Disco Spins Online Za Darmo

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Disco Spins Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Netent
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Muzyczna gra Disco Spins

Interfejs gry Disco Spins zapożyczony jest z kultury kipi, o czym świadczą podświetlana podłoga, wysokie kołnierzyki i buty na platformach tancerzy.

Zaczerpnięty z ery disco styl, w połączeniu z pełną rytmu atmosferą, tworzy doskonały motyw, który zachęca gracza do zabawnego wariactwa. Muzyka i ikony w stylu disco sprawią, że zapragniesz tańczyć i zaczniesz się ruszać. Otóż, aby poczuć duch lat 70 –tych, wskakuj na parkiet, i przy okazji zgarnij wysokie nagrody.

Tańczymy razem z Disco Spins

Gra hazardowa Disco Spins jest 5 bębnową grą z 20 liniami. W automacie również jest kilka alternatywnych bonusowych elementów, które pozwalają powiększyć swoje szanse na wygraną. Tłem gry jest klub nocny.

Disco Spins to gra na każdą kieszeń. Żeby rozpocząć obroty bębnów, trzeba oznaczyć wartości nominalne monet. To możemy zrobić za pomocą przycisku Coin Value. Następnie, warto wybrać liczbę monet za pomocą przycisku Level. Na linię możemy postawić od 1 do 10 monet. Wartość monety wynosi od 0.01 do 1.00.  Okrągły przycisk uruchamia bębny. Maksymalna stawka jest aktywowana przyciskiem Max Bet i wynosi 200 kredytów.

W grze Disco Spins gracz ma do wyboru dwa tryby darmowych spinów: normalny i Disco Spin. W trybie Free Spin pojawia się propozycja 15 darmowych obrotów, w trakcie których działa mnożnik x3. W trybie Disco Spins dostępne są 10 darmowych obrotów. W grze mogą się pojawić do 8 symboli Wild. Symbol Wild pojawia się, gdy kolor tancerza jest taki sam jak kolor kafelki parkietu. Dzięki temu, wygrywającą kombinacja naprawdę jest bardzo atrakcyjna.

Symbol afrykańskich tancerek przynosi maksymalną wysokość wygranej –  pomnożenie x1000. Tancerki w żółtym stroju przyniosą mnożenie x500. Inne symbole, za trzy lub więcej znaków, dają od 5 do 200 stawek.

Gdy symbol Scatter, czyli kula dyskotekowa, pojawi się na bębnie, gracz może otrzymać nagrodę w formie trybu darmowego spinu. Jeżeli trafić trzy jednocześnie, będziesz mógł wybrać pomiędzy darmowymi i standardowymi spinami disco. Miara zakładów i suma muszą pasować do rundy, w której ta funkcja startowała.

Dodaj opinię

Ocena