Egyptian Heroes Online Za Darmo

Producent
Netent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny
Egyptian Heroes Online Za Darmo

Egyptian Heroesprosto z czasów faraonów

Na bębnach możemy znaleźć takie symbole jak cyferki, literki i figury największych i bardzo potężnych bogów tych czasów: między innymi Ra, Hathora, Bastet, Sobek, Ozyrysa. Najlepiej wypłacalnym symbolem jest Ra. Jeżeli graczowi uda się wykręcić 5 z nich on dostaje 4000 monet.  Symbol bogini Bastet, w przypadku wykręcenia 5 z nich, warty 2000 monet.

Egyptian Heroes to gra z wspaniałą, animowaną grafiką, o mrocznej, trochę tajemniczej atmosferze. Tematyka starożytnych bóstw, które przedstawione są jako bohaterowie z komiksu, przypadnie do smaku nie tylko fanom historii.

Rozpocznij poszukiwania skarbów i fortuny w grze Egyptian Heroes

Egyptian Heroes posiada dość wyjątkową funkcję – Golden Bet (złoty zakład). Jedna z linii zostanie podświetlona losowo przed każdym ponownym kręceniem. Mnożnik złotej linii, który pojawi się w górnym roku ekranu, zmienia się co każde kręcenie, a jego wartość może wynosić od x2 do x5. Wygrane zostaną  przemnożone jeżeli ułożysz wygrywającą kombinację podczas tury na podświetlonej linii. Oznacza to, że najwyższa wygrana w grze wynosi 20,000 monet, jeżeli gracz wykręci 5 symboli Ra na linii złotego zakładu.

Symbolem Wild w Egyptian Heroes jest symbol Piramidy. Zastępuje on wszystkie inne symbole za wyjątkiem symbolu Scatter.

Symbolem Scatterjest symbol Grobu Faraona, który może przynieść graczowi ekstra zakręcenia. 3 symbole Scatter dają 10 darmowych obrotów, 4 symbole dają 15 darmowych obrotów, a 5 gwarantują 20 wolnych obrotów. Symbol Wild pokryje 3 koło na czas rundy wolnych obrotów.

Gra Egyptian Heroes proponuje niesamowitą zabawę, wiele radości i szanse na zdobycie wielkiej wygranej, przez co graczom jest bardzo  trudno oderwać się od tej gry.