onlinekasynopolis.pl

Fisticuffs Online Za Darmo

Producent
Netent

Fisticuffs – pojedynek bokserski

Symbole na bębnach to przedmioty typowe dla  ringu bokserskiego: rękawice do walki, złoty pas, złoty puchar, dzwonek, który ogłasza początek i koniec pojedynku, dzbanek z wodą oraz buty do walki. Jeśli nie wiesz jak walczyć, możesz otrzymać nokaut. Grafika gry utrzymana jest w dawnym stylu. W tle gry znajduje się bokserski ring.

Maszyna gra Fisticuffs  posiada 5 specjalnych funkcji gry. Jednak, gra nie zawiera rundy bonusowej, a wszystkie funkcje odbywają się w czasie gry głównej.

Zdobądź dodatkowe wygrane  w Fisticuffs

Opcja Win Both Ways znaczy, że linie płatnicze powstają nie tylko od lewej do prawej strony, ale również od prawej do lewej. Symbol Wild zastępuje inne symbole i tworzy zwycięskie linie. Po pojawieniu się oddzielnej kombinacji symboli Wild, będzie aktywowana opcja Boxing Feature.

Boxing Feature przemienia przylegające symbole w dzikie, które przez następny obrót znajdują się w tej samej pozycji. Symbol Straight Wilds powstaje tylko na 3  bębnie, a symbol Diagonal Wild – na 2 lub 4 kole i zastępują oni wszystkie inne symbolе.

Stacked Wilds w grze Fisticuffs też zastępuje wszystkie inne symbole, ale pojawia się wyłącznie na bębnach 1 lub 5 w trakcie Boxing Feature.

Można stawiać do 20 monet na linię. Maksymalny zakład wynosi 200 monet. W  grze jest możliwość zatrzymywania obrotów oraz trybu Auto.

Aby sprawdzić który symbol jest częścią zwycięskich kombinacji oraz kiedy można wygrać, musisz uruchomić tabelę wygranych. Ona przedstawia liczbę monet, które możemy wygrać dla oddzielnych kombinacji na linii zakładu. Linie zakładu biegną maksymalnie od lewej strony do prawej. W sytuacji wygranych na wielu liniach, one zostaną podsumowane.

 

 

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT