pol
  • rom
  • ch
  • ger
  • gb

Cleopatra Online Za Darmo

Producent
IGT

Cleopatra – królowa Egiptu

Głównym symbolem automatu jest oczywiście Kleopatra. Ten symbol rzadko pojawia się na bębnach, jednak gwarantuje pokaźną nagrodę. Znajdziemy w grze również egipskich bogów, kobrę oraz skarabeusza. Fantastyczne animacje i wspaniała grafika bezsprzecznie zdziwią gracza.

Darmowa gra Cleopatra – to gra, która posiada 5 bębnów i 20 linii wypłat. Pod czas gry można zarobić dzięki rundom wolnych obrotów, które przeniosą emocje na nowy poziom. Automat do gry naprawdę szczodrze nagradza  swoich fanów więc można oczekiwać świetnych wygranych.

50 darmowych spinów w grze Cleopatra

Wszystkie wygrane kombinacje w grze Cleopatra  tworzą się od lewej do prawej strony przy łączeniu jednakowych symboli na aktywnych liniach. Gra Cleopatra posiada znaki Wild i Skatter. Symbolem Wild w grze jest sama Kleopatra.  Ikona z symbolem Wild zastępuje wszystkie inne znaki, z wyjątkiem symbolu Skatter. Jeżeli będziemy mieć powodzenie, możemy otrzymać 10-razowy mnożnik.

Skatterem jest ikona Książki z zaklęciami,  która uruchomia bonusowe obroty w razie trafienia kombinacji z 3, 4 lub 5 Scatterów. Żeby dowiedzieć się ilość darmowych spinów należy wybrać jedną z książek. Możesz nawet dostać do 50 darmowych obrotów. A potem należy wybrać jeden z symboli który będzie grać rolę symbolu Wild w dodatkowej rundzie.

W grze ryzyko gracz musi odgadnąć kolory zakrytych kart, które pojawiają się na ekranie. Gra pozwala na podwojenie wygranej. W razie powodzenia wygrana będzie podwojona, jeśli się pomylisz, stracisz wszystkie wygrane.

W grze można kliknąć przycisk Auto, który uruchamia automatyczny tryb.

Przyjemna grafika i wesoła muzyka tworzą zagadkową atmosferę i gwarantują dobry humor.