Jade Idol Online Za Darmo

Bębny
5
Linie wygrywające
20
Producent
Amaya
Typ automatu
3D slot
Bonusy
Wild symbol, Scatter symbol
Min. zakład
0.01
Maks. zakład
200
RTP (zwrot dla gracza)
95.044%

Jade Idol to niezwykle ciekawa maszyna wrzutowa marki Amaya, która przenosi graczy do świata dalekiej Azji. Nie jest to jednak automat, w którym to poczujesz się niczym byś był w centrum Pekinu czy Hong Kongu. Jest to bardziej świat dotyczący bogactwa tytułowej księżniczki żyjącej na Dalekim Wschodzie. Gra ta obecna na rynku jest od 2005 roku i cieszy się nadal sporym powodzeniem. Na naszej stronie internetowej wszystkie zainteresowane osoby znajdą dla siebie okazję na zupełnie darmowe przetestowanie tej produkcji.

Podstawowe cechy Jade Idol

dostawca oprogramowania: Amaya Gaming

typ slotu: slot 3D

liczba linii: 20

liczba bębnów: 5

minimalny zakład: 0.01

maksymalny zakład: 200

procent zwrotu RTP: 95.044 %

Wild symbol: tak

Scatter symbol: tak

Automatyczne odtwarzanie: tak

Rundy bonusowe: nie

Darmowe spiny: tak

Tryb gry wieloosobowej: nie

Jackpot: brak

Wersja mobilna: nie

Jak grać w Jade Idol

Jade Idol to slot, który nie powinien Tobie sprawiać większych trudności. Charakteryzuje się całkiem prostą, lecz miłą dla oka grafiką. Prezentuje się niczym wiele automatów znanych z kasyn stacjonarnych. Jest to całkiem czytelna gra, w jakiej zastosowano nieco inny system obsługi niż zazwyczaj. Otóż, jeśli chcesz dokonać wyboru wysokości stawki, ilości obstawianych linii wygrywających, musisz kliknąć w ikonę ustawień gry. To tutaj suwakiem przesuwamy między 1 a 20 liniami oraz między podstawowymi stawkami: 0.01 – 10.00. Po powrocie do menu od razu zauważysz zmianę wysokości stawki. U samej góry automatu umieszczone są cyfry wskazujące twój stan konta, wysokość zakładu, ewentualną wygraną po obrocie bębnami. Cała zakładka ustawień slotu podzielona jest na kilka działów, w których to możesz wybrać choćby opcję gry z dźwiękiem lub bez, ilość automatycznych obrotów czy też możesz skorzystać z informacyjnej funkcji, dzięki której dowiesz się wszystkiego o układzie linii, zasadach gry jak i samych symbolach obecnych w grze.

W tym wypadku Amaya Gaming zdecydowało się na skorzystanie zarówno z charakterystycznych symboli dalekiej Azji jak i standardowych modeli karcianych. Dlatego też obok siebie na bębnach pojawić się mogą znaki A, K, Q, J, 10, 9, jak i również obraz azjatyckiego lampionu, papierowego wachlarza, drewnianego statku, błękitnego diamentu, zielonej małpy i tytułowej czarnowłosej Jade. To właśnie kobieta przynosi graczom najwyższą wygraną aż 5,000 monet. Pełni ona w grze rolę symbolu Wild. Może zastępować na bębnach wszystkie inne symbole z wyjątkiem małpy. Zielona małpa z kolei jest w grze symbolem Scatter. Jeśli na bębnach pojawią się przynajmniej 3 takie znaki, otrzymujesz darmowe spiny. Ich liczba to odpowiednio 10, 15 i 20. W czasie bonusowych obrotów wszystkie wygrane mnożone są potrójnie!

Jade Idol to całkiem przyjemna gra, w której to zetkniesz się z miłą dla oka grafiką, ścieżką dźwiękową i symbolami typowymi dla azjatyckiej kultury. Choć pozbawiona jest Jackpota, to jednak jest w stanie przynieść całkiem duże wygrane.

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT