pol
  • ger
  • gb

Costa Del Cash

Producent
Novomatic

Wakacji nad morzem Costa Del Cash

Costa del Cash posiada tylko 13 znaków, które tworzą wygraną kombinację przy trafieniu 3 lub więcej jednakowych symboli. Symbole gry występują jako ikony, które mają związek z odpoczynkiem nad morzem Wśród symboli gry możemy zobaczyć symbole słońca, turystów, skutera wodnego, termometru, koktajlu i kart.

Upalna wygrana w Costa Del Cash

Gra hazardowa za darmo Costa Del Cash ma pięć bębnów i 40 linii wypłat. Gra zawiera symbole Wild i Scatter, grę ryzyko i grę Free Spins.

Oprócz standardowych symboli, automat oferuje dodatkowe wygrane, dzięki specjalnym symbolom: Wild i Scatter.

Symbolem Wild jest Słońce, które zastępuje inne symbole, oprócz ikony termometru, która jest symbolem Skatter. Jako zwykła ikona Słońce nie daje żadnej nagrody.

W automacie do gry dostępne są wolne spiny dzięki symbolu Scatter. Trafienie od 3 obrazów Skattera uruchamia serię 10 wolnych obrotów z opcją Hot Beach. Dodatkową cechą jest rosnący mnożnik. Opcja Hot Beach polega na tym, że każdy spin bębna zwiększa mnożnik o 1, a po ostatnim spinie wszystkie nagrody mnożą się x10. Skatter jest aktywny w każdej komórce automatu i nie jest związany z liniami wypłat.

Gra ryzyko cechuje się standardowymi zasadami. Podczas tej gry należy zgadnąć kolory zakrytych kart, nacisnąwszy przycisk „Red” albo „Black”. W razie sukcesu nagroda zostanie podwojona. Jeśli nie zgadniesz, stracisz całą wygraną.

Przycisk Autogra uruchomia automatyczny tryb obracania bębnów.

W grze docenisz dość duży odsetek zwrotu i wysokiej jakości grafikę. Producent obdarzył grę bardzo ekscytującymi opcjami, które pozwolą bardzo dobrze spędzić czas wolny.

Dlaczego uchodzisz? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję
alt
50 darmowych spinów bez depozytu na Book of Dead po weryfikacji przez SMS