Polar Fox

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Polar Fox
Zagraj Na pieniądze
Producent Novomatic
Typ automatu Video Slots
Bębny 5
Linie wygrywające 9
Min. zakład 1
Maks. zakład 900
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Polar Fox automat – recenzja

Klasycznych gier hazardowych opartych na pięciu bębnach istnieje na rynku niezliczona ilość. Nową propozycją ciekawego slota opartego na w/w mechanizmie jest gra Polar Fox. Studio programistyczne Novomatic stworzyło kolejną produkcję w oparciu o znane i lubiane rozwiązania, wprowadzając do gry nowe symbole oraz unowocześniając ofertę bonusową.

Polar Fox to historia polarnego lisa, żyjącego w śnieżnej krainie. Gra wprowadza odbiorcę w klimat mroźnego otoczenia w towarzystwie innych zwierząt zimnolubnych z dodatkiem klasycznych symboli hazardowych. Wygląd gry wprost nawiązuje do znanych automatów tego producenta.

Weź udział w naszej recenzji i oceń grę Polar Fox online razem z nami. Kliknij w przycisk i rozpocznij testową rozgrywkę w pełni za darmo. Graj w Polar Fox demo za wirtualne stawki i opracuj swoją indywidualną taktykę. Przygotuj się do gry w prawdziwych kasynach.

Bonusy i promocje w Polar Fox

Gra honoruje poczynania gracza według standardowego systemu bonusowego. W grze funkcjonuje symbol Wild i Scatter. Gra wyposażona została w opcję Autoplay oraz Turbo Spin.

Tytułowy Lis Polarny to symbol Wild, który każdorazowo zastępuje brakująca linię w przypadku, gdy znajduje się on w odpowiednim miejscu na ekranie gry. Jeśli przynajmniej jeden symbol przyczynił się do wygranej, wypłata zostaje podwojona.

Drugim przydatnym symbolem w grze jest symbol Polarnego Lasu. To nic innego jak Scatter, który w odpowiedniej ilości gwarantuje dodatkowe gry bonusowe.

Polar Fox automat – darmowe spiny

Symbol Scatter w przypadku trafień dla 3 lub więcej elementów na ekranie gry zwiastuje coś specjalnego. Symbole Lasu Polarnego gwarantują rundy bonusowe w postaci 15 darmowych zakręceń. Darmowe spiny realizowane są dla takiej samej stawki, co poprzednie szczęśliwe zakręcenie. Podczas darmowych rund, wygrane są mnożone razy 3, a gra daje szansę na uzyskanie dodatkowych darmowych spinów.

Podstawowe cechy Polar Fox

Gra Novomatica nie wyróżnia się spośród znanych gier slotowych na rynku hazardowym. Producenci zdecydowali się tutaj na zastosowanie popularnych i sprawdzonych funkcji. W skutek prac nad nową grą tematyczną, studio wydało kolejny automat wideo slotowy o interesującej nazwie Polar Fox automat do gry. Podobnie jak przy klasycznych owocowych maszynach, gra obsługuje do 10 linii wygrywających oraz pracuje na 5 obrotowych bębnach.

Minimalna stawka dla tej produkcji ustalona została na 0,1 żetonu przy 1 aktywnej linii, a najwyższy zakład możliwy jest przy aktywacji wszystkich 10 linii i wynosi aż 100 żetonów na jeden obrót. Wskaźnik RTP dla tego tytułu obliczony został na 95,5%.

Zasady automatu Polar Fox

Chcąc rozpocząć zabawę z automatem Polar Fox, należy szczegółowo prześledzić regulamin i tabelę wypłat producentów gry. Wyczerpujące informacje o rozgrywce zawarte zostały w “Menu”, pod kategorią “Paytable”.

Polar Fox gra to produkcja, w której liczy się szczęście użytkownika. Automat honoruje trafienia już od 2 takich samych elementów. Warto więc wielokrotnie kręcić bębnami, odpowiednio operując stawką i rozgrywanymi liniami.

Szata graficzna i interfejs użytkownika znany jest z innych gier wideo. Nie zastosowano tutaj żadnych nowoczesnych rozwiązań, dzięki temu nawigacja w grze pozostała równie czytelna  co dobrze kojarzona.

Tabela wypłat Polar Fox

Śnieżny Lis nagradza trafienia od 2 do 5 takich samych elementów na ekranie gry. Warunkiem wypłaty nagrody jest wykręcenie symboli w przynajmniej jednej ustalonej linii wygrywającej. Syma wypłat zależna jest od rozgrywanej stawki oraz szczęścia użytkownika. Slot cechuje się wysoką zmiennością, co gwarantuje niespodziewane zwroty akcji w nieoczekiwanych momentach gry i bonusu bez depozytu. Poniżej prezentujemy przykładową tabelę wypłat dla stawki 100 żetonów wraz z listą wszystkich dostępnych symboli w grze.

Symbol x2 x3 x4 x5
Lis Polarny 100 2,500 25,000 90,000
Sowa i Gronostaj 20 250 1,250 7,500
Królik 200 1,000 4,000
Jeż i Łasica 150 750 2,500
Symbol K i A 100 500 1,250
Symbol Q, J i 10 50 250 1,000
Symbol 9 20 50 250 1,000
Scatter 200 500 2,000 50,000

Tytułowy Lis Polarny, Scatter, Sowa, Gronostaj i symbol 9 zaczynają przynosić wygrane już od dwóch trafień takich samych symboli na jednej z 10 linii wygrywających. Najwięcej możesz zdobyć przy wylosowaniu pięciu symboli Lisa polarnego. Przy maksymalnym zakładzie masz szansę wygrać ponad 90 000 kredytów.

Polar Fox na telefonie

Gra Polar Fox za darmo obsługiwana jest przez każde urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Wersja na telefon y i tablety nie wymaga instalacji dodatkowych wtyczek. Gra stworzona została dzięki zastosowaniu technologii programistycznej HTML5.

Nasza opinia o grze Polar Fox

Dla fanów preferujących klasyczne rozwiązania i czytelne nawigacje, Polar Fox automat będzie idealną propozycją na nudne wieczorne posiadówki. Gra oferuje unikalną ofertę bonusową, która zaskoczyć może w każdym nieoczekiwanym momencie gry.

Testuj grę bez depozytu na naszej stronie internetowej. Udostępniamy automat Polar Fox online za darmo i bez rejestracji. Sprawdź swoje szczęście i podziel się wrażeniami. Życzymy wysokich wygranych!

F.A.Q

Jak zagrać w Polar Fox za darmo?

Nasza strona oferuje tylko darmową wersję gry Polar Fox. Wersja testowa umożliwia zabawę za wirtualne żetony bez żadnego depozytu.

Czy Polar Fox slot oferuje darmowe spiny?

Automat honoruje darmowe spiny. Traf na odpowiedni symbol i zgarnij 15 darmowych zakręceń z dodatkowym mnożnikiem x3.

Jak grać o prawdziwe pieniądze w Polar Fox slot?

Nasza witryna udostępnia listę najlepszych polskich kasyn. Wybierz odpowiednią propozycję dla siebie, załóż konto i graj za prawdziwe pieniądze.

Czy trzeba pobierać Polar Fox?

Polar Fox stworzony został z myślą o przeglądarkach internetowych. Tego typu rozwiązanie pozwoliło zrezygnować z konieczności pobierania gry na komputer.

Dodaj opinię

Ocena