Plein;
 • Finale Plein;
 • Chevale Plein;
 • Voisins Du Zéro.

Są też unikatowe zakłady na serie. Główny widok gry prezentuje nam trzy sekcje. Pierwsza z nich to standardowy stół, którego używamy do obstawiania zwykłych zakładów. Po prawej górnej stronie widzimy mniejszy stół przeznaczony do obstawiania zakładów specjalnych. Po lewej stronie widoczne jest z kolei koło ruletki.

Wskaźnik RTP automatu Roulette Advanced od NetEnt wynosi 97,30%, czyli całkiem dużo jak na ruletkę. Gra oddaje do naszej dyspozycji również sporo opcji specjalnych. Mamy więc tutaj:

 • Rebet (automatyczne ponowienie zakładu).
 • Funkcję Autoplay (możemy ustawić nie tylko liczbę automatycznych zakręceń, ale też określić precyzyjny przebieg rozgrywki automatycznej).
 • Funkcję Quickspin, która służy po prostu przyspieszeniu rozgrywki.

Ciekawą opcję stanowi to, że w menu opcji można włączyć bezpośredni dostęp do zakładów specjalnych. Na planszy pojawi się wtedy nowy panel, w którym wystarczy kliknąć jeden z zakładów, np. Finale Plein 0 lub Orphelins Plein. Druga zakładka wspominanego panelu to Favorite Bets, gdzie gracz może zapisywać przebieg swojej rozgrywki. Automat będzie przechowywał informacje o najczęściej stosowanych przez nas zakładach razem z danymi na temat naszych wygranych i przegranych.

Inną z pożytecznych i niestandardowych opcji, jakie NetEnt zastosowało w Roulette Advanced, jest widoczna po lewej stronie widoku gry tabelka, która prezentuje „zimne” oraz „ciepłe”, a także procentowy rozkład zakręceń, które zakończyły się umieszczeniem kulki na polach Odd i Even oraz Black i Red. Gracz powinien obserwować tę tabelkę i na jej podstawie korygować zakłady, jeżeli wydaje się to wskazane, np. liczby Even wypadały do tej pory znacznie częściej niż Odd.

Jak zagrać w Roulette Advanced?

Ruletka jest grą prostą tylko pozornie. W rzeczywistości to pozycja, która wymaga uważnej obserwacji przebiegu rozgrywki, doboru odpowiedniej strategii, a przede wszystkim: dokładnej znajomości zasad i stołu wypłat. Aby poznać zasady i wypłacalność zakładów na automacie Roulette Advanced za darmo, musimy wybrać przycisk „?”. Obok znajduje się przycisk AUTO, gdzie konfigurujemy grę automatyczną, a po samej lewej stronie ekranu: przycisk opcji, pod którym możemy np. włączyć dodatkowy panel z zakładami specjalnymi lub też uruchomić tryb Fast Play.

Po prawej stronie widzimy ciąg z monetami o różnych nominałach. W celu obstawienia zakładu trzeba wybrać żeton, a potem umieścić go na polu, które odpowiada interesującemu nas zakładowi, np. Even. W centralnej części ekranu widzimy 5 przycisków.

Double Bet Podwojenie wartości całego zakładu.
Rebet Przycisk staje się dostępny po zakręceniu ruletką i pozwala rozegrać jeszcze raz ten sam zakład.
Quickspin Szybkie zakręcenie.
Spin Zakręcenie.
Clear Bet Usunięcie wszystkich obstawionych zakładów.

Jak widać, brakuje popularnego przycisku Undo, który pozwala cofnąć tylko ostatnie posunięcie, a nie od razu anulować wszystkie zakłady z planszy. W prawym górnym rogu ekranu widzimy tabliczkę informującą o maksymalnym oraz minimalnym zakładzie. Jeżeli najedziemy na nią kursorem, gra wyświetli szybki podgląd stołu wypłat, a więc wypłacalność zakładów wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Roulette Advanced jest wierną adaptacją online ruletki według odmiany europejskiej. Możemy w tym automacie stosować wszystkie strategie, które sprawdzają się w ruletce stacjonarnej. Dodatkową pomocą przy doborze strategii jest spora ilość pożytecznych informacji, jaką prezentuje nam automat w trakcie rozgrywki, a więc przykładowo ciepłe i zimne liczby czy też procentowy rozkład losowań na kolory i parzyste/nieparzyste.

Najlepszym sposobem na wypracowanie własnej strategii będzie oczywiście odpowiednio długie trenowanie się w grze demonstracyjnej. Możemy próbować naszych własnych koncepcji lub też korzystać z gotowych, podstawowych wariantów strategicznych, jak na przykład strategia Fibonacciego, system D’Alemberta, system Martingale lub też nawet testować efektywność bardziej zaawansowanych taktyk dla ruletki.

Podsumowanie

Roulette Advanced to automat z ruletką, który jest jednocześnie prosty i atrakcyjny. NetEnt zadbało o to, aby sam przebieg rozgrywki jak najlepiej imitował prawdziwą ruletkę kasynową. Nie znajdziemy więc tutaj takich opcji jak chociażby Gamble czy też innych dodatków. Jednocześnie gra zawiera sporo elementów, które – odpowiednio wykorzystane – mogą stanowić naprawdę istotną pomoc dla gracza.

RTP automatu Roulette Advanced jest wysokie, tak samo, jak wypłacalność zakładów. Dostępność opcji Autoplay, Quickspin oraz Rebet to dodatkowe atuty. Jeżeli na siłę szukać jakichkolwiek mankamentów ruletki od NetEnt, to można co najwyżej wskazać na raczej minimalistyczną oprawę audiowizualną oraz brak głosu wirtualnego krupiera i odgłosów z sali, czyli tych elementów, które w innych automatach z ruletkami mają za zadanie tworzyć realistyczną otoczkę.

Dodaj opinię

Ocena