rejestracja
pol
  • rom
  • ch
  • ger
  • gb
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
LoadingLoading...

Fishy Fortune Online Za Darmo

Producent
Netent

Fishy Fortune klimat morskiego świata

Wartość monety – 0.50. Maksymalnie można postawić 10 monet, czyli 1 monetę na każdą z 10 linii.

Są dwie grupy symboli w tej grze: wieloznaczne i rozprowadzone. Wygraną można odebrać kiedy symbole Wild utworzą linię. Złoty skarb jest symbolem Wild. On może być postawiony na miejsce innego znaku, aby utworzyć wygraną na linii. Nie dotyczy to znaków Scatter i Jackpot.

W dolnej części ekranu możesz zobaczyć swoją potencjalną wygraną. Żeby sprawdzić ilość wygranych monet warto spojrzeć na pole Wygrana po prawej stronie okna.

Szansa na wygraną z Fishy Fortune

Ostryga to symbol Scatter. Nasza wygrana jest mnożona jeżeli ona będzie z ostrygą. Trafienie co najmniej 3 symbole ostryg daje darmowe obroty. Jeśli mamy włączoną funkcje „Zakład Maksymalny” i 5 symbole ostryg znajdują się na linii zakładu, możemy zdobyć Jackpot.

Jeśli w czasie Free Spins ponownie trafimy 3 symbole ostryg, to kolejne kręcenia dodają się do otrzymanych wcześniej. Wygrana podczas darmowych obrotów jest potrajana. Niestety, to nie dotyczy darmowych obrotów, które gracz trafił podczas gry bonusowej. Przy Free Spins bębny kręcą się automatycznie, a ekran pokazuje ilość pozostałych kręceń.

Jednoręki bandyta Fishy Fortune posiada opcję Auto: przy dowolnej wygranej – gra wyłącza się gdy trafi się wygrana; przy Free Spins – gra zatrzymuje się gdy trafimy bonusowe obroty; wylosowany Jackpot – gra wyłącza się gdy trafi się Jackpot; przy „gotówka wzrośnie o…” – gra wyłącza się gdy gotówka wzrośnie o wybraną sumę; przy „gotówka zmaleje o…” – gra wyłącza się gdy gotówka zmniejszy się do wybranej sumy. Żeby wyjść z automatycznej tryby trzeba wcisnąć Stop.