rejestracja
pol
  • rom
  • ch
  • ger
  • gb
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
LoadingLoading...

Hot Twenty Online Za Darmo

Bębny
5
Linie wygrywające
20
Producent
Amatic
Typ automatu
wideo slot
Bonusy
Wild symbol, Scatter symbol
Min. Zakład
1
Maks. Zakład
1,000
RTP (zwrot dla gracza)
96%

Maszyna wrzutowa Hot Twenty od Amatic będzie dla ciebie świetnym wyborem, jeśli cenisz sobie klasyczne owocówki. Jest to gra, w której można zaobserwować inspirację dawnymi jednorękimi bandytami z salonów gier. To całkiem prosty automat, dzięki któremu możesz liczyć na mniejsze lub większe wygrane. Jeśli masz ochotę wypróbować go za darmo, to już teraz koniecznie zapraszamy do skorzystania z oprogramowania dostępnego na naszej stronie.

Podstawowe cechy Hot Twenty

Dostawca oprogramowania: Amatic

Typ slotu: wideo slot

Liczba linii: 20

Liczba bębnów: 5

Minimalny zakład: 1

Maksymalny zakład: 1,000

Procent zwrotu RTP: 96%

Wild symbol: tak

Scatter symbol: tak

Automatyczne odtwarzanie: tak

Rundy bonusowe: nie

Darmowe spiny: nie

Tryb gry wieloosobowej: nie

Jackpot: do 1,000,000 kredytów

Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Hot Twenty

Hot Twenty to produkcja, która charakteryzuje się prostą oprawą graficzną, jak i również zróżnicowanymi dźwiękami. Jak już wspomnieliśmy, bardzo przypomina klasyczne automaty naziemne. Ta maszyna wrzutowa nie powinna sprawić ci trudności w obsłudze. Wszelkie najważniejsze klawisze funkcjonalne zostały rozmieszczone u dołu lub po bokach ekranu. Dlatego też bez trudu znajdziesz przyciski służące wybraniu ilości linii, wysokości zakładu na jedną linię i końcowego zakładu. Co ciekawe, występują one tutaj w podwójnej wersji, dlatego możesz wybrać dla siebie najbardziej wygodną. Ponadto obok nich znajduje się przycisk gamble służący do gry bonusowej z ryzykiem 50 na 50, jak i przycisk Help, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tabeli wypłat. U dołu ekranu znajduje się także przycisk do gry automatycznej. Z kolei u góry ekranu możesz znaleźć przyciski służące ustawieniom samej gry, jak i pomoc dla gracza.

W Hot Twenty zetkniesz się z klasycznymi symbolami typowymi dla owocówek. Są to wiśnie, cytryny, pomarańcze, arbuzy, śliwki, winogrona. Stanowią one standardowe symbole o niższej wartości za wygraną. Liczone są one oczywiście od minimalnego układu 3 identycznych znaków. Na znacznie więcej liczyć możesz dzięki 7 oraz gwieździe. 7 w Hot Twenty pełni rolę wild. Zastępuję na bębnach wszystkie normalne symbole. Jeśli wszystkie pozycje na bębnach zostaną zajęte przez cyfry 7, to rozbijasz wtedy bank i w zależności od kwoty zakładu, możesz wygrać nawet 1,000,000 kredytów! Scatter również wiąże się z wysokimi wygranymi, gdyż maksymalna pula do zdobycia dzięki 5 symbolom gwiazdek to 500,000 kredytów.