Dracula Online Za Darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Dracula Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Netent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Dracula  – bawimy się w wampira

Tym razem to wcielamy się w postać wampira i polujemy na wielkie wygrane. Muzyka powoduje gęsią skórkę, ponieważ ze wzrostem akcji przybiera ona również coraz mocniejszych tonów.Jeśli chcesz przekonać się, że to dzieje się naprawdę to nie czekaj ani chwili dłużej, by móc stanąć oko w oko z groźnym Draculą, który obserwuje każdy twój ruch.

Co czeka na gracza w mrocznej Transylwanii? Żyjemy w ciemnym zamku i jedyną naszą predylekcją są jasne szyje ślicznych kobiet z których z chciwością wysysamy krew. A wraz z nią prawdziwą gotówkę.

Chmary nietoperzyw grze Dracula

Automat Dracula  to klasyczny automat z 5 bębnami i 40 liniami wypłat. Jako symbole w genialnej graficznej oprawie zobaczysz postacie z filmu o wampirach Dracula oraz standardowe litery.

Od lewej strony zaczynasz zbierać punkty. Najbardziej wartościowe punkty są postacie. Większą liczbą punktów możesz zdobyć dziki symbol, również pełniący rolę Jockera. Dając możliwość większych wygranych, Dracula może zamieniać się w nietoperze, które latają nad maszyną i stopują klatki.

Aby uzyskać darmowe spiny w drugiej kolumnie musi pojawić się postać Draculi a w czwartej kolumnie – postać jego wybranki. Takie ułożenie daje 10 darmowych spinów. W tym momencie, nietoperze, latając nad automatem i stopując klatki, mnożą nasze wygrane.

Automat do gry Dracula to świetny automat dla wszystkich graczy, które szukają szalonych emocji nie tylko związanych z ryzykiem podczas gry, lecz również z muzyką i grafiką, które nie mają sobie podobnych, dopracowane są do genialności i przeniosą nas do świata horroru. Gra Dracula jest cudowną rozrywką dla ludzi o mocnych nerwach.

Dodaj opinię

Ocena