pol
 • ger
 • gb

Irish Reels

Bębny
3
Linie wygrywające
5
Producent
Evoplay Entertainment
Typ automatu
Wideo Slot
Bonusy
Wild Symbol, Scatter Symbol, Darmowe Spiny, Mnoznik, Autoplay
Min. zakład
0.1
Maks. zakład
500
RTP (zwrot dla gracza)
96.1%

Irish Reels to gra slotowa w popularnych kasynach w Polsce utrzymana w klimacie zielonego krasnala z Irlandzkich legend o krasnalu pilnującego garnka złota na końcu tęczy. Nie brakuje tu więc złotej podkowy, czterolistnej koniczyny i wszystkiego co można spotkać wśród świętujących w dzień Świętego Patryka.

Irish Reels automat do gry to klasyk slotowych automatów, czyli dziewięć symboli, umiejscowionych w trzy bębnowej maszynie z trzema rzędami. Producent gry to Evoplay Entertainment mający na swoim koncie dziesiątki znanych tytułów. Te studio udostępnia Irish Reels bez rejestracji, dla każdego chętnego do zagrania w darmową wersję Irish Reels demo, w którym zasada rozgrywki jest tożsama z prawdziwą, za wyjątkiem tego że nie możemy zabrać ze sobą wygranej.

Podstawowe cechy Irish Reels

Po przywitaniu się z wszechobecną zielenią i spoglądającym na nas radośnie rudowłosym irlandzkim krasnalem, przechodzimy do rozgrywki w klasycznym wydaniu trzy bębnowym. Wygrywają trzy symbole, tak daleko jeśli ułożone są w linii poziomej, lub po jednego z dwóch skosów. W grę zagramy niezależnie od tego czy korzystamy z komputera, czy z komórki, dzięki temu że występuje na większość platform jako Irish Reels online.

Wśród funkcji znajdziemy Autoplay z możliwością wysterowania jego parametrami. Symbol krasnoluda to jednocześnie wild symbol, jak również wyzwalacz darmowych spinów w których występują także dodatkowe mnożniki wygranej. Stawka z jaką możemy grać zaczyna się od 0.1, a sterować możemy nią aż do poziomu 500. RTP czyli “statystyczny zwrot do gracza” w tej grze to 96.06%.

Tabela wypłat

Choć zagramy w Irish Reels bez depozytu to niekiedy na wygraną chwilę trzeba poczekać – zdarzają się passy kilkunastu spinów bez najmniejszej wygranej, z kolei jeżeli już się trafi – to zazwyczaj dość konkretna, bo mnożniki są dość wysokie jak na klasycznego darmowego slota:

 •     Garnki złota – 80x
 •     Podkowy – 50x
 •     Czterolistne koniczynki – 15x
 •     Kufle z piwem – 10
 •     Drewniane fajki – 7x
 •     Potrójne BAR – 3x
 •     Podwójne BAR – 2x
 •     Pojedyncze BAR – 1x.

Dodatkowo sam krasnolud poza tym, że jest wild symbolem to jeżeli trafimy trzy krasnale w wygrywającej linii, nie dość że występują jako wygrana 100x to jeszcze uruchamia nam darmowe spiny.

Jak zagrać w Irish Reels?

Możemy zagrać w Irish Reels za darmo dzięki wspomnianej wcześniej opcji demo, do uruchomienia gry w tym trybie nie jest niezbędne żadne specjalne hasło – zagramy w Irish Reels bez logowania. Po wciśnięciu przycisku play i zaprzyjaźnieniu się z rudobrodym krasnalem, trafiamy do dość intuicyjnego menu rozgrywki, z przyciskami umiejscowionymi w dolnej części ekranu.

Rozpoczynając od prawej – mamy włączenie gry w trybie pełnoekranowym, obok którego znajdziemy zaawansowane opcje z ustawieniem m.in. głośności dźwięku, czy wartości przy której jeżeli mamy uruchomioną automatyczną rozgrywkę i to kiedy ma się ona zatrzymać. Idąc dalej trafimy na podręczny przycisk sterujący globalnie włączeniem i wyłączeniem dźwięku, a po jego lewej skrócenie animacji rozgrywki.

W centralnym miejscu jest oczywiście przycisk do uruchamiania kolejnych spinów. Jeżeli nie chcemy za każdym razem klikać – wystarczy go dłużej przytrzymać do wybrania ile razy automat zagra bez naszej pomocy. Tuż przy przycisku od spinów przyciskami plus i minus sterować możemy stawką, za jaką gramy, a obok niej mamy wysokość naszego aktualnego balansu.

Ostatni przycisk po lewej, to informacje w których znajdziemy piktogramy z wygranymi, ale także i dokładny opis rozgrywki, który zdecydowanie warto przeczytać jeżeli będziemy chcieli grać w Irish Reels na prawdziwe pieniądze.

Bonusy i promocje w Irish Reels

Irish Reels gra oferuje bonus pod postacią wszechobecnego irlandzkiego krasnala – jeżeli trafimy trzy symbole krasnoluda na tarczy, to uruchamiają się dodatkowe spiny, a dokładniej siedem spinów (szczęśliwa Irlandzka cyfra). Podczas kręcenia tych spinów, za każdym kolejnym mamy coraz to wyższy mnożnik wygranej:

 •     Pierwszy darmowy spin = 2x
 •     Drugi darmowy spin = 3x
 •     Trzeci darmowy spin = 4x
 •     Czwarty darmowy spin = 5x
 •     Piąty darmowy spin = 6x
 •     Szósty darmowy spin = 7x
 •     Siódmy darmowy spin = 8x.

Sam krasnal działa pojedynczo jako wild symbol, natomiast trafienie trzech krasnali w linii daje nam wygraną w wysokości 100x, najwyższa wygrana przy trafieniu 3 krasnali w linii podczas ostatniego darmowego spina oznaczać więc może wygraną w nawet wysokości 800x.

Wypróbuj Irish Reels za darmo

Irish Reels automat to Irlandzki klimat na każdym milimetrze, od muzyki i efektów dźwiękowych, przez wszechobecną zieleń po wesołego krasnoluda, który skrywa dla nas garnek ze złotem. Gra warta sprawdzenia, tym bardziej że można ją przetestować zupełnie za darmo w celu oceny czy Irlandzki klimat sprzyja osiąganiu przez nas wysokich wygranych.

Dlaczego opuszczasz stronę bez bonusu? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję
alt
50 darmowych spinów bez depozytu na Book of Dead po weryfikacji przez SMS