onlinekasynopolis.pl

Gypsy Online Za Darmo

Bębny
5
Linie wygrywające
243
Producent
High5
Typ automatu
wideo slot
Bonusy
Wild symbol, Scatter symbol
Min. zakład
0,5
Maks. zakład
500
RTP (zwrot dla gracza)
94,9%

Gypsy do video slot od marki High5, w którym to przeniesiesz się do pokoju cygańskiej wróżki. Charakterystyczne miejsce z kulą do przepowiadania przyszłości czy kartami Tarota znane jest zapewne Tobie z filmów czy seriali. Zetkniesz się tutaj z dwiema pięknymi i tajemniczymi cygankami, które być może nie odkryją przed Tobą przyszłości, lecz z pewnością dadzą szansę na mniejsze bądź większe wygrane. Jeśli jesteś zainteresowany darmową grą w Gypsy, to zapraszamy na naszą stronę internetową.

Podstawowe cechy Gypsy

Dostawca oprogramowania: High5

Typ slotu: wideo slot

Liczba linii: 243

Liczba bębnów: 5

Minimalny zakład: 0,50

Maksymalny zakład: 500,00

Procent zwrotu RTP: 94,9%

Wild symbol: tak

Scatter symbol: tak

Automatyczne odtwarzanie: tak

Rundy bonusowe: nie

Darmowe spiny: tak

Tryb gry wieloosobowej: nie

Jackpot: brak

Wersja mobilna: nie

Jak zagrać w Gypsy

Gypsy to maszyna wrzutowa, która w wielu miejscach przypomina klasyczne automaty z salonów czy kasyn naziemnych. Odznacza się dosyć prostą grafiką, a przy tym żywiołową i interesującą oprawą dźwiękową. Ponadto rozmieszczenie funkcjonalnych przycisków sprawia, że nie będziesz mieć żadnych problemów z obsługą tego slotu. U dołu ekranu znajdują się wszystkie niezbędne przyciski. Automat od początku informuje Cię, że masz do czynienia z systemem gry z 243 sposobami na wygraną. Przez to ilość linii wygrywających jest stała i niezmienna. Obok znajduje się przycisk do obstawiania wysokości zakładu. Można wybierać między 0.50 a 500, a przy okazji im większa stawka, tym zwiększa się przelicznik za wygraną. Ponadto znajdziesz tu przycisk replay, auto play czy uruchamiania slotu. Pod ikoną “?” kryją się zasady gry oraz tabela wypłat.

Na bębnach Gypsy pojawiają się zarówno znaki standardowe, jak i specjalne. Do tych pierwszych zaliczyć można symbole karciane: A, K, Q, J, jak i również magiczną kulę, powóz konny oraz karty do tarota. Symbole te związane są oczywiście z mniejszymi wygranymi. Na więcej możesz liczyć dzięki znakom specjalnym. Napis Bonus to scatter, który może się pojawić na bębnach 2, 3 i 4. Jeśli uzyskasz 3 takie symbole, otrzymasz Free Game Bonus z 10 darmowymi spinami. W czasie gry bonusowej istotne jest wylosowanie symbolu cyganki. Może ona przynieść od 50 do 1,000 monet. Ważne jest, że znak dwóch cyganek w tym trybie zastępuje 2 symbole cyganki. Z kolei napis Gypsy to wild. Występuje on na wszystkich bębnach z wyjątkiem pierwszego. Zastępuje wszystkie standardowe symbole i również liczony jest jako 2 wizerunki cyganki.

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT