Katana Online Za Darmo

Bębny
5
Linie wygrywające
20
Producent
Novomatic
Typ automatu
wideo slot
Bonusy
Scatter symbol
Min. zakład
0.02
Maks. zakład
100
RTP (zwrot dla gracza)
95.05%

Slot Katana marki Novomatic to gra osadzona w świecie japońskich samurajów. Nawiązuje ona do historii i legend związanych z nieustraszonymi japońskimi wojownikami. Dzięki temu gra ta wydana na rynku w 2006 roku pełna jest dalekowschodniej symboliki. Odznacza się dosyć prostą oprawą graficzną i dźwiękową, dlatego też spodoba się tym osobom, które cenią sobie klasyczne automaty. Już teraz w każdej chwili zupełnie za darmo masz okazję na przetestowanie tej maszyny wrzutowej na naszej stronie.

Podstawowe cechy Katana

Dostawca oprogramowania: Novomatic

Typ slotu: wideo slot

Liczba linii: 20

Liczba bębnów: 5

Minimalny zakład: 0,02

Maksymalny zakład: 100

Procent zwrotu RTP: 95,05%

Scatter symbol: tak

Automatyczne odtwarzanie: tak

Rundy bonusowe: tak

Darmowe spiny: tak

Tryb gry wieloosobowej: nie

Jackpot: brak

Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Katana

Katana to bez dwóch zdań automat w wielu miejscach nawiązujący do klasyki. Przede wszystkim odznacza się prostą grafiką, a po uruchomieniu bębnów spotkasz się w nim z dźwiękami typowymi dla stacjonarnych jednorękich bandytów. Praktycznie wszystkie główne funkcje gry umieszczone są na głównym ekranie. Niezwykle łatwo jest się we wszystkim odnaleźć. U dołu możesz ustawić opcję gry z dźwiękiem lub bez, pełen ekran. Nieco wyżej znajduje się panel obsługi, w którym to obok przycisku menu masz do wyboru ilość linii 1-20, wysokość zakładu, przycisk max bet, autoplay, jak i zieloną ikonę start. We wspomnianym menu producent dokładnie przedstawił wszystkie symbole obecne w grze.

W grze Katana każdy symbol ma powiązania z azjatycką kulturą. Podstawowymi znakami na walcach są figury karciane: A, K, Q, J, 10 oraz 9. Zaprezentowane zostały one jednak w stylistyce zbliżonej do japońskiego alfabetu. Obok nich obecne są 4 symbole Japonii: samuraje łucznicy, wojownik na koniu, wieża oraz świątynia. Ze wszystkich standardowych symboli najbardziej wartościowym jest żona szoguna, która może zapewnić ci do 4,000 monet. W grze spotkasz się ponadto z 2 znakami specjalnymi. Szogun pełni rolę Wild, zastępując na bębnach wszystkie standardowe znaki. Jednocześnie może przynieść aż 5,000 monet. Drugim specjalnym symbolem jest tytułowa katana, czyli miecz samuraja. Jako scatter zapewnia 10 darmowych spinów, wygraną nawet do 20,000 monet oraz aktywuje Shogun Bonus. Polega on na tym, że przy uruchomieniu automatu wybierasz jedną ze 100 ikon gry. Pod każdą z nich kryje się wybrana wartość bonusu. W ten oto sposób możesz liczyć na co najmniej kilkaset dodatkowych monet.

Novomatic przy okazji umieścił w grze popularną opcję gamble, czyli szansę na podwojenie wygranej w systemie 50/50. Polega ona na wyborze koloru karty: czerwonej lub czarnej. Jeśli się tobie poszczęści podwajasz swą wygraną, jeśli nie, tracisz całość z pojedynczego obrotu.

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT