onlinekasynopolis.pl

Jolly Roger Online Za Darmo

Bębny
5
Linie wygrywające
15
Producent
Play'n Go
Typ automatu
wideo slot
Bonusy
Wild symbol, Scatter symbol
Min. zakład
0.15
Maks. zakład
75.00
RTP (zwrot dla gracza)
94.98%

Jolly Roger to jednoręki bandyta od Play’n GO, który tematycznie nawiązuje do czasów złotej ery piractwa. Symbole dostępne w grze mogą się tobie kojarzyć się choćby z serią filmów Piraci z Karaibów. Ponadto oprawa dźwiękowa z szumem fal, odgłosami mew może sprawić, że poczujesz się niczym na pełnym morzu. Obracając bębnami, będziesz łupić na morzach i oceanach, powiększając stale zawartość pirackiej skrzyni. Któż nie marzy o wielkiej morskiej przygodzie?! Już teraz za pośrednictwem naszej strony możesz przetestować tę maszynę wrzutową.

Podstawowe cechy Jolly Roger

Dostawca oprogramowania: Play’n GO

Typ slotu: wideo slot

Liczba linii: 15

Liczba bębnów: 5

Minimalny zakład: 0,15

Maksymalny zakład: 75,00

Procent zwrotu RTP: 94,98 %

Wild symbol: tak

Scatter symbol: tak

Automatyczne odtwarzanie: tak

Rundy bonusowe: tak

Darmowe spiny: nie

Tryb gry wieloosobowej: nie

Jackpot: brak

Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Jolly Roger

Wideo automat Jolly Roger nie należy do zbyt skomplikowanych gier. Odznacza się miłą dla oka warstwą graficzną, jak i charakterystycznymi dźwiękami czy symbolami. Na ekranie każdy z graczy ma wszystko dokładnie zaprezentowane. Możesz z łatwością odnaleźć wysokość stawki, klawisze funkcyjne. Główny przycisk służący zmianie ustawień, prowadzi również do zasad gry oraz rozpiski wszystkich symboli w grze. Możesz w ustawieniach wybrać opcje gry z dźwiękiem, muzyką, systemem autoplay czy też postawić na wersję dla leworęcznych. Przy wyborze zakładu możesz zdecydować się na obstawienie od 1 do 5 monet, 1 do 15 linii oraz wartości monety od 0,01 do 1,00. Znajdujący się na ekranie zielony przycisk służy uruchamianiu bębnów.

Na walcach zetkniesz się wyłącznie z symbolami związanymi ze światem piratów. Czeka tu na ciebie między innymi skrzynia pełna pieniędzy, jednooki pirat, działo, dwie szable, okręt piracki, diament, pierścień, złota moneta, flaga piracka, mapa czy też papuga. Ze wszystkich standardowych symboli najbardziej wartościowym jest diament, który zapewnia nawet 1,250 monet. W grze Jolly Roger zetknąć się możesz się z 4 znakami specjalnymi. Tytułowa flaga piracka pełni rolę symbolu wild, przez co zastępuje na walcach wszystkie standardowe symbole. Wylosowanie 5 takich znaków to szansa na aż 10,000 monet! Piracka papuga to z kolei scatter. Znacząco zwiększa mnożnik za wygraną. Jeżeli wylosujesz na jednej z linii 3 symbole mapy, to otwiera się przed tobą gra bonusowa. Zadaniem jest wtedy wybranie 3 zaznaczonych miejsc na mapie z ukrytymi skarbami. Pod każdym z nich mieści się określona suma monet. Przy odrobinie szczęścia możesz liczyć nawet na 1200 razy większą stawkę za zakład! Ostatnim specjalnym symbolem są skrzynie. Wylosowanie przynajmniej 3 z nich to kolejna gra bonusowa. W tym wypadku z 5 dostępnych skrzyń wybierasz 2, a twoja maksymalna wygrana sięgnie nawet 4,000 monet.

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT