onlinekasynopolis.pl

Cinderella Online Za Darmo

Producent
Red Tiger Gaming

Cinderella – historia o Kopciuszku

Symbolami tej gry są: postać Kopciuszki, pantofelki, przystojny książę, myszy, pies, dynia i Dobra Wróżka.

Gra Cinderella przenosi nas w baśniowy świat Kopciuszki, a za tym idzie również wygrana. Muzyka oraz grafika w grze zapewni rozrywkę na długo, a atrakcyjne bonusy i mnóstwo darmowych spinów gwarantują  wiele nagród.

Uzyskaj do 30 darmowych spinów w grze Cinderella

Cinderella to 5-bębnowy i 10-liniowy automat, który ukrywa 30 darmowych spinów. Uruchamiając bębny, wspomóż ślicznej dziewczynie spotkać się z przystojnym księciem. Сindereela ma dodatkowe gry, pozwalające otrzymać nagrodę nie tylko w trakcie trwania gry głównej.

Wygrane kombinacje układane są od lewej do prawej strony pod względem połączenia na linii wypłat od 3 do 5 jednakowych symboli, a w niektórych przypadkach nawet od 2 symboli. W razie uzyskania zwycięskiej kombinacji mamy prawo na podwójnej wygranej, dlatego należy uruchomić grę ryzyko i odgadnąć kolory zakrytych kart. Jeśli się pomylisz wygrane zostaną utracone. Jeżeli zgadniesz kolor, możesz zabrać wygraną lub nadal ryzykować.

Ikona Cinderella działa jako Wild symbol. On zastępuje wszystkie inne symbole w grze, oprócz symbolu Dobrej Wróżki i przynosi dodatkowe korzyści za wygrane kombinacje. Jeszcze Wild symbol może przynieść maksymalną wygraną.

Funkcję Scattera pełni Symbol Wróżki, który uruchamia dodatkowe obroty. Gdy na ekranie pojawia się od 3 do 5 Scatterów, otrzymamy do 30 darmowych obrotów. W trakcie darmowych spinów działa ustawiona wcześniej stawka, a wygrane automatycznie dwoją się. Jeżeli podczas darmowych spinów dostaniesz zwycięską kombinację dla uruchomienia darmowych obrotów, otrzymasz następne 30 obrotów.

Automat Cindereela ma klasyczne cechy muzyczne i graficzne, lecz to nie znaczy, że nie przeżyjesz pozytywnych emocji. Gra zawiera szeroki zakres stawek i bardzo wysokie wskaźniki opłaty symboli.

 

 

 

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT