onlinekasynopolis.pl

Incredible Hulk Online Za Darmo

Bębny
5
Linie wygrywające
25
Producent
Playtech
Typ automatu
wideo slot
Bonusy
Wild symbol, Scatter symbol
Min. zakład
0.01
Maks. zakład
250
RTP (zwrot dla gracza)
94,82%

Jesteś miłośnikiem filmów o superbohaterach, zwłaszcza z Universum Marvela? Jeśli tak to maszyna wrzutowa Incredible Hulk z pewnością przypadnie ci do gustu. Jest to produkcja, która tematycznie nawiązuje do Niezwyciężonego Hulka, naukowca, który w wyniku wypadku w laboratorium został poddany zbyt dużemu działaniu promieniowania. Od tej chwili pod wpływem gniewu zamienia się w niezniszczalnego, zielonego potwora. Masz ochotę za darmo przetestować tę grę? W takim razie zapraszamy na naszą stronę internetową.

Podstawowe cechy Incredible Hulk

Dostawca oprogramowania: Playtech

Typ slotu: wideo slot

Liczba linii: 25

Liczba bębnów: 5

Minimalny zakład: 0.01

Maksymalny zakład: 250

Procent zwrotu RTP: 94.82%

Wild symbol: tak

Scatter symbol: tak

Automatyczne odtwarzanie: tak

Rundy bonusowe: tak

Darmowe spiny: tak

Tryb gry wieloosobowej: nie

Jackpot: progresywny, 4 opcje

Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Incredible Hulk

Incredible Hulk to maszyna wrzutowa bezpośrednio nawiązująca do filmu Marvela z 2008 roku. Nie spotkasz tu jednak postaci z tej produkcji, lecz bardziej świat komiksowy. Automat ten prezentuje się wręcz zjawiskowo. Posiada bardzo ładną grafikę, ciekawe efekty dźwiękowe czy też animacje. Jest przy tym niezwykle prosty w obsłudze. Wszystkie najważniejsze funkcjonalne przyciski znajdują się u dołu slotu. Możesz dzięki temu szybko wybrać ilość obstawianych linii, wysokość zakładu na każdą z nich, jak i również postawić od razu maksymalny zakład. U dołu ekranu widoczne są także przyciski z wartością monety, auto startem, spinem oraz Info zawierające reguły gry oraz opis wszystkich symboli w grze.

Co do znaków na walcach, Playtech postanowiło skorzystać zarówno z figur karcianych: A, K, Q, J, 10 oraz 9, jak i symboli nawiązujących do komiksów: policyjnego radiowozu, helikoptera, naczynia z niebezpieczną substancją oraz znaku radioaktywności. Te wszystkie symbole pełnią rolę podstawowych znaków na walcach. Dlatego też przynoszą mniejsze lub większe wygrane. Na znacznie więcej liczyć możesz dzięki symbolom specjalnym. Logo gry Incredible Hulk to scatter. Jeśli trafisz w 3 takie znaki na linii, to otrzymasz 10 darmowych spinów z potrójnym mnożnikiem za wygrane. Wizerunek Hulka to Wild. Występuje on na 2, 3 i 4 bębnie, zastępując wszystkie standardowe znaki. Ponadto może pełnić rolę Expanding Hulk, kiedy zamienia cały walec w Wild. W grze obecny jest także Smash Bonus na 1 i 5 bębnie. Uruchamia on rundę bonusową, w której to za pomocą Hulka masz zniszczyć 3 samochody lub helikoptery. Pod każdym z nich czeka określona nagroda.

W Incredible Hulk umieszczono aż 4 progresywne jackpoty Power, Extra Power, Super Power oraz Ultimate Power. Zawierają one zróżnicowane sumy pieniędzy, które są wyświetlane u góry ekranu. W grze o jackpot masz do czynienia z planszą 4 na 5, gdzie musisz znaleźć 3 identyczne symbole jackpotu.

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT