Captain Cash

Zaktualizowano:
Czas czytania: 1 min
Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Star Star Star Star Star
Captain Cash
Zagraj Na pieniądze
Producent Betsoft
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Znajdź prawdziwy skarb z Captain Cash

Gustownie zaprojektowana grafika gry z symbolami flag pirackich, map skarbów, skrzyń ze skarbami i kapitana Casha doprowadzi gracza w atmosferę rozbójnickiego poszukiwania skarbów.

Captain Cash – jest kapitanem pirackim, który chce dzielić swoje skarby z każdym graczem. Czeka również na ciebie Kapitan Gotówka – brodaty i stary pirat, który  bardzo kocha automaty wrzutowe. Weź walizkę i nie zapomnij kompas, ponieważ, to będzie długa i ciekawa podróż.

Gra Captain Cash jest pozbawiona dodatkowych skomplikowanych opcji, które możemy znaleźć w innych grach. Jest ona idealna dla graczy początkujących w internetowych maszynach hazardowych. To jest szczegółowa gratka dla fanów bogactwa i graczy, którzy lubią dynamiczny zarobek i związane z nim zalety. Pokonaj  kapitana Casha w wyścigu na statkach, a on nie będzie się skąpić na nagrody hazardowe.

Solidny jackpot w grze Captain Cash

Chcesz poczuć się bogaczem, który gra na maszynach w najlepszych kasynach Vegasa? To proste! Captain Cash przeprowadzi cie do starego statku, który się kołysze na wysokich falach przy wyspie. Grając w automat Captain Cash, możesz stać fartownym posiadaczem solidnego jackpotu – 1000 monet (przy najwyższej stawce).

Captain Cash nie wymaga depozytu. Aby wygrać w grze darmowej Captain Cash, musisz zdobyć trzy pasujące symbole na linii punktowanej. Są pięć linii punktowanych: dwie pionowe i trzy poziome. W grze umieszczono dodatkową opcję, żeby pomóc graczom w wygraniu nagrody. Jest to opcja Wild symbol, w której jeden symbol zastępuje inne symbole.

Niestety, gra nie posiada gry bonusowej, symbolu mnożnika i symbolu “Scatter”.

 

 

Dodaj opinię

Ocena