Jacks or Better

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Jacks or Better
Zagraj Na pieniądze
Producent
RTP (zwrot dla gracza) 97.63%
Min. zakład 0.5
Maks. zakład 5
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Jacks or Better online za darmo

W naszym dzisiejszym artykule chcielibyśmy zaprezentować Ci wspaniałą grę hazardową z kategorii wideo pokerów. Jest nią wydana w 2016 roku Jacks or Better gra online, która jest produktem firmy Pragmatic Play znanej ogólnie rzecz biorąc z doskonałych gier hazardowych wielu różnych rodzajów. Jeśli zdecydujesz się poświęcić kilka minut na przeczytanie tej recenzji, to będziesz miał okazję poznać bliżej tę doskonałą pozycję z portfolio firmy Pragmatic Play.

Oczywiście na naszej stronie internetowej dostępna jest także gra Jacks or Better demo, która pozwoli Ci zagrać zupełnie za darmo w tego wideo pokera. To specjalna wersja, która nie różni się niczym od standardowej gry spotykanej w kasynach online, poza tylko jedną cechą, jaką jest wykorzystywanie wirtualnych monet do płacenia za spiny i wypłacania wygranych.

Czyli możesz grać u nas w Jacks or Better za darmo, poznać tę grę lepiej, nabrać doświadczenia i zrozumieć wszystkie jej zasady. To na pewno Ci się przyda, jeśli potem będziesz chciał zagrać w nią na prawdziwe pieniądze w typowym kasynie online – zasiądziesz bowiem do rozgrywki już jako bardzo doświadczony gracz. A zauważ, że nasza strona nie nakłada na Ciebie żadnych warunków i ograniczeń. Nie musisz niczego zrobić, żeby uzyskać dostęp do gry – wystarczy ją po prostu uruchomić. I możesz też grać ile tylko zechcesz, bez limitów. To wystarczy, by dobrze poznać ten tytuł, albo zwyczajnie dobrze się bawić podczas grania za darmo.

Specyfikacje techniczne Jacks or Better

Omawiania gra karciarna Jacks or Better online musimy zacząć od tego, że jest to bardzo klasyczny w swojej formie poker online, ale z bardzo ciekawym rozwiązaniem. Polega ono na tym, że w jednej rundzie możesz rozegrać nawet do 100 rozdań – ich liczbę wybierasz zaraz po wczytaniu się gry. Szczegóły omówimy w kolejnym punkcie. Z racji tego, że w ramach jednej Jacks or Better gry online masz tak naprawdę kilka różnych gier do wyboru, to różni się tutaj także zakres zakładów. Dostępne opcje są następujące.

1 rozdanie Żetony mają wartość z zakresu od 0,02 do 20, maksymalnie możesz postawić do 5 żetonów na jedno rozdanie, czyli do 100 monet.
5 rozdań Żetony mają wartość z zakresu od 0,1 do 5, maksymalnie możesz postawić do 5 żetonów na jedno rozdanie, czyli do 125 monet.
10 rozdań Żetony mają wartość z zakresu od 0,05 do 2, maksymalnie możesz postawić do 5 żetonów na jedno rozdanie – czyli najwyższa kwota to 100 monet.
50 rozdań Żetony mają wartość z zakresu od 0,02 do 0,50, maksymalnie możesz postawić do 5 żetonów na jedno rozdanie, a więc maksymalna kwota do postawienia to 125 monet.
100 rozdań Żetony mają wartość z zakresu od 0,01 do 0,50, maksymalnie możesz postawić do 5 żetonów na jedno rozdanie – czyli najwyższa możliwa stawka to 100 monet.

Poza tym mamy tutaj wygodną opcję Auto Hold zaznaczającą dla Ciebie karty, które warto zostawić, a także tryb gry automatycznej. Mamy tutaj także bardzo wysoki współczynnik RTP wynoszący 99,54%, co jest dobrym wynikiem nawet jak na wideo pokera!

Jacks or Better poker jak grać?

Sama rozgrywka w Jacks or Better poker może na pierwszy rzut oka wydawać się dość skomplikowana, ale w rzeczywistości jest banalnie prosta – błyskawicznie przyswoisz sobie koncepcję stojącą za zwielokrotnionymi rozdaniami, a obsługa rozgrywki jest ułatwiona dzięki dużym i czytelnym przyciskom na panelu sterowania. Cała procedura sprowadza się najpierw do wybrania wartości pojedynczego żetonu, a następnie liczby monet na jedno rozdanie. Możesz to wykonać przyciskami PLUS i MINUS pod grafiką przedstawiającą żeton (zauważ, że zmienia się w ten sposób jego nominał). Możesz następnie użyć przycisków BET ONE i BET MAX, aby szybko ustawić zakład minimalny lub maksymalny na kolejną rundę. Dla pewności wartość obecnie wybranej stawki ujrzysz w polu BET na panelu sterowania.

  1. Gdy już wszystko masz gotowe, kliknij przycisk DEAL. Otrzymasz wtedy pięć kart – widzisz je tuż powyżej panelu sterowania.
  2. Jeśli uaktywniłeś wcześniej opcję AUTO HOLD, to na niektórych z nich może pojawić się żółty pasek z napisem HOLD. To podpowiedź gry na temat tego, które karty warto sobie zostawić. Możesz oczywiście zmienić ten wybór klikając w odpowiednie karty.
  3. Gdy już jesteś pewien, że podjąłeś optymalną decyzję, kliknij niebieski przycisk DRAW. Gra wtedy wymieni Ci karty, których nie zaznaczyłeś, a następnie oszacuje siłę tego konkretnego rozdania i wypłaci Ci stosowną nagrodę o wartości widocznej w tabeli wygranych widniejącej na ekranie.

Jeśli natomiast zdecydowałeś się zagrać w Jacks or Better internetowy wideo poker na większą liczbę rozdań, to rozgrywka przebiega w minimalnie inny sposób. Musisz bowiem wiedzieć, że karty, które zaznaczyłeś sobie do zostawienia w pierwszym etapie rozgrywki, zostaną „skopiowane” do wszystkich pozostałych rozdań. Czyli po prostu będziesz mieć 5, 10, 50 lub 100 kopii rozdania widocznego w centralnej części ekranu. Ale gdy zdecydujesz się na wymianę kart, to każde z osobnych rozdań otrzyma karty zupełnie niezależnie.  Jacks or Better gra może w ten sposób zapewnić Ci wiele różnych układów o różnej wartości. A to naturalnie przekłada się na możliwość zgarnięcia  sporych wygranych.

Warto więc uważnie analizować możliwe układy, jeśli grasz na większą liczbę rozdań. Bo wtedy stajesz przed ciekawymi decyzjami. Czy mając na przykład w ręku dwa walety oraz trzy karty w jednym kolorze, to czy lepiej zapolować na trójkę, karetę lub fulla, czy też lepiej starać się o kolor, a może nawet pokera? Tutaj właśnie pojawiają się największe emocje, jakie może zapewnić Ci Jacks or Better casino gra na pieniądze w wideo pokera!

Jacks or Better – graj bez logowania

Uważamy, że Jacks or Better bez depozytu to świetna propozycja dla każdego fana wideo pokerów, który chciałby przenieść rozgrywkę na wyższy poziom i zamiast grać w nużące sesje po jednym rozdaniu, wskoczyć na głęboką wodę i grać nawet na 100 rozdań za jednym zamachem. Oczywiście nie musisz tego robić od razu na prawdziwe pieniądze. Do Twojej dyspozycji oddaliśmy Jacks or Better darmowy wideo poker, w którym możesz zupełnie bezpłatnie i bez żadnych ograniczeń przetestować tę ciekawą koncepcję firmy Pragmatic Play, a także przekonać się, jak to się sprawdza w praktyce i czy warto się bliżej zainteresować tym tytułem.

A jesteśmy pewni, że już po paru pierwszych rundach uznasz, że naprawdę warto to zrobić i że gra Jacks or Better jest naprawdę wciągająca, dobrze wykonana i po prostu emocjonująca. Czyli ma wszystkie cechy dobrej gry hazardowej!

Dodaj opinię

Ocena