onlinekasynopolis.pl

Chinese Kitchen Online Za Darmo

Producent
Playtech

Egzotyczne dania w Chinese Kitchen

W grze będziemy mieć możliwość poznać wiele zagadkowych azjatyckich dań i zobaczymy w niej rozgwiazdę, ośmiornicę czy kraba. A jeżeli nie przepadasz za oryginalnym jedzeniem nie martw się, bo wygrana w grze Chinese Kitchen na pewno zasmakuje wszystkim graczom.

Nietypowość  gry jest w tym, że  jest ona tylko 3-bębnowa i 8 liniowa. Jej niezwykłość objawia się również w tym, że Chinese Kitchen nie posiada wolnych obrotów, dodatkowej gry i ekstra nagród. Gra przyciąga fanów swoją prostotą. Często jasność jest kluczem do powodzenia.

Symbole na bębnach  typowe składniki kuchni chińskiej. Są to:  krab, ślimak, żaba, ryba, kaczka, rozgwiazda, gąsienica oraz ośmiornica. Efekty dźwiękowe są także bardzo ciekawe: możemy nawet słychać  rechotanie żab  każdego razu, gdy naciskamy przycisk Spin.

Przygotowujemy obiad razem z Chinese Kitchen

Gra hazardowa Chinese Kitchen – to przychylność losu, nieskończone wygrane i magia hazardu. Po prawej stronie ekranu gry spotkamy wesołego chińskiego kucharza i jego pomocnika.  Pod nimi znajdują się wszystkie potrzebne informacje o kredytach,  stawkach oraz wygranych. Trafienie co najmniej trzech symboli uruchamia wygrane.  W grze możemy grać   zarówno na wysokich,  jak i na niskich stawkach, stawiąc od 0.01 do 120.  W niektórych kasynach, żeby poznać grę zanim dokonamy zakładów, można wypróbować ją w trybie Practice.

Kluczowym elementem „Chińskiej kuchni” jest znak Skatter. Nim jest bardzo nieprzyjazny krab. Jednak trafienie tego złośliwego stworka może dać graczom wiele powodów do radości. Symbol Skatter gwarantuje wygraną w każdym ułożeniu.

Gra Chinese Kitchen pomaga wzbogacić się nie tylko fanom azjatyckich dań. Każdy miłośnik gier hazardowych odejdzie z tej kuchni najedzonym i będzie zadowolony grając w tę grę.

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT