Costa Del Cash

Producent
Novomatic

Wakacji nad morzem Costa Del Cash

Costa del Cash posiada tylko 13 znaków, które tworzą wygraną kombinację przy trafieniu 3 lub więcej jednakowych symboli. Symbole gry występują jako ikony, które mają związek z odpoczynkiem nad morzem Wśród symboli gry możemy zobaczyć symbole słońca, turystów, skutera wodnego, termometru, koktajlu i kart.

Upalna wygrana w Costa Del Cash

Gra hazardowa za darmo Costa Del Cash ma pięć bębnów i 40 linii wypłat. Gra zawiera symbole Wild i Scatter, grę ryzyko i grę Free Spins.

Oprócz standardowych symboli, automat oferuje dodatkowe wygrane, dzięki specjalnym symbolom: Wild i Scatter.

Symbolem Wild jest Słońce, które zastępuje inne symbole, oprócz ikony termometru, która jest symbolem Skatter. Jako zwykła ikona Słońce nie daje żadnej nagrody.

W automacie do gry dostępne są wolne spiny dzięki symbolu Scatter. Trafienie od 3 obrazów Skattera uruchamia serię 10 wolnych obrotów z opcją Hot Beach. Dodatkową cechą jest rosnący mnożnik. Opcja Hot Beach polega na tym, że każdy spin bębna zwiększa mnożnik o 1, a po ostatnim spinie wszystkie nagrody mnożą się x10. Skatter jest aktywny w każdej komórce automatu i nie jest związany z liniami wypłat.

Gra ryzyko cechuje się standardowymi zasadami. Podczas tej gry należy zgadnąć kolory zakrytych kart, nacisnąwszy przycisk „Red” albo „Black”. W razie sukcesu nagroda zostanie podwojona. Jeśli nie zgadniesz, stracisz całą wygraną.

Przycisk Autogra uruchomia automatyczny tryb obracania bębnów.

W grze docenisz dość duży odsetek zwrotu i wysokiej jakości grafikę. Producent obdarzył grę bardzo ekscytującymi opcjami, które pozwolą bardzo dobrze spędzić czas wolny.

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT