rejestracja
pol
  • rom
  • ch
  • ger
  • gb
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
LoadingLoading...

Chippendales Online Za Darmo

Producent
Playtech

Chłopacy z show Chippendales

Automat był stworzony po to, żeby przyciągnąć żeńską audytorium do gier hazardowych. Jednak męska połowa też może znaleźć ogromną ilość korzystnych dla siebie warunków, które chowają się pod postacią bonusów.

Głównymi bohaterami tego zabawowego automatu są chłopacy z show Chippendales. Więc, mamy  Kokietującego Kowboja Krystiana, który gładzi swój ładny kapelusz, Muskularnego Motocyklistę Mariana, który nie lubi zdejmować okularów, Statecznego Strażaka Stjepana, który ugasi wszystkie pragnienia oraz Gorącego Gitarzystę Grzegorza, który rozpali  zmysły brzękając, a trafienie 5 symboli Obezwładniającego Organisty Onufrego daje Jackpota. Niezwykłość gry polega na tym, że jednakowe symbole mogą pojawiać się w różnych wariantach ubrania. Czym mniej odzieży będzie miał symbol, tym większe nagrody otrzymasz.

Zakręć kołem fortuny razem z Chippendales

Darmowa gra Chippendales – jest5-bębnowym automatem, który posiada 20 linii płatności. Dostępne są Wild symbol, Scattery symbol oraz gra bonusowa – Sizzling Spin – w której Seksowny Showman Stefan zakręci kołem fortuny, które obdarzy gracza upragnioną nagrodą, po czym zaprosi kolegów żeby zatańczyć. Koło fortuny może pojawić się wyłącznie na 1, 3 lub 5 bębnie. Jeden z uczestników show Chippendales uruchomi koło fortuny i wyznaczy ilość wygranych nagród.

Dzikim symbolem jest ikona Mankietu, i właśnie ten symbol będzie pomagał graczom, zdobywać  wygrane kombinacje. Symbolem Skatter jest ikona Sceny z tancerzami. Skatter będzie uruchamiał darmowe kręcenia. Dodatkowo pojawiające się na bębnach ikony chłopaków z show mają trzy stopnie rozbierania – im mniej ubrań, tym większe nagrody na linii płatniczej.

Darmowe automaty Chippendales – to odrębny świat, który zasługuje na to, aby dokładniej go zwiedzić, a gra w nim jest samą przyjemnością.