Great Griffin Online Za Darmo

Bębny
5
Linie wygrywające
50
Producent
Microgaming
Typ automatu
wideo slot
Bonusy
Wild symbol, Scatter symbol
Min. zakład
0,01
Maks. zakład
250,00
RTP (zwrot dla gracza)
96,79%

Great Griffin to video slot firmy Microgaming, będącej jednym z czołowych producentów gier hazardowych na rynku. Jest to produkcja, którą swą tematyką nawiązuje do świata magii. Od samego początku automat ten powita Cię niezwykle klimatyczną muzyką, jak i atmosferą typowej komnaty tajemniczego maga. Całość prezentuje się niezwykle interesująco, a warstwa wizualna oraz dźwiękowa stoją na wysokim poziomie. Jeśli chcesz zupełnie za darmo sprawdzić swe możliwości w tym slocie, to zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy.

Podstawowe cechy Great Griffin

Dostawca oprogramowania: Microgaming

Typ slotu: wideo slot

Liczba linii: 50

Liczba bębnów: 5

Minimalny zakład: 0,01

Maksymalny zakład: 250,00

Procent zwrotu RTP: 96,79%

Wild symbol: tak

Scatter symbol: tak

Automatyczne odtwarzanie: nie

Rundy bonusowe: tak

Darmowe spiny: tak

Tryb gry wieloosobowej: nie

Jackpot: brak

Wersja mobilna: nie

Jak grać w Great Griffin

Great Griffin to całkiem prosty w obsłudze automat. Wszystkie najważniejsze jego funkcje znajdziesz od razu na ekranie. W dolnej części automatu znajduje się tabela wypłat, pole z twoją pulą pieniędzy, jak i wszystkie funkcjonalne przyciski. Z ich pomocą możesz wybrać aż 50 linii wygrywających, liczbę monet wartość monety na linię czy też od razu postawić maksymalny zakład. Jedynym drobnym minusem może być fakt, że liczbę linii czy monet nie da wybrać z tabelki, tylko ręcznie, klikając za każdym razem do pożądanej wartości. We wspomnianej tabeli wypłat znajdziesz nie tylko rozpiskę symboli w grze i bonusów, lecz również reguły gry. W czasie rozgrywki możesz skorzystać z popularnej opcji gamble, gdzie po każdej wygranej dostaniesz szansę zagrania o co najmniej podwojenie swej sumy poprzez wybór jednego z dwóch kolorów kart.

Microgaming w swym slocie całkowicie zrezygnowało z klasycznych symboli karcianych, które obecne są w tak wielu maszynach wrzutowych. Postawiło za to na niezwykle ciekawe znaki nawiązujące do magii bądź alchemii. Dlatego też na bębnach znajdziesz między innymi pióro, wagę, księgę, moździerz z ziołami, szklane pojemniki, magiczne drzewko, świece, kryształy czy też szpon ze złotym jajkiem. Symbole te należą do grupy standardowej, dlatego też przynoszą mniejsze wygrane.

Na znacznie więcej możesz liczyć dzięki znakom specjalnym. Zaliczamy do nich symbol Great Griffin, głowę gryfa oraz tajemniczą kobiecą postać maga. Great Griffin jako Scatter wiąże się ze zwiększeniem mnożnika za wygraną. Wylosowanie 2 takich symboli przyniesie tobie podwójną wygraną, przy 3 pięciokrotną, 4 aż dwudziestokrotnie, a przy 5 niebywałe x200! Głowa gryfa to z kolei symbol wild. Zastępuje na bębnach wszystkie standardowe znaki, jednocześnie podwajając wygraną. Może również przynieść wygraną rzędu 5,000 monet! W grze obecny jest również Griffin Wild Bonus. Polega on na tym, że w każdej chwili przed bębnami może przelecieć tytuły gryf, zamieniając niektóre symbole w Wild.

Automat ten dać może także tobie szansę na darmowe spiny. Co najmniej 3 symbole Great Griffin uruchamiają opcję darmowych spinów. Obecne są w niej kryształowe naczynia w trzech kolorach. Jeśli wylosujesz zielone, otrzymasz 5 spinów z przelicznikiem x10, niebieskie: 10 spinów z przelicznikiem x5 bądź czerwone: 15 spinów z przelicznikiem x3. Producent wprowadził też pick me bonus związany z kobietą magiem. Dzięki niemu możesz liczyć nawet na 150 razy większą wygraną.

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT