Hot Safari Online Za Darmo

Bębny
5
Linie wygrywające
25
Producent
Pragmatic Play
Typ automatu
wideo slot
Bonusy
Wild symbol, Scatter symbol
Min. zakład
0,25
Maks. zakład
125,00
RTP (zwrot dla gracza)
96,17%

Lubisz afrykańskie klimaty, sawannę pełną dzikich zwierząt? Jeśli tak to maszyna wrzutowa Hot Safari od Pragmatic Play z pewnością przypadnie ci do gustu. Jest to automat tematycznie osadzony w królestwie dzikich zwierząt. Bębny ulokowano na tle afrykańskiej sawanny. Pojawiają się na nich najbardziej charakterystyczne zwierzęta z Czarnego Lądu, a w tle leci przyjemna etniczna muzyka. W przypadku, gdy już to zainteresowało cię do zagrania na tym automacie, to zapraszamy do nas na jego bezpłatne testowanie.

Podstawowe cechy Hot Safari

Dostawca oprogramowania: Pragmatic Play

Typ slotu: wideo slot

Liczba linii: 25

Liczba bębnów: 5

Minimalny zakład: 0,25

Maksymalny zakład: 125,00

Procent zwrotu RTP: 96.17%

Wild symbol: tak

Scatter symbol: tak

Automatyczne odtwarzanie: tak

Rundy bonusowe: nie

Darmowe spiny: tak

Tryb gry wieloosobowej: nie

Jackpot: brak

Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Hot Safari

Hot Safari to całkiem oryginalna maszyna wrzutowa, która oprócz 5 podstawowych bębnów na ekranie wyposażona została w dodatkowy 6. walec. Umieszczono na nim informacje o potencjalnym mnożniku wygranej między x1 a x10 oraz symbol super wild. W ten oto sposób możesz nie tylko trafić w dobrą kombinację symboli, lecz również całkiem porządny przelicznik wygranej. Jeśli chodzi o obsługę automatu, jest ona całkiem prosta. Należy u dołu ekranu nad ikoną dźwięku kliknąć w opcję ustawień. Otworzy się wtedy przed tobą okno z wyborem wysokości zakładu. Oprócz tego możesz zmienić kilka ustawień gry. Obok ikony ustawień znajduje się przycisk info, dzięki któremu dowiesz się, jakie są zasady gry oraz tabela wypłat.

W przypadku Hot Safari Pragmatic Play zadecydowało o wykorzystaniu symboli afrykańskich zwierząt oraz klasycznych figur karcianych. Dlatego też obok A, K, Q, J oraz 10 znajdują się tu wizerunki słonia, nosorożca, żyrafy, antylopy oraz surykatki. Są to oczywiście standardowe symbole z mniejszymi wygranymi. Na całe szczęście w systemie znajduje się również lew jako wild oraz pawian jako scatter. Ten pierwszy zastępuje inne symbole na bębnach z wyjątkiem scatter. Jeśli jednocześnie pojawi się na 6. bębnie ikona super wild, wtedy możesz mieć szansę na całkiem wysokie wygrane. W przypadku pawiana, ten może przynieść ci darmowe spiny, jeśli wylosujesz przynajmniej 3 takie symbole na linii. W grze brakuje jednak rund bonusowych, opcji gamble.

Bonus powitalny w kasynie Sportaza
sportaza kasyno
100% do 3200 zł + 200 free spinów