onlinekasynopolis.pl

Daring Dave & The Eye of Ra Online Za Darmo

Producent
Playtech

Dowiedz sięsekrety gry Daring Dave & The Eye of Ra

Ta gra połączyła w sobie idee oparte na wyczynach znanego archeologa Indiana Jones i historii poszukiwania skarbów starożytnego Egiptu. Jako odważny podróżnik zmierzysz się z czekającym niebezpieczeństwem i złamiesz sekretne kody. Do przejścia są kolejne rundy pełne niespodziewanych zdarzeń.

Gra Daring Dave & The Eye of Ra przeniesie gracza w podróż po tajemnicach starożytnego Egiptu, gdzie archeolog Dave szuka skarbu boga słońca Ra. Przeszedłszy ciężkie wypróbowania, on znajduje zagubioną świątynię, w której jego czekają śmiertelne pułapki i niebezpieczne przeszkody. Dzięki fantastycznej grze bonusowej ten automat z pewnością pozwoli ci wygrać. Sprawdź jaką fortunę przygotował dla ciebie los.

Nieprzewidywalne wypróbowania w grze Daring Dave & The Eye of Ra

Daring Dave & The Eye of Ra – to gra zbudowana z 5 bębnów i 20 linii wygrywających. Na bębnach możemy znaleźć symbole egipskich bogów, głównego bohatera, piramid i kart.

Symbolem Wild w grze jest Dave. Zastępuje on inne znaki z wyjątkiem symbolu Scatter. Symbol Wild może pojawić się na bębnach 2, 3 lub 4. Pięć znaków Wild gwarantują wygraną 5000 monet.

Piramida jest symbolem Scatter, który musi pojawić się na raz na 1 i 5 bębnie, żeby uruchomić wielopoziomową grę bonusową na osobnym ekranie. Na każdym etapie musisz wypełnić zadanie, by przejść bliżej oka boga Ra. Na pierwszym etapie, aby wygrać bonusowe kredyty, musisz odkryć 3 symbole oka boga Ra z ośmiu kamieni. Na drugim, aby wygrać mnożniki zakładu, musisz trafić 3 symbole oka boga Ra na kole fortuny. Na trzecim poziomie, by wygrać nagrodę główną, trzeba wybrać odpowiedni piedestał.

Niestety, gra  nie posiada wolnych obrotów i progresywnego Jackpota.

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT