Fire Joker Online Za Darmo

Bębny
3
Linie wygrywające
5
Producent
Play'n Go
Typ automatu
wideo slot
Bonusy
Wild symbol
Min. zakład
0,01
Maks. zakład
20
RTP (zwrot dla gracza)
96,15 %

Automat Fire Joker od firmy Play’n Go zalicza się do video slotów. Jak sama nazwa wskazuje, gra koncentruje się wokół postaci Jokera, który wygląda tutaj trochę jak cyrkowy klaun, a wszystko przyozdabiają płomienie, szczególnie aktywne podczas wygranych.

Firma Play’n Go jest jedną z najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników firm od gier hazardowych online. I nic w tym dziwnego, ponieważ dostarcza wiele ekscytujących tytułów, dba o szczegóły i różne warianty wygranych.

W Fire Joker można zagrać całkowicie za darmo na naszej stronie. Dzięki darmowej rozgrywce gracze mają możliwość sprawdzenia, czy podoba im si grafika, melodia, sposoby naliczania wygranych, a ci, którzy nigdy na automatach tego typu nie grali, mogą zapoznać się z tym, jak to wszystko działa.

Tych graczy, którzy są gotowi postawić swoje pierwsze zakłady, zapraszamy do naszej sekcji z kasynami, gdzie prezentujemy najlepsze i godne zaufania kasyna online.

Podstawowe cechy Fire Joker

Dostawcą oprogramowania do Fire Joker jest firma Play’n Go. Stworzyła ona video slot, który opiera się o system 3 bębnów z 5 liniami wgrywającymi – trzy w poprzek oraz dwie po skosie. Gra umożliwia respin jednego z bębnów, jeżeli brakuje nam jednego obrazka do zwycięstwa (np. w pierwszym i drugim bębnie układają się dobrze, ale w trzecim pojawił się inny znak – możemy respinować trzeci bęben i mieć szansę wygrać ten układ).

Minimalny zakład, jaki możemy postawić to 0,05 funta, a maksymalny do 100. Procent zwrotu dla gracza (RTP) wynosi 96,15 %.

W grze występuje symbol wild, natomiast nie ma w niej symbolu scatter. Jest możliwość uzyskania darmowych spinów.

Najważniejsze funkcje:

  • Automatyczne odtwarzanie: tak/nie
  • Rundy bonusowe: tak
  • Darmowe spiny: tak
  • Tryb gry wieloosobowej: tak
  • Jackpot: 80x
  • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Fire Joker

Aby móc zagrać w Fire Joker, najpierw musimy przejść krótkie szkolenie, które tłumaczy nam, najważniejsze funkcje gry. Dobrze nie klikać odruchowo w przycisk „continue”, a zapoznać się z przestawionymi zasadami, gdyż nie dość, że są one krótkie, to jeszcze dobrze wyjaśniają najważniejsze zagadnienia. Dzięki temu unikniemy poczucia dezorientacji, czy niepewności podczas samej gry.

Chcąc przypomnieć sobie te zasady czy też poznać sposób naliczania wygranych, możemy wejść w sekcję „pomoc”, która znajduje się na wąskim czarnym pasku na dole, oznaczona jako pytajnik. Na tym samym pasku znajdziemy również ustawienia gry, wysokość naszego zakładu, oraz całkowitą wygraną.

Powyżej czarnego paska, po lewej stronie mamy dwa złote przyciski, jeden do automatycznej gry oraz drugi do playtable. Po prawej z kolei mamy duży złoty przycisk, który możemy użyć, gdy chcemy sami za każdym razem uruchomić kolejny spin. Pomiędzy nimi znajdują się przyciski pozwalające nam obstawić konkretną sumę oraz pasek informujący nas o obecnej wygranej.

Symbole, jakie znajdziemy w grze w kolejności, od najwyżej punktowanych do najniżej, to: Joker, czerwone siódemki, gwiazdy, bar, śliwka, winogrono, cytryna, wiśnie, iksy. Wygrywają symbole ustawione od lewej do prawej – jeżeli trafi się, że mamy np. dwie zwycięskie linie, to wypłacana jest tak, która jest wyżej punktowana.

Od czasu do czasu pojawia się również koło, którego zakręcenie pozwala nam zwiększyć wygraną od 2 do nawet 10 razy!

Uzyskaj 50 darmowych spinów
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT