Fish Party Online Za Darmo

Bębny
5
Linie wygrywające
243
Producent
Microgaming
Typ automatu
wideo slot
Bonusy
Wild symbol, Scatter symbol
Min. zakład
0,01
Maks. zakład
0,05
RTP (zwrot dla gracza)
96,5%

Fish Party, jak sama nazwa wskazuje, to gra koncentrująca się wokół tematyki ryb i stworzeń, które możemy znaleźć pod wodą. Jej tło imituje dno oceanu. Fish Party jest grą z rodzaju video slotów.

Twórcą gry jest firma Microgaming, która może się poszczycić stworzeniem pierwszego software dla kasyn online w 1994 oraz pierwszym oprogramowaniem dla kasyn mobile. Firma chwali się również ustanowieniem rekordu świata w 2015, gry to na ich maszynie wygrano największy jackpot wypłacony z automatu online – fortuna sprzyjała graczowi, gdyż wygrał aż €17,879,645.

Jeżeli chcecie spróbować darmowej wersji gry, znajdziecie ją na naszej stronie – bez rejestracji oraz konieczności zakładów pieniężnych! Dzięki tej opcji możecie poznać zasady gry, jej mechanikę, obejrzeć dokładnie grafikę, czy przysłuchać się motywem muzycznym. I dopiero po tym, zalecamy wybrać się do kasyna, żeby zagrać za prawdziwe pieniądze.

A gdzie znaleźć dobre kasyno online? Na naszej stronie znajdziecie regularnie uaktualnioną listę sprawdzonych kasyn, w których można bezpiecznie grać.

Podstawowe cechy Fish Party

Dostawcą oprogramowania do gry Fish Party jest firma Microgaming. Fish party jest automatem do gry typu video slot.

Gra posiada 5 bębnów oraz aż 243 linie wygrywające. Linie wygrywające mogą układać się zarówno poziomo, jak i pionowo, stąd też tak duża ich ilość.

Minimalny zakład, jaki możemy w Fih Party postawić to £0,30, a maksymalny to £15,00. RTP, czyli procent zwrotu dla gracza wynosi 96,50%.

W grze znajdziemy zarówno symbol wild, jak i scatter.

Wymieniamy funkcje:

  • Automatyczne odtwarzanie: tak
  • Rundy bonusowe: tak
  • Darmowe spiny: tak
  • Tryb gry wieloosobowej: nie
  • Jackpot: 100x
  • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Fish Party

Fish Party bardzo koncentruje się na swojej grafice, więc w przeciwieństwie do wielu innych gier, przyciski i miejsce z zakładem wcale nie są duże. W tle pływają bąbelki wodne, które oddzielają od siebie poszczególne bębny, a grafiki to różne podwodne ryby, stworzenia, czy skrzynie ze skarbami – wszystko, co kojarzy się nam z dnem oceanu.

Po prawej stronie mamy czerwony przycisk spin, który uruchamia grę. Jego ponowne naciśnięcie zatrzymuje grę na nasze żądanie. Możemy więc albo czekać, aż gra zatrzyma się sama i liczyć na szczęśliwy los, lub próbować sobie w nim pomóc, samemu zatrzymując kręcenie.

Obok przycisku spin, znajduje się okienko z naszą obecną wygraną. Następnie mamy miejsce na zakład, nad nim ilość monet na dany spin oraz ich wartość.

Po lewej stronie znajdziemy przycisk auto play, a obok niego ilość spinów, jakie możemy wykonać za obecny zakład.

Doświadczeni gracze, przy najprostszych automatach, mogą sobie pozwolić na pominięcie czytania instrukcji do gry. Jednak Fish Party nie jest prostym automatem, więc każdy powinien przed zagraniem zatrzymać się, aby poznać zasady. Aż 243 linie dają wiele możliwości wygranych, ale mogą także sprawić, że gra będzie niezrozumiała, a tym samym, nie dostarczy oczekiwanej radości z grania. Przycisk z pomocą znajduje się w prawym górnym rogu oznaczony pytajnikiem. Jest jednak bardzo mały i niewidoczny, co niestety musimy uznać za minus.

Gra posiada również wiele symboli (w kolejności, od najlepiej opłaconego): zamek dla ryb hasłem Fish Party (jest symbolem WILD), skrzynia ze skarbami, niebieska ryba z koroną, złota rybka, fioletowa ryba z czapką klauna, ryba nadymka, zielona rybka, rozgwiazda, robak na haczyku, krab w muszelce. Scatter symbol to z kolei małża.

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT