Iron Man Online Za Darmo

Bębny
5
Linie wygrywające
25
Producent
Playtech
Typ automatu
wideo slot
Bonusy
Wild symbol, Scatter symbol
Min. zakład
0,01
Maks. zakład
250
RTP (zwrot dla gracza)
95,084%

Studio deweloperskie Playtech od dawna znane jest z tego, że tworzy gry licencyjne oparte na filmach, książkach czy komiksach. W szczególności cenione są jego gry związane ze światem Marvela. Iron Man to jedna z trzech zarówno osobnych filmowych produkcji jak i maszyn wrzutowych, w których głównym bohaterem jest odziany w nowoczesną zbroję Iron Man. W grze tej z 2008 roku spotkasz komiksowego Iron Mana, który jest umieszczony na bębnach i przynieść może ci całkiem spore wygrane. Jesteś zainteresowany? Jeśli tak to zapraszamy do darmowego testowania tego automatu na naszej stronie.

Podstawowe cechy Iron Man

Dostawca oprogramowania: Playtech

Typ slotu: wideo slot

Liczba linii: 25

Liczba bębnów: 5

Minimalny zakład: 0.01

Maksymalny zakład: 250

Procent zwrotu RTP: 95.084%

Wild symbol: tak

Scatter symbol: tak

Automatyczne odtwarzanie: tak

Rundy bonusowe: tak

Darmowe spiny: tak

Tryb gry wieloosobowej: nie

Jackpot: progresywny, 4 opcje

Wersja mobilna: nie

Jak zagrać w Iron Man

Iron Man to postać komiksowa, dlatego też ta maszyna wrzutowa ma poniekąd styl komiksowy. Prezentuje się przy tym całkiem dobrze. Wszystkie funkcjonalne przyciski umieszczone zostały u dołu ekranu, przez co nie powinieneś mieć żadnych problemów z jej obsługą. Bez trudu wybierzesz potrzebną dla siebie ilość linii wygrywających, wysokość zakładu na jedną linię czy też zadecydujesz od razu o postawieniu maksymalnego zakładu. U dołu ekranu znajduje się także przycisk Info, z pomocą którego poznasz reguły gry, jak i również dowiesz się, jakie symbole występują w grze, jaka jest ich wartość.

Jeśli chodzi o znaki na bębnach, to Playtech zdecydowało się na ruch identyczny jak w wielu innych swoich maszynach wrzutowych. Zetkniesz się tu zarówno z symbolami komiksowymi jak i figurami karcianymi. Dlatego też obok A, K, Q, J, 10 oraz 9 natkniesz się na obraz rakiet, strzelającego lub latającego Iron Mana czy też Tony’ego Starka bez zbroi. Ciekawe jest to, iż obaj Iron Mani mogą być na linii wygrywającej liczeni osobno bądź razem. Oczywiście w przypadku identycznych symboli wygrane są znacznie wyższe. Ponadto w przeciwieństwie do innych symboli na bębnach, są rozliczani już od 2, a nie 3 identycznych znaków.

W grze zetkniesz się również z dwoma symbolami specjalnymi. Logo Iron Man to Scatter, który uruchamia przed tobą Missile Attack Bonus. Otwiera się wtedy nowy ekran gry, kiedy to jako Iron Man masz za zadanie zestrzelić pociski lecące w kierunku miasta. Pod każdym pociskiem mieszczą się darmowe spiny bądź większy przelicznik za wygrane. Sam Iron Man na bębnach zamienia się również w Expanding Wild, kiedy to cały jeden bądź więcej walców pełni rolę wielkiego Wilda.

W Iron Manie umieszczono przy tym 4 progresywne jackpoty Power, Extra Power, Super Power jak i największy – Ultimate Power. Mogą one zawierać w sobie zróżnicowane sumy pieniędzy. O ich wysokości informowany jesteś u góry ekranu.

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT