Clash of Pirates

Bębny
5
Linie wygrywające
30
Producent
Evoplay
Typ automatu
Wideo Slot
Bonusy
Scatter symbol, Darmowe Spiny
Min. zakład
0.1
Maks. zakład
500
RTP (zwrot dla gracza)
93%

Clash of Pirates od Evoplay

Clash of Pirates automat do gry przeniesie graczy w fascynujący świat morskich łupieżców – piratów. Napadający na statki i rabujący ich ładunki oraz zbierający skarby na całym świecie, piraci przechowywali je na samotnych wyspach, z dala od głównych szlaków handlowych. W grze znajdziemy się na mrocznym statku pirackim, który zmaga się mackami groźnego potwora morskiego – krakena (czyli kałamarnicy). Gra utrzymana została, jak przystało na pirackie klimaty, w groźnej oraz ponurej atmosferze. Na uwagę zasługuje w szczególności ścieżka dźwiękowa, która kojarzy się z filmową muzyką i takimi dziełami jak Piraci z Karaibów. Producentem gry hazardowej jest świetnie znany producent branży e-gamingowej, czyli Evoplay, który zasłynął przede wszystkim odejściem od klasycznych automatów owocowych na rzecz gier eksplorujących wszystkie dostępne tematy. W Clash of Pirates demo można zagrać na naszej stronie internetowej. Tutaj można zagrać w Clash of Pirates bez rejestracji, co jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy planują w przyszłości zagrać także w Clash of Pirates za prawdziwe pieniądze.

Clash of Pirates slot – główne funkcje

Clash of Pirates automat w kasynach internetowych dysponuje 5-bębnami z 30 stałymi liniami wygrywającymi. Na bębnach maszyny prezentują się świetnie wykonane sylwetki piratów – dwóch mężczyzn Rudobrody i drugi złowrogi pirat, oraz dwie kobiety – piratka w kapeluszu oraz piratka z kataną o zapewne wschodnim pochodzeniu. Symbole specjalne przedstawiają piracką mapę, prowadzącą do ukrytych skarbów (Scatter) oraz symbol otchłani (abyss), w której bez śladu przepadały całe okręty. Duża liczba linii wygrywających sprawia, że rozgrywka jest dynamiczna i pełna wrażeń. Zgodnie z informacją podaną przez producenta w menu współczynnik zwrotu wynosi 93%. W porównaniu do innych gier tego typu wskaźnik na takim poziomie należy uznać za poniżej przeciętnej. Poza sylwetkami złowieszczych piratów na bębnach automatu widnieją symbole świetnie znane z gier karcianych (dziewiątka, dziesiątka, walet, dama, król i as). Tradycyjnie najniższe wygrane zapewniają symbole od dziewiątki do damy, najwyższe natomiast symbol Scatter oraz piratka z kataną.

Clash of Pirates – stół wypłat

Wartości potencjalnych wygranych można z łatwością wyliczyć, korzystając z tabeli wygranych. Mianowicie wygrana to iloczyn wniesionej stawki i mnożnika przypisanego dla danego układu. Wartości mnożników w Clash of Pirates online kształtują się następująco:

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Dziewiątka, Dziesiątka, Walet, Dama x 0,1 0,8 3,8
As, Król x 0,2 1,5 5
Piratka w kapeluszu, Pirat w Kapeluszu, Rudobrody x 1 4,5 15
Piratka z mieczem 0,3 1,5 8 28
Mapa skarbów x 2 10 30

Z powyższej tabeli wynika, że przy obstawieniu zakładu o wartości 50 i trafieniu w rzędzie 4 symboli z Rudobrodym, będziemy bogatsi o 225 (50 x 4,5).

Clash of Pirates – podstawowe zasady

Obsługa automatu Clash of Pirates nie sprawi graczom większych trudności, nawet tym początkującym. Na początku należy wybrać wartość stawki. Ustalamy ją za pomocą przycisku plus i minus z lewej strony. Minimalna wartość wniesionej stawki nie może być mniejsza od 0,1, z kolei maksymalna wartość stawki nie może być większa od 500. Po ustaleniu wartości stawki możemy zacząć przygodę z Clash of Pirates. Zakręcamy bębnem za pomocą przycisku spin. Gdy przytrzymamy go dłużej uruchomimy funkcję automatycznego odtwarzania (autospin). W lewym, dolnym rogu znajduje się menu gry. W nim możemy zaznajomić się z tablicą wypłat, przebiegiem linii wygrywających czy funkcjami specjalnymi. Możemy także wyłączyć dźwięk czy regulować prędkość obrotów bębna.

Bonusy i promocje

Liczba funkcji specjalnych w Clash of Pirates nie budzi większych emocji. W grze spotkamy symbol specjalny Scatter. Gdy trafimy 3 lub więcej symboli Scatter uruchomimy 10 darmowych obrotów. W trakcie darmowych spinów nie pojawi się więcej symboli Scatter. Dodatkowo w grze funkcjonuje symbol otchłani (abyss symbol). Wprowadza on dość niestandardową mechanikę, polegającą na tym, że każdy symbol otchłani, który pojawi się na ekranie, zostanie przemieniony przez krakena w taki sam symbol. W zamyśle twórców oraz praktyce zwiększa to możliwość skompletowania wygrywających układów.

Podsumowanie recenzji

Tematyka piratów zawsze budziła wielkie emocje, dlatego ma rzesze miłośników na całym świecie. W końcu, kto z nas kiedy był małym chłopcem nie bawił się w piratów? Na pochwałę zasługuje atmosfera – macki krakena, groźna muzyka oraz mroczny klimat wprawiają graczy w nastrój powagi oraz pobudzają emocje. Grafika jest wykonana bardzo dobrze, elementy graficzne są szczegółowe, zaś animacje nie przeszkadzają i wprawiają w dobry klimat.  Liczba funkcji specjalnych jest ograniczona tylko do dwóch symboli, jednakże nie jest to wadą. W Clash of Pirates bez depozytu można zagrać na naszej stronie internetowej. Finalnie grę należy ocenić pozytywnie i zachęcamy do jej wypróbowania.

Bonus powitalny w kasynie Sportaza
sportaza kasyno
100% do 3200 zł + 200 free spinów