rejestracja
pol
  • rom
  • ch
  • ger
  • gb
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
LoadingLoading...

Chase the Cheese Online Za Darmo

Producent
Betsoft

Charakterystyka jaskrawej gry Chase the Cheese

Główną bohaterką gry jest zuchwała mysz, która musi szybko uciekać przed  dużymi jadowitymi pająkami i kotami oraz omijać pułapki, aby zdobyć główną nagrodę – kawałek pysznego sera. Gracz powinien pomóc myszy zdobyć ten ser, aby uzyskać część bonusów i nagród.

Chase the Cheese  ma znakomitą grafikę 3D, wyraźne elementy i bogate kolory.  Interfejs gry wymyślony jest w stylu kreskówki, która wykazuje podobieństwo do ulubionych przez miliony “Tom i Jerry”. Symbolami gry są bardzo dokładnie rysowane śliwki, różdżki, jagody, pułapka na myszy i kapelusz czarodzieja. Ta gra daje fanom hazardu przyjemne doświadczenie i żywe wrażenia. Z pewnością można powiedzieć, że żaden gracz nie będzie obojętny, gdy gra w maszyny do gry Chase the Cheese.

Pomóc myszy zdobyć ser w grze Chase the Cheese

Bardzo ciekawie zaprojektowana gra  Chase The Cheese dostarcza niepowtarzalnych i zabawnych doświadczeń. Gra posiada 4-bębnowy system z 9 punktowanymi liniami. Każdy gracz wygrywa, kiedy mu się uda uzyskać pasujące do siebie symbole w pionowych lub poziomych liniach.

Gra Chase The Cheese posiada dwie świetne opcje. Pierwszą z nich jest wspaniały progresywny jackpot. Jego można wygrać, gdy w punktowanej linii przy najwyższej stawce zdobędzie się 4 symbole jackpot. Gra posiada również opcje Wild symbol.  Ten symbol zastępuje inne symbole i doprowadza do podwyższenia wygranej gracza. Kiedy gracz zdobędzie 4 symbole „Chase The Cheese” pojawia się runda bonusowa. Wtedy, otwiera się drugi displej. Runda bonusowa wymaga od gracza koordynacji i zwinności. W tej rundzie gracz musi kontrolować mysz, która, aby zdobyć ser,  skacze na różne poziomy. Stoją na jej drodze liczne pułapki, jadowite pająki i koty. Gracz może stracić jedno z trzech żyć, jeśli którykolwiek z nich dostanie mysz. Jeśli mysz dostaje się do sera, gracz otrzymuje ekstra punkty. Runda bonusowa trwa do pory, kiedy mysz straci wszystkie 3 życia albo zdobędzie każdy kawałek sera.