Raccoon Tales

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Raccoon Tales
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 96.2%
Bębny 7
Linie wygrywające 3
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Raccoon Tales od Evoplay

W poszukiwaniu kolejnych nowoczesnych gier natrafiliśmy na ciekawie innowacyjną produkcję studia Evoplay. W dzisiejszej recenzji zagłębimy się w mechanikę oraz rozgrywkę Raccoon Tales online – wideo slota wydanego pod koniec 2020 roku. Producenci postawili tutaj na oryginalną tematykę bajkowego wideo slota połączonego z przygodową grą platformową. Dowiedz się więcej o grze i przeczytaj naszą recenzję do samego końca! Zapraszamy!

Testuj grę równocześnie z nami. Wejdź do Raccoon Tales bez rejestracji poprzez wersję demo na naszej stronie. Rozgrywaj darmowe rundy i sprawdź wszystkie funkcje maszyny. Nabierz doświadczenia, by z sukcesem rozgrywać rundy w Raccoon Tales na prawdziwe pieniądze w jednym z polskich kasyn online.

Cechy automatu do gry Raccoon Tales

Recenzję gry rozpoczynamy od podstawowych cech automatu online Raccoon Tales. Producenci tej maszyny postawili na oryginalne połączenie gry slotowej z przygodową grą platformową. Tego typu rozwiązanie spowodowało przymusową rezygnację z klasycznych funkcji typu Jackpot i gry wieloosobowej. Mimo to Raccoon Tales za darmo pełna jest rund bonusowych. W maszynie funkcjonuje symbol Wild i Scatter. Podczas rozgrywki gracz wywalczyć może 3 różnego rodzaju zestawy darmowych spinów.

Minimalna stawka dla zakręcenia w tym automacie to zaledwie 0,1 żetonu, maksymalnie rozgrywać można kwotę 500 żetonów. Raccoon Tales automat do gry działa na 7 rzędach symboli i 7 bębnach obrotowych. Linie wypłat są rozgrywane w innowacyjny sposób. Wygrane wypłacane są już od 5 sąsiadujących ze sobą takich samych symboli.

W rundach bonusowych powalczyć można o dodatkowe mnożniki wygranych. Automat posiada szeroki zakres ustawień dodatkowych w tym funkcję Autoplay. RTP dla tej produkcji ustalono na 96,2%.

Wygrane w Raccoon Tales

Wypłaty w Raccoon Tales gra ustalane są zgodnie z tabelą wypłat producentów. Wysokość opłaty uzależniona jest od rozgrywanej stawki oraz ilości sąsiadujących ze sobą symboli. Każdy z elementów w grze ma przypisany indywidualny mnożnik wygranych. Poniżej prezentujemy pełną tabelę wypłat dla każdego symbolu w grze:

Kolor kamienia x5 x6 x7 x8 x9 x10-11 x12-14 x15+
Czerwony x1 x2 x7 x15 x25 x75 x200 x500
Pomarańczowy x0,7 x1,5 x2,5 x7,5 x10 x25 x100 x250
Żółty x0,5 x1 x3 x4 x7 x15 x50 x100
Zielony x0,4 x0,8 x2 x3 x5 x10 x40 x80
Błękitny x0,3 x0,7 x1,5 x2 x4 x7 x25 x50
Niebieski x0,2 x0,5 x2 x1,5 x3 x6 x20 x40
Fioletowy x0,1 x0,3 x0,8 x1 x2 x5 x15 x30
Różowy x0,1 x0,2 x0,5 x0,8 x1,5 x4 x10 x20

W przypadku trafień prawidłowe symbole znikają z ekranu, a w ich miejscu pojawiają się nowe, losowe kamienie. W tej sytuacji wygrane sumują się, aż do momentu braku kolejnej kombinacji na ekranie. Wszystkie trafienia w poszczególnych rundach wyświetlane są po lewej stronie okna gry.

Raccoon Tales – jak grać?

Sposób rozgrywki na tym automacie zasługuje na dodatkowe wyjaśnienia. Poza standardowymi wygranymi z tabeli wypłat opisanymi powyżej gracz obserwuje postać tytułowego Szopa Pracza w górnej części ekranu. Z każdym zakręceniem bohater posuwa się do przodu na ekranie gry. Wraz z postępem gry, Szop napotyka inne postacie i toczy z  nimi walkę. Dodatkowo bohater może odkrywać dodatkowe bonusy na planszy oraz walczyć o darmowe zakręcenia w tajemniczych jaskiniach.

Wspomniane powyżej rozwiązania to innowacyjne podejście do tematu gier slotowych. Producenci postawili tutaj na fantazję połączoną z klasycznymi maszynami hazardowymi. Gra stworzona została z wysoką starannością i dbałością o szczegóły. Automat wyróżnia bardzo dobra jakość grafiki, animacje oraz swego rodzaju fabuła gry.

Pamiętaj, by przed rozpoczęciem gry zapoznać się z regulaminem oraz zasadami gry. Producenci udostępniają szczegółowe informacje na temat rozgrywki pod przyciskiem z ikoną “i” w lewym dolnym rogu ekranu. Po zapoznaniu się z grą ustaw stawkę “Bet” i kręć bębnami do woli. Testuj grę Raccoon Tales bez logowania za darmo na naszej stronie. Graj za wirtualne żetony już teraz!

Bonusy Raccoon Tales

W rozgrywce występują standardowe symbole specjalne Wild i Scatter. Wild zastępuje nietrafione kombinacje, zaś Scatter (Klucz) aktywuje 10 darmowych zakręceń.

Darmowe spiny to dodatkowa szansa na wysokie mnożniki wygranych. Walcz z trzema Smokami i wygrywaj przypisane do nich nagrody. Wygraną gwarantują odpowiednie kombinacje na ekranie gry. Każda kombinacja posiada przypisane punkty ataku.

Dodatkowo w losowych momentach gry, tytułowy Szop Pracz może walczyć z potworami. Wygraj z potworem i zdobądź dodatkowe bonusy w postaci bonusowych symboli na ekranie gry. Miłym dodatkiem w stronę gracza są 3 rodzaje losowych gier bonusowych:

  • KEYjeden losowy symbol zmienia się w Scattera;
  • BIG WILD4 losowe symbole zmieniają się w Wild; 
  • SUPRISEwszystkie symbole zmieniają się w jeden losowy.

Podsumowanie recenzji

Raccoon Tales demo to gra o bardzo wysokiej zmienności, wydana w rozdzielczości Full HD i technologii HTML5. Automat obsługiwany jest przez systemy Windows, Android i IOS. Raccoon Tales gra to ciekawe rozwiązanie i propozycja dla graczy, którym znudziły się standardowe wersje jednorękich bandytów. Wejdź do gry i testuj Raccoon Tales bez depozytu już teraz!

Dodaj opinię

Ocena