onlinekasynopolis.pl

Haunted House Online Za Darmo

Bębny
3
Linie wygrywające
5
Producent
Playtech
Typ automatu
wideo slot
Min. zakład
0,01
Maks. zakład
10
RTP (zwrot dla gracza)
96,71%

Lubisz horrory, historie o wampirach? Jeśli tak to Haunted House będzie maszyną wrzutową dla ciebie! Jest to prosty automat, który tematycznie nawiązuje do upiornego i nawiedzonego domu, w którym króluje wampir. Twoim zadaniem będzie nie tylko pokonanie demona, lecz również zgarnięcie całkiem dużej sumy pieniędzy. Jeśli jesteś zainteresowany tym slotem i chcesz go wypróbować za darmo, to zapraszamy do skorzystania z naszej strony.

Podstawowe cechy Haunted House

Dostawca oprogramowania: Playtech

Typ slotu: wideo slot

Liczba linii: 5

Liczba bębnów: 3

Minimalny zakład: 0,01

Maksymalny zakład: 50,00

Procent zwrotu RTP: 96.71%

Wild symbol: nie

Scatter symbol: nie

Automatyczne odtwarzanie: tak

Rundy bonusowe: nie

Darmowe spiny: nie

Tryb gry wieloosobowej: nie

Jackpot: brak

Wersja mobilna: nie

Jak zagrać w Haunted House

Haunted House to maszyna wrzutowa żywcem przeniesiona z klasycznych automatów z salonów czy barów. Posiada podobny układ, warstwę graficzną czy dźwiękową. Producent zdecydował się w tym wypadku na skorzystanie z 3 bębnów oraz 5 linii wygrywających. Z pewnością przypadnie ci do gustu, jeśli cenisz sobie tradycyjne rozwiązania. Gra jest niezwykle prosta w obsłudze. Wszystkie niezbędne tobie przyciski znajdują się u dołu ekranu. Masz tutaj do wyboru info, gdzie znajdziesz tabelę wypłat. W dalszej kolejności spotkasz opcję obstawiania wysokości zakładu na linię, auto play, turbo mode oraz spin uruchamiający bębny. Jeżeli chcesz dokonać wyboru od 1 do 5 linii, musisz po prostu kliknąć wybraną cyfrę.

W Haunted House zupełnie zrezygnowano z symboli specjalnych. Dlatego też nie znajdziesz tutaj żadnego znaku wild czy scatter. Postawiono za to na tematyczne symbole związane z walką z wampirem. W związku z tym obecne na bębnach są takie znaki jak: czosnek, świeca, złoty kielich, sztylet, trumna oraz krzyż. Wszystkie symbole z wyjątkiem czosnku wypłacalne są jedynie przy trafieniu ich 3 na linii wygrywającej. Każdy czosnek liczony jest osobno. 1 symbol to x5, a 2 x25. Z kolei 3 świece to x50, 3 kielichy to x75, 3 sztylety to x100, 3 trumny to x200, a 3 krzyże to x300. Najwięcej wygranej przynieść może ci układ 3 czosnków. W zależności od ilości linii może to być wygrana od x1000 do x1800! Dlatego też dzięki wyłącznie czosnkiem na ekranie możesz po prostu rozbić bank!

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT