onlinekasynopolis.pl

Chase the Cheese Online Za Darmo

Producent
Betsoft

Charakterystyka jaskrawej gry Chase the Cheese

Główną bohaterką gry jest zuchwała mysz, która musi szybko uciekać przed  dużymi jadowitymi pająkami i kotami oraz omijać pułapki, aby zdobyć główną nagrodę – kawałek pysznego sera. Gracz powinien pomóc myszy zdobyć ten ser, aby uzyskać część bonusów i nagród.

Chase the Cheese  ma znakomitą grafikę 3D, wyraźne elementy i bogate kolory.  Interfejs gry wymyślony jest w stylu kreskówki, która wykazuje podobieństwo do ulubionych przez miliony “Tom i Jerry”. Symbolami gry są bardzo dokładnie rysowane śliwki, różdżki, jagody, pułapka na myszy i kapelusz czarodzieja. Ta gra daje fanom hazardu przyjemne doświadczenie i żywe wrażenia. Z pewnością można powiedzieć, że żaden gracz nie będzie obojętny, gdy gra w maszyny do gry Chase the Cheese.

Pomóc myszy zdobyć ser w grze Chase the Cheese

Bardzo ciekawie zaprojektowana gra  Chase The Cheese dostarcza niepowtarzalnych i zabawnych doświadczeń. Gra posiada 4-bębnowy system z 9 punktowanymi liniami. Każdy gracz wygrywa, kiedy mu się uda uzyskać pasujące do siebie symbole w pionowych lub poziomych liniach.

Gra Chase The Cheese posiada dwie świetne opcje. Pierwszą z nich jest wspaniały progresywny jackpot. Jego można wygrać, gdy w punktowanej linii przy najwyższej stawce zdobędzie się 4 symbole jackpot. Gra posiada również opcje Wild symbol.  Ten symbol zastępuje inne symbole i doprowadza do podwyższenia wygranej gracza. Kiedy gracz zdobędzie 4 symbole „Chase The Cheese” pojawia się runda bonusowa. Wtedy, otwiera się drugi displej. Runda bonusowa wymaga od gracza koordynacji i zwinności. W tej rundzie gracz musi kontrolować mysz, która, aby zdobyć ser,  skacze na różne poziomy. Stoją na jej drodze liczne pułapki, jadowite pająki i koty. Gracz może stracić jedno z trzech żyć, jeśli którykolwiek z nich dostanie mysz. Jeśli mysz dostaje się do sera, gracz otrzymuje ekstra punkty. Runda bonusowa trwa do pory, kiedy mysz straci wszystkie 3 życia albo zdobędzie każdy kawałek sera.

 

Uzyskaj 50 ekskluzywnych darmowych spinów!
alt
BEZ DEPOZYTU I WPŁAT