Robots: Energy Conflict

Bębny
5
Linie wygrywające
25
Producent
Evoplay Entertainment
Typ automatu
Wideo Slot
Bonusy
Wildy, scattery, darmowe spiny, mnożniki wygranych, rozszerzające się wildy
Min. zakład
0.10
Maks. zakład
300
RTP (zwrot dla gracza)
96.53%

Tym razem prezentujemy coś dla miłośników science-fiction, kosmosu, robotów i tego typu tematyki. Bohaterem naszej dzisiejszej recenzji jest bowiem maszyna slotowa firmy Evoplay Entertainment zatytułowana Robots: Energy Conflict online. Przenosi nas ona na odległą planetę, gdzie grupa robotów przeszukuje jej zasoby w poszukiwaniu cennych kamieni. My możemy przejąć nad nimi kontrolę i w ten sposób się dość mocno wzbogacić.

Jeśli ta gra wydaje Ci się interesująca, to możesz sprawdzić ją w praktyce grając w Robots: Energy Conflict bez depozytu w naszym serwisie. Oferta ta jest o tyle ciekawa, że nie musisz nic płacić za grę, ani spełniać też żadnych innych wymogów. Po prostu klikasz i grasz w Robots: Energy Conflict bez rejestracji ile tylko zechcesz. A gdy już opanujesz tę grę w 100%, możesz przejść do swojego ulubionego kasyna i zacząć grać na poważnie, na prawdziwe pieniądze.

Robots: Energy Conflict – opis gry

Robots: Energy Conflict automat do gry firmy Evoplay Entertainment to slot klasyczny oparty o mechanikę w układzie 5×3. Oznacza to, że ma on 5 bębnów oraz 3 rzędy symboli i 25 aktywnych linii wygrywających.

Ponadto gra ta charakteryzuje się współczynnikiem RTP (zwrotu dla gracza) wynoszącym 96,53%, co jest całkiem atrakcyjną wartością dla gier tego typu. Zmienność w przypadku Robots: Energy Conflict bez rejestracji jest średnia ze wskazaniem na wysoką, co pozwala mieć nadzieję na atrakcyjne wygrane.

Oczywiście w produktach Evoplay Entertainment nie może się obejść bez sporej liczby funkcji specjalnych, a Robots: Energy Conflict automat także się do tej reguły zalicza. Mamy tu na przykład wildy i scattery, aż trzy rodzaje darmowych spinów, a także wildy i funkcję specjalną o nazwie KAIN.

Wygrane w Robots: Energy Conflict

Firma Evoplay Entertainment zawsze wybiera prezentowanie wygranych w formie mnożnika dla zakładu podstawowego. Jest to z jednej strony wygodne w użyciu rozwiązanie, bo łatwo wtedy zapamiętać całą tabelę wypłat, z drugiej jednak wymaga niekiedy przeliczenia odpowiednich kwot, szczególnie jeśli wybierasz mniej typowe stawki na spin, jak np. 7,5 EUR. W każdym razie dla Robots: Energy Conflict na prawdziwe pieniądze wygrane prezentują się następująco:

Symbol 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Diament (wild) X 2 X 30 X 100
Pionowy robot X 2 X 30 X 100
Rozłożony robot X 1 X 3 X 15
Podłużny robot X 1 X 3 X 15
Kulisty robot X 1 X 3 X 8
Fioletowy kamień X 0,2 X 2 X 5
Czerwony kamień X 0,2 X 1 X 3
Żółty kamień X 0,2 X 1 X 2
Pomarańczowy kamień X 0,2 X 1 X 2

Robots: Energy Conflict – podstawowe zasady

Jeśli jesteś początkującym graczem i chciałbyś zagrać w Robots: Energy Conflict za darmo  to nie musisz się przejmować – poradzisz sobie bez problemu. Na panelu sterowania w dolnej części ekranu wybierasz wysokość zakładu na jeden spin i to wszystko – możesz już rozpocząć grę klikając w duży, biały przycisk wprawiający bębny w ruch.

W razie czego zawsze możesz zajrzeć do instrukcji obsługi gry, którą otworzysz klikając ikonę po lewej stronie panelu sterowania. Zawiera ona komplet podstawowych informacji na temat gry Robots: Energy Conflict bez logowania.

Bonusy i promocje w Robots: Energy Conflict

Pora teraz przyjrzeć się temu, co ciekawego może nas spotkać podczas rozgrywki w Robots: Energy Conflict:

  • Na początek idzie symbol wild. Ma on postać kryształu z żarzącą się w środku kulą energii. Działa on jak każdy inny wild, czyli zastępuje pozostałe symbole na bębnach gry, poza scatterem.
  • Darmowe spiny występują w grze Robots: Energy Conflict demo w trzech różnych odmianach. Aby je wygrać, należy trafić odpowiedniego scattera na bębnie numer 3 (środkowym). Wystarczy tylko jeden taki symbol, aby uzyskać 8 darmowych spinów.
  • V.E.I. oznacza, że podczas każdego z darmowych spinów robot strzeli maksymalnie 7 razy w losowo wybrane miejsca zamieniając trafione symbole w wildy.
  • FATBOY powoduje zastąpienie wszystkich symboli wildami na dwóch losowo wybranych bębnach.
  • B.E.I. wykonuje dwa strzały w losowe miejsca na bębnach i zamienia trafione symbole w sticky wildy, które pozostają na tych miejscach do końca trwania rundy darmowych spinów.

Ponadto trafienie trzech symboli wilda w trakcie rundy darmowych spinów doładowuje ponownie działko robota, co oznacza, że może on ponownie oddać z niego komplet strzałów.

Zagraj w Robots: Energy Conflict automat do gry – wypróbuj fortunę

Robots: Energy Conflict gra jest naprawdę dobra i wciągająca. Rozgrywka jest dynamiczna, nagrody padają często jak na grę o wysokiej zmienności i na dodatek dochodzą do tego niezwykle atrakcyjne urozmaicenia w trakcie darmowych spinów. Tak, strzelające z działek roboty to coś, co koniecznie musisz zobaczyć na własne oczy!

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT