Football

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Football
Zagraj Na pieniądze
Producent Evoplay
Typ automatu Wideo Slot
RTP (zwrot dla gracza) 94%
Bębny 5
Linie wygrywające 243
Min. zakład 0.1
Maks. zakład 500
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Football od Evoplay

Evoplay to założony w 2017 roku deweloper oprogramowania do gier slotowych, z siedzibą m.in. na Ukrainie. Producent jest znany przede wszystkim z zastosowania innowacyjnych technologii, nacisku na wysoką jakość grafiki oraz dźwięku a także ciekawych rozwiązań w zakresie mechaniki gier. Football automat do gry w popularnych kasynach nie należy do wyjątków. Gra przeniesie graczy wprost na boisko do piłki nożnej, gdzie w towarzystwie dwóch wielkiej urody piłkarek powalczymy o wielkie wygrane.

Automat wszedł na rynek dnia 16 listopada 2017 roku i od razu zyskał rzesze fanów i to nie tylko tych, którzy kochają piłkę nożną. Football demo wersja dostępna jest na naszej stronie internetowej. Tutaj każdy gracz może wypróbować Football za darmo, zanim spróbuje swoich sił w Football na prawdziwe pieniądze. Football bez rejestracji oznacza także, że możesz zagrać w Football bez logowania.

Podstawowe Cechy Football

Football gra to 5-bębnowy slot z 243 stałymi liniami wygrywającymi, 11 regularnymi symbolami oraz dwoma symbolami specjalnymi – scatter i wild. Innowacyjnym rozwiązaniem w Football automat jest możliwość ponownego obrócenia pojedynczą rolką, co w niektórych przypadkach ułatwia ułożenie wygrywającego układu (tzw. respin).

Fabuła gry dotyczy piłki nożnej, zatem nie mogło zabraknąć typowo piłkarskich elementów. Tło gry stanowi stadion piłkarski z murawą, trybunami oraz bramkami. Ścieżka dźwiękowa idealnie komponuje się nastrojem panującym w grze. Dużym plusem jest szata graficzna. Wszystkie elementy graficzne oraz animacje wykonane z dbałością o szczegóły. Obok bębnów stoją dwie urocze panie, które dopingują graczy w trakcie gry. Zaś na bębnach maszyny zobaczymy: wuwuzele, szaliki klubowe, proporce klubowe, obuwie sportowe, takie jak trampki oraz korki, gwizdek sędziowski, rękawice bramkarskie, złotą piłkę, flagi klubowe czy logo ultras. Współczynnik zwrotu (RTP) wynosi 94%, co jest standardowym wskaźnikiem dla gier od Evoplay.

Football – Tabela Wypłat

Tabelę wypłat Football online można sprawdzić w menu gry, poprzez kliknięcie ikonki “i”, znajdującej się w lewym dolnym rogu. Kwota wygranej stanowi oczywiście iloczyn wartości stawki oraz wartości mnożnika przewidzianego dla danego układu. Wygrane kształtują się następująco:

Symbol x2 x3 x4  x5
Proporczyk 0,3 0,8 2
Szata graficzna 0,3 0,8 2
Logo ultras 0,5 1 2,5
Wuwuzele 0,5 1 2,5
Trampki 0,8 1,5 3,8
Rękawice bramkarskie 0,8 1,5 3,8
Flagi 1,5 3 7,5
Gwizdek sędziowski 2 4 10
Piłka w “okienku” 2,5 5 12,5
Złote korki 0,8 3 6 15
Złota piłka 1 3,8 7,5 20
Scatter 1 4 10 40

Football – Podstawowe Zasady

Uruchomienie gry zostało opatrzone animacją, która przedstawia jedną z najciekawszych funkcji specjalnych zastosowanych w grze – respin dla pojedynczej rolki. Zastosowanie respinu umożliwia trafienie np. 3 symboli scatter czy innych wysoko wygrywających układów. Po obejrzeniu animacji, gracz przechodzi do ekranu głównego. Na dole ekranu znajduje się przycisk Spin (przytrzymany uruchomi funkcję automatycznego odtwarzania) za pomocą którego wprawimy w ruch bębny automatu.

Wartość stawki określa się przy użyciu “plusa” oraz “minusa”. Minimalna wartość stawki wynosi 0,1, maksymalna natomiast 500. Po ustawieniu wysokości stawki możemy uruchomić bębny maszyny, klikając spin. Funkcję respin uruchamia się za pomocą przycisku znajdującego się bezpośrednio pod kolumną (rolką) bębna.

Bonusy Football

Nie ulega wątpliwości, że bonusy są istotnym elementem każdej gry slotowej. W ogromnej mierze dynamizują one rozgrywkę oraz intensyfikują emocje graczy. Tym samym nie dziwi fakt, że w grze slotowej, której przedmiotem jest piłka nożna, występują funkcje specjalne. Na wstępie należy opisać dwa symbole – wild i scatter.

Mianowicie trafienie 3 lub więcej symboli scatter uruchamia 10 darmowych obrotów. Co więcej trafienie kolejnych 3 lub więcej symboli scatter w trakcie darmowych rund, aktualizuje kolejne 5 dodatkowych rund. Wygrane w trakcie darmowych spinów podlegają pomnożeniu x3.

Symbol wild z kolei, przedstawiających puchar mistrzostwa świata w piłce nożnej, zastępuje każdy inny symbol, poza symbolem scatter. Pojawia się tylko na 2, 3 i 4 rolce bębna, lecz w trakcie darmowych rund może pojawić się wszędzie. Najciekawszym rozwiązaniem, które zastosowali twórcy, jest jednak możliwość respin każdej kolumny. Mianowicie po każdym obrocie, gracz może za określoną opłatą ponownie zakręcić dowolną rolką (wysokość opłaty jest wyświetlana pod każdą rolką). Funkcja dostępna jest w ramach jednego, konkretnego spina.

Podsumowanie Recenzji

W naszej ocenie każdy miłośnik piłki nożnej powinien być zachwycony tą grą. Evoplay stanęło na wysokości zadania – automat nie tylko ładnie się prezentuje (dźwięk oraz grafika), ale także jest bardzo grywalny. To świetny wybór dla wszystkich spragnionych wielkich sportowych emocji oraz zastrzyku adrenaliny. Gracze mają możliwość wypróbowania Football w kasynach bez depozytu na naszej stronie internetowej.

Dodaj opinię

Ocena