onlinekasynopolis.pl

King Kong Online Za Darmo

Bębny
5
Linie wygrywające
20
Producent
Playtech
Typ automatu
wideo slot
Bonusy
Wild symbol, Scatter symbol
Min. zakład
0.01
Maks. zakład
20,00
RTP (zwrot dla gracza)
95,5%

King Kong to jedna z kultowych postaci nie tylko kina, lecz również popkultury. Dlatego też marka Playtech postanowiła stworzyć grę osadzoną właśnie w świecie wielkiej małpy. Masz tu jednak do czynienia z automatem licencyjnym opartym o kinowy hit Petera Jacksona z 2005 roku. Dlatego też na bębnach spotkasz znanych sobie aktorów ze srebrnego ekranu. Miłośnicy zarówno filmu, jak i samych jednorękich bandytów mogą już teraz za darmo sprawdzić u nas możliwości King Konga!

Podstawowe cechy King Konga

Dostawca oprogramowania: Playtech

Typ slotu: wideo slot

Liczba linii: 20

Liczba bębnów: 5

Minimalny zakład: 0,01

Maksymalny zakład: 20,00

Procent zwrotu RTP: 95,5%

Wild symbol: tak

Scatter symbol: tak

Automatyczne odtwarzanie: tak

Rundy bonusowe: tak

Darmowe spiny: tak

Tryb gry wieloosobowej: nie

Jackpot: brak

Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w King Konga

Dzieło marki Playtech to standardowy automat tego producenta. Od lat znany jest on z tworzenia gier licencyjnych opartych na kinowych czy komiksowych hitach. W tym wypadku masz do czynienia z kilkunastoletnią grą, która odznacza się prostą oprawą graficzną, ciekawymi animacjami. Bębny oraz cały system gry osadzone zostały na tle zielonej dżungli. Wszystkie najważniejsze przyciski znajdziesz tuż pod walcami. Możesz z łatwością ustawić liczbę linii, jak i wysokość zakładu na każdą z nich. Ponadto masz do dyspozycji autoplay, tryb turbo, jeśli nie lubisz dłużej czekać na zakończenie obrotu bębnami. W panelu umieszczony jest także przycisk info z wiadomościami o systemie gry, regułach czy tabeli wypłat.

W King Kongu Playtech postawił na połączenie klasycznej symboliki z tą filmową. Dlatego też spotkasz tu figury karciane: A, K, Q, J, 10 jak i postaci z filmowego King Konga: aktorkę, aktora, reżysera oraz kapitana statku. Z nich wszystkich najbardziej wartościowa jest blondynka – Naomi Watts, która może przynieść wygraną do 1,000 monet. W systemie nie brak również symboli specjalnych. Napis Kong The 8th Wonder of the World to Scatter. Wylosowanie co najmniej 3 takich znaków wiąże się ze Skull Island Bonusem bądź Tower Bonusem. W pierwszym otwiera się przed tobą mapa z zaznaczonymi na niej miejscami. Masz tu jedynie 3 szanse. Odkrycie 3 potworów to okazja na spore wygrane, natomiast najwięcej przynieść może tytułowy King Kong. W przypadku Tower Bonus widzieć będziesz King Konga na dachu Empire State Building. Twoim zadaniem jest strącenie atakujących samolotów. Aby przejść do trybu miejskiego musisz najpierw pomyślnie ukończyć Skull Island Bonus.

Wielki goryl pełni w grze rolę Wild. Nie tylko zastępuje wszystkie podstawowe symbole na bębnach, lecz również może przynieść do 3,000 monet. Ponadto wylosowanie co najmniej 3 wildów uruchamia 3 darmowe respiny. Za każdym razem, jeśli wild pojawi się na wybranym bębnie, zostaje on zatrzymany linami, przez co przy kolejnym darmowym obrocie zwiększa się twoja szansa na wyższe wygrane.

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT