onlinekasynopolis.pl

Robots: Energy Conflict

Bębny
5
Linie wygrywające
25
Producent
Evoplay
Typ automatu
Wideo Slot
Bonusy
Wildy, scattery, darmowe spiny, mnożniki wygranych, rozszerzające się wildy
Min. zakład
0.10
Maks. zakład
300
RTP (zwrot dla gracza)
96.53%

Tym razem prezentujemy coś dla miłośników science-fiction, kosmosu, robotów i tego typu tematyki. Bohaterem naszej dzisiejszej recenzji jest bowiem maszyna slotowa firmy Evoplay  zatytułowana Robots: Energy Conflict online. Przenosi nas ona na odległą planetę, gdzie grupa robotów przeszukuje jej zasoby w poszukiwaniu cennych kamieni. My możemy przejąć nad nimi kontrolę i w ten sposób się dość mocno wzbogacić.

Jeśli ta gra wydaje Ci się interesująca, to możesz sprawdzić ją w praktyce grając w Robots: Energy Conflict bez depozytu w naszym serwisie. Oferta ta jest o tyle ciekawa, że nie musisz nic płacić za grę, ani spełniać też żadnych innych wymogów. Po prostu klikasz i grasz w Robots: Energy Conflict bez rejestracji ile tylko zechcesz. A gdy już opanujesz tę grę w 100%, możesz przejść do swojego ulubionego kasyna i zacząć grać na poważnie, na prawdziwe pieniądze.

Robots: Energy Conflict – opis gry

Robots: Energy Conflict automat do gry firmy Evoplay to slot klasyczny oparty o mechanikę w układzie 5×3. Oznacza to, że ma on 5 bębnów oraz 3 rzędy symboli i 25 aktywnych linii wygrywających.

Ponadto gra ta charakteryzuje się współczynnikiem RTP (zwrotu dla gracza) wynoszącym 96,53%, co jest całkiem atrakcyjną wartością dla gier tego typu. Zmienność w przypadku Robots: Energy Conflict bez rejestracji jest średnia ze wskazaniem na wysoką, co pozwala mieć nadzieję na atrakcyjne wygrane.

Oczywiście w produktach Evoplay nie może się obejść bez sporej liczby funkcji specjalnych, a Robots: Energy Conflict automat także się do tej reguły zalicza. Mamy tu na przykład wildy i scattery, aż trzy rodzaje darmowych spinów, a także wildy i funkcję specjalną o nazwie KAIN.

Wygrane w Robots: Energy Conflict

Firma Evoplay zawsze wybiera prezentowanie wygranych w formie mnożnika dla zakładu podstawowego. Jest to z jednej strony wygodne w użyciu rozwiązanie, bo łatwo wtedy zapamiętać całą tabelę wypłat, z drugiej jednak wymaga niekiedy przeliczenia odpowiednich kwot, szczególnie jeśli wybierasz mniej typowe stawki na spin, jak np. 7,5 EUR. W każdym razie dla Robots: Energy Conflict na prawdziwe pieniądze wygrane prezentują się następująco:

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Diament (wild) X 2 X 30 X 100
Pionowy robot X 2 X 30 X 100
Rozłożony robot X 1 X 3 X 15
Podłużny robot X 1 X 3 X 15
Kulisty robot X 1 X 3 X 8
Fioletowy kamień X 0,2 X 2 X 5
Czerwony kamień X 0,2 X 1 X 3
Żółty kamień X 0,2 X 1 X 2
Pomarańczowy kamień X 0,2 X 1 X 2

Robots: Energy Conflict – podstawowe zasady

Jeśli jesteś początkującym graczem i chciałbyś zagrać w Robots: Energy Conflict za darmo  to nie musisz się przejmować – poradzisz sobie bez problemu. Na panelu sterowania w dolnej części ekranu wybierasz wysokość zakładu na jeden spin i to wszystko – możesz już rozpocząć grę klikając w duży, biały przycisk wprawiający bębny w ruch.

W razie czego zawsze możesz zajrzeć do instrukcji obsługi gry, którą otworzysz klikając ikonę po lewej stronie panelu sterowania. Zawiera ona komplet podstawowych informacji na temat gry Robots: Energy Conflict bez logowania.

Bonusy i promocje w Robots: Energy Conflict

Pora teraz przyjrzeć się temu, co ciekawego może nas spotkać podczas rozgrywki w Robots: Energy Conflict:

  • Na początek idzie symbol wild. Ma on postać kryształu z żarzącą się w środku kulą energii. Działa on jak każdy inny wild, czyli zastępuje pozostałe symbole na bębnach gry, poza scatterem.
  • Darmowe spiny występują w grze Robots: Energy Conflict demo w trzech różnych odmianach. Aby je wygrać, należy trafić odpowiedniego scattera na bębnie numer 3 (środkowym). Wystarczy tylko jeden taki symbol, aby uzyskać 8 darmowych spinów.
  • V.E.I. oznacza, że podczas każdego z darmowych spinów robot strzeli maksymalnie 7 razy w losowo wybrane miejsca zamieniając trafione symbole w wildy.
  • FATBOY powoduje zastąpienie wszystkich symboli wildami na dwóch losowo wybranych bębnach.
  • B.E.I. wykonuje dwa strzały w losowe miejsca na bębnach i zamienia trafione symbole w sticky wildy, które pozostają na tych miejscach do końca trwania rundy darmowych spinów.

Ponadto trafienie trzech symboli wilda w trakcie rundy darmowych spinów doładowuje ponownie działko robota, co oznacza, że może on ponownie oddać z niego komplet strzałów.

Zagraj w Robots: Energy Conflict automat do gry – wypróbuj fortunę

Robots: Energy Conflict gra jest naprawdę dobra i wciągająca. Rozgrywka jest dynamiczna, nagrody padają często jak na grę o wysokiej zmienności i na dodatek dochodzą do tego niezwykle atrakcyjne urozmaicenia w trakcie darmowych spinów. Tak, strzelające z działek roboty to coś, co koniecznie musisz zobaczyć na własne oczy!

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT