Chicago Online Za Darmo

Producent
Novomatic

Bandycki świat gry Chicago

Nie martw się, jeżeli gra okaże się czarno-biała. To jest elementem kultury tych czasów, z których pochodzi gra. Najciekawszą częścią gry jest gangsterska historia, która podtrzymuje twoje zainteresowanie pod czas gry, jak i również intryguje. Wśród symboli gry są: policjanci, samochód, damy z papierosem, gangsterzy, figlarny chłopiec i symbole kart.

Ze względu na atmosferę jest to jedna z najbardziej niepowtarzalnych gier. Nawet wtedy automat wygląda dość kreatywnie. Gra również bez przerwy wynagradza gracza. Możesz stawiać na linię jak w przeszłych czasach.

Prosty interfejs gry Chicago z wspaniałym designem i grafiką pozwala uzyskać wiele pozytywnych emocji i cieszyć się hazardem, zanurzając się w bandycki świat Chicago.

Samochód gry Chicago uruchamia darmowe spiny

Automat Chicago to gra, która zawiera a 5 bębnów i 20 linii wypłat. Wszystkie wygrane kombinacje w grze tworzą się od lewej strony do prawej przy łączeniu jednakowych symboli na aktywnych liniach.

Maksymalną wygraną przynosi logo gry – Сhicago, które również jest symbolem Wild. Ten symbol zastępuje wszystkie inne znaki, z wyjątkiem symbolu Skatter. Przy uzyskaniu zwycięskiej kombinacji jest dostępna gra ryzyko. Ona pozwala na podwojenie wygranej. W grze ryzyko gracz musi odgadnąć kolory zakrytych kart, które pojawiają się na ekranie. W razie sukcesu kwota wygranej będzie zdwojona, jeśli się pomylisz, stracisz wszystkie wygrane za końcowy spin. W jednej rundzie można podwajać 5 razy.

Symbolem Scatter jest Samochód, który przyniesie pomnożenie ostatecznej stawki w razie uzyskania od 2 do 5 Scatterów i powoduje włączenie trybu Free Spins. Pojawienie się co najmniej 3 symboli Scatter uruchomia 12 darmowych spinów, w trakcie których występuje specjalny mnożnik. Każde kolejne zwycięskie kręcenie zwiększa znaczenie mnożnika o jeden. Możemy nawet uzyskać pomnożenia wygranej o 10 razy. Również  możemy wygrać dodatkowe obroty w czasie darmowych spinów bębna.

 

Bonus powitalny w kasynie Sportaza
sportaza kasyno
100% do 3200 zł + 200 free spinów