Red Hot Fruits Online Za Darmo

Producent
Novomatic
Typ automatu
Classic slots
RTP (zwrot dla gracza)
95,66%
Bębny
5
Linie wygrywające
20
Min. zakład
1
Maks. zakład
100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny
Red Hot Fruits Online Za Darmo

Red Hot Fruits od firmy Novomatic, to jak sama nazwa wskazuje, gorące, rozgrzane do czerwoności owoce. I dokładne takie są! Czerwona obwódka, jaką są pokryte nadaje ciekawe efektu nawet na zielony arbuz. Ale to nie koniec efektu – bo prawdziwy ogień i to dosłowny zaczyna się, gdy wylosujemy linię wygrywającą, a owoce stają w płomieniach.

Red Hot Fruits to 5-cio bębnowy slot z 20-stoma liniami wygrywającymi, posiada grę GAMBLING oraz symbol SCATTER.

Na nasze stronie znajdziesz darmową wersję gry Red Hot Fruits – koniecznie spróbuj swoich sił, nic nie ryzykujesz! Nie musisz się logować ani rejestrować, a gra jest całkowicie za darmo. Ta demo wersja pozwoli ci przetestować mechanikę gry i zapoznać się z jej zasadami.

A gdy już będziesz gotowy, koniecznie zerknij na listę polecanych przez nas kasyn – są to kasyna godne zaufania, które ceni gracze z całego świata!

Podstawowe cechy Red Hot Fruits

Najważniejsze informacje o Red Hot Fruits:

 • Dostawca oprogramowania: Novomatic
 • Typ slotu: klasyczny
 • Liczba linii: 20
 • Liczba bębnów: 5
 • Minimalny zakład: 1
 • Maksymalny zakład: 2 000
 • Procent zwrotu RTP: 95,66%
 • Wild symbol: nie
 • Scatter symbol: tak

Najważniejsze funkcje Red Hot Fruits:

 • Automatyczne odtwarzanie: tak
 • Rundy bonusowe: tak
 • Darmowe spiny: nie
 • Tryb gry wieloosobowej: nie
 • Jackpot: brak
 • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Red Hot Fruits?

Red Hot Fruits to gra wzorowana na klasycznych automatach do gry w kasynach naziemnych, Wtedy królowały właśnie automaty owocówki. Pomimo że czasy się zmieniły i technologia poszła naprzód, sloty takie jak Red Hot Fruits nie tracą na swojej popularności. Coś niezwykłego jest w tych owocówkach, że ludzie bez przerwy chcą do nich wracać.

Aby rozpocząć grę w Red Hot Fruits należy wcisnąć przycisk START znajdujący się po prawej stronie. Jego naciśnięcie wprawia w ruch pięć widocznych powyżej bębnów.

Tuż obok niego widnieje przycisk GAMBLE, który jest szary i nieaktywny – do momentu wygrania zakładu. Wtedy podświetla się na niebiesko i można świeżo wygrane pieniądze spróbować podwoić. Wybierając zakład GABLE przenosimy się do krupiera, który losuje karty – musimy odgadnąć, czy pokaże nam kartę czerwoną czy czarną.

Jeżeli odgadniemy poprawienie, nasza wygrana zostanie podwojona (a my gdy chcemy, możemy zgadywać dalej). Jednak, jeżeli nie odgadniemy, przegramy postawione pieniądze. W każdym momencie grę GAMBLE można zamknąć, zabierając swoją wygraną. Gra zamyka się automatycznie w momencie, gdy przegramy zakład i z powrotem wracamy do ekranu głównego.

Następnie mamy trzy okienka, które informują nas o wysokości zakładu w Red Hot Fruits:

 • BET – tutaj znajduje się wartość zakładu całkowitego. Jest ona uzależnione od tego, co znajduje się w okienkach poniżej.
 • BET/LINE – to wartość jednej monety, postawionej na jedną linię zakładu.
 • LINE – to ilość linii, na jakie stawiamy monety. Możemy postawić na linię 1, a nawet wszystkie 20.

Całkowita wartość zakładu, to wartość monety przemnożona przez ilość linii, na które stawiamy zakład.

Następny przycisk to niebieski PAYTABLE. To tam znajdziemy wszystkie niezbędne informacje o grze – od spisu symboli, to wytłumaczenie zasad symboli dodatkowych. Gdy wejdziemy w sekcję Paytable, przycisk Gamble zmienia swój kolor na niebieski i nazwę na MORE INFO. Ten przycisk służy to przeklikiwania się pomiędzy informacjami.

Ostatni przycisk to AUTOPLAY – odpowiada za uruchomienie gry automatycznej. Jednak bądźmy ostrożni w jego stosowaniu, przycisk AutoPlay może być wyłączony tylko ręcznie. Sam przerywa grę, gdy kończą się fundusze na kolejne zakłady. Więc przez przypadek możemy stracić wszystkie swoje pieniądze w depozycie. Podczas AutoPlay nie ma możliwości uruchomienia gry GAMBLE.

W grze mamy następujące symbole: cytryna, śliwka, arbuz, wiśnia, pomarańcza, winogrono, szczęśliwa siódemka. Symbolem SCATTER jest gwiazda. Jest to jedyny symbol, który nie musi układać się od lewej do prawej, aby dać graczowi korzyści z wygranej.

Podstawowe informacje
Oprogramowanie Novomatic
Typ automatu klasyczny
Liczba linii 20
Liczba bębnów 5
Min. stawka na linię 1
Maks. stawka na linię 100
Min. rozmiar monet 1
Maks. rozmiar monet 2000
Jackpot brak
Procent zwrotu 95,66%
Rundy bonusowe Tak
Wild symbol Nie
Scatter symbol Tak
Opcja autoodtwarzania Tak
Darmowe spiny Tak/Nie