onlinekasynopolis.pl

Daredevil Online Za Darmo

Producent
Playtech

Daredevil – super bohater

Oprócz tego ona posiada cały szereg dodatków, dzięki którym można zdobyć dość niemałe nagrody i które czynią tę grę bardzo przyjemną.

Daredevil to postać wzięta z komiksów Marvela. To komiksowy i filmowy bohater znany każdemu graczowi. Emocje narastają, gdy bębny obracają się, a gracz celuje w Jackpota lub niesamowitą grę bonusową. Gra jest 5-bębnową, 20-liniową  i ma ponad 40 wygrywających kombinacji. Możemy sięgnąć po wypłaty aż do 5 000 monet i sprawdzić, czy damy radę wziąć progresywnego Jackpota. Przygoda z komiksu Marvela zabierze nas na spotkanie z nowymi wyzwaniami.

Podstawowe właściwości automatu Daredevil

Darmowe jednoręki bandyta Daredevil posiada Wild symbol, symbol Skatter, darmowe obroty i wiele innych bonusów. Postać Matta Murdocka jest symbolem Wild.  Ten symbol jest w stanie zastąpić każdy symbol, z wyjątkiem symbolu Scatter, żeby gracz miał większą szansę na zebrania wygrywającej kombinacji. Symbol DD jest symbolem Scatter. Trzy takie symbole gwarantują darmowe kręcenia.

Podczas gry bonusowej Free Spins Daredevil będzie szukał więcej symboli Wild, aby ułożyć wygrywającą kombinację i zdobyć ostateczną nagrodę. W czasie wolnych obrotów, pojawiające się gdziekolwiek trzy symbole zostaną zmienione automatycznie w symbole Wild i doprowadzą gracza do dużej wygranej.

Aby dać graczowi szansę na zdobycie jeszcze jedną nagrody jest funkcja “Bull’s Eye”, w której gracz celuje w symbole i próbuje zgadnąć, gdzie się zatrzyma Bull’s Eye. Można wygrać trzykrotność swojego oryginalnego zakładu jeśli zgadniesz. Im wyższy zakład tym większa jest szansa wygrania tajemniczego progresywnego Jackpota, którym są 4 połączone Jackpoty.

Super bohater Daredevil, fajne dodatki i ekstra nagrody, czego jeszcze chcieć od jednego automatu? Chyba wyłącznie tego, żeby podobnych gier powstawało więcej.

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT