Red Hot Fruits Online Za Darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Red Hot Fruits Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Novomatic
Typ automatu Classic slots
RTP (zwrot dla gracza) 95,66%
Bębny 5
Linie wygrywające 20
Min. zakład 1
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Red Hot Fruits od firmy Novomatic, to jak sama nazwa wskazuje, gorące, rozgrzane do czerwoności owoce. I dokładne takie są! Czerwona obwódka, jaką są pokryte nadaje ciekawe efektu nawet na zielony arbuz. Ale to nie koniec efektu – bo prawdziwy ogień i to dosłowny zaczyna się, gdy wylosujemy linię wygrywającą, a owoce stają w płomieniach.

Red Hot Fruits to 5-cio bębnowy slot z 20-stoma liniami wygrywającymi, posiada grę GAMBLING oraz symbol SCATTER.

Na nasze stronie znajdziesz darmową wersję gry Red Hot Fruits – koniecznie spróbuj swoich sił, nic nie ryzykujesz! Nie musisz się logować ani rejestrować, a gra jest całkowicie za darmo. Ta demo wersja pozwoli ci przetestować mechanikę gry i zapoznać się z jej zasadami.

A gdy już będziesz gotowy, koniecznie zerknij na listę polecanych przez nas kasyn – są to kasyna godne zaufania, które ceni gracze z całego świata!

Podstawowe cechy Red Hot Fruits

Najważniejsze informacje o Red Hot Fruits:

 • Dostawca oprogramowania: Novomatic
 • Typ slotu: klasyczny
 • Liczba linii: 20
 • Liczba bębnów: 5
 • Minimalny zakład: 1
 • Maksymalny zakład: 2 000
 • Procent zwrotu RTP: 95,66%
 • Wild symbol: nie
 • Scatter symbol: tak

Najważniejsze funkcje Red Hot Fruits:

 • Automatyczne odtwarzanie: tak
 • Rundy bonusowe: tak
 • Darmowe spiny: nie
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: brak
 • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Red Hot Fruits?

Red Hot Fruits to gra wzorowana na klasycznych automatach do gry w kasynach naziemnych, Wtedy królowały właśnie automaty owocówki. Pomimo że czasy się zmieniły i technologia poszła naprzód, sloty takie jak Red Hot Fruits nie tracą na swojej popularności. Coś niezwykłego jest w tych owocówkach, że ludzie bez przerwy chcą do nich wracać.

Aby rozpocząć grę w Red Hot Fruits należy wcisnąć przycisk START znajdujący się po prawej stronie. Jego naciśnięcie wprawia w ruch pięć widocznych powyżej bębnów.

Tuż obok niego widnieje przycisk GAMBLE, który jest szary i nieaktywny – do momentu wygrania zakładu. Wtedy podświetla się na niebiesko i można świeżo wygrane pieniądze spróbować podwoić. Wybierając zakład GABLE przenosimy się do krupiera, który losuje karty – musimy odgadnąć, czy pokaże nam kartę czerwoną czy czarną.

Jeżeli odgadniemy poprawienie, nasza wygrana zostanie podwojona (a my gdy chcemy, możemy zgadywać dalej). Jednak, jeżeli nie odgadniemy, przegramy postawione pieniądze. W każdym momencie grę GAMBLE można zamknąć, zabierając swoją wygraną. Gra zamyka się automatycznie w momencie, gdy przegramy zakład i z powrotem wracamy do ekranu głównego.

Następnie mamy trzy okienka, które informują nas o wysokości zakładu w Red Hot Fruits:

 • BET – tutaj znajduje się wartość zakładu całkowitego. Jest ona uzależnione od tego, co znajduje się w okienkach poniżej.
 • BET/LINE – to wartość jednej monety, postawionej na jedną linię zakładu.
 • LINE – to ilość linii, na jakie stawiamy monety. Możemy postawić na linię 1, a nawet wszystkie 20.

Całkowita wartość zakładu, to wartość monety przemnożona przez ilość linii, na które stawiamy zakład.

Następny przycisk to niebieski PAYTABLE. To tam znajdziemy wszystkie niezbędne informacje o grze – od spisu symboli, to wytłumaczenie zasad symboli dodatkowych. Gdy wejdziemy w sekcję Paytable, przycisk Gamble zmienia swój kolor na niebieski i nazwę na MORE INFO. Ten przycisk służy to przeklikiwania się pomiędzy informacjami.

Ostatni przycisk to AUTOPLAY – odpowiada za uruchomienie gry automatycznej. Jednak bądźmy ostrożni w jego stosowaniu, przycisk AutoPlay może być wyłączony tylko ręcznie. Sam przerywa grę, gdy kończą się fundusze na kolejne zakłady. Więc przez przypadek możemy stracić wszystkie swoje pieniądze w depozycie. Podczas AutoPlay nie ma możliwości uruchomienia gry GAMBLE.

W grze mamy następujące symbole: cytryna, śliwka, arbuz, wiśnia, pomarańcza, winogrono, szczęśliwa siódemka. Symbolem SCATTER jest gwiazda. Jest to jedyny symbol, który nie musi układać się od lewej do prawej, aby dać graczowi korzyści z wygranej.

Podstawowe informacje
Oprogramowanie Novomatic
Typ automatu klasyczny
Liczba linii 20
Liczba bębnów 5
Min. stawka na linię 1
Maks. stawka na linię 100
Min. rozmiar monet 1
Maks. rozmiar monet 2000
Jackpot brak
Procent zwrotu 95,66%
Rundy bonusowe Tak
Wild symbol Nie
Scatter symbol Tak
Opcja autoodtwarzania Tak
Darmowe spiny Tak/Nie

Dodaj opinię

Ocena